Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pupcio napisał:

Dla mnie zdecydowanie knight najgorszy. Batmobil o którym marzyłem w jedynce okazał się największą porażką tej serii xD 

 

Teraz robię rewatch gacków Nolana później może zabiorę się za arkhamy. W Asylum to już z 10 lat chyba nie grałem 

No a najgorsze że po AA i AC które były świetne(AK nie grałem przez 900p) robią jakieś gówno suicide squad. :/

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, XM. napisał:

No a najgorsze że po AA i AC które były świetne(AK nie grałem przez 900p) robią jakieś (pipi) suicide squad. :/

Suicide Squad może się okazać podobną grą jak ostatnio Guardians of the Galaxy, czyli całkiem w porządku szpilem. Tym bardziej, że Rocksteady najgorszym deweloperem nie jest.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Max Payne 3 ostatnio grałem dokładnie 4 lata temu jeszcze na Ps3 i jak na TV fullhd dawało to radę, po ostatniej wrzutce gier do wstecznej na xboxy podjarałem się i kupiłem płytkę z X360 i rozpieszczony TV4k  gładziutkimi krawędziami i 60FPSami tak szybko jak kupiłem tak szybko się pozbyłem pudełka z Maksiem.

 

i teraz napierdalam sobie w 4K120FPS na maksymalnych bez zająknięcia

 

 

WLrkGDG.jpg

 

ZUrVvHA.jpg

 

IgA8peI.jpg

 

ale PS360 tez nie daje o sobie zapomnieć

 

JPatDiS.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2022 o 11:12, okens napisał:

Nowa generacja, grafika miala wypalac oczy a wy mi tutaj jakims gownem sprzed ponad dekady sypiecie. Gdzie ge PIEKNE gierki pytam?

 

 

 

Ale sama Yakuza oczywiscie majsterszthk( zaczynalem serie od 3ki)

Chyba u Rudej 2 dalej ta trawa migocze:ragus:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

teraz napierdalam sobie w 4K120FPS na maksymalnych bez zająknięcia

 

No i to jest jedna z największych zalet PC-tów - gry z poprzednich generacji odpalasz w natywnym 4K/60 bez zająkniecia.

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Figuś said:

Max Payne 3 ostatnio grałem dokładnie 4 lata temu jeszcze na Ps3 i jak na TV fullhd dawało to radę, po ostatniej wrzutce gier do wstecznej na xboxy podjarałem się i kupiłem płytkę z X360 i rozpieszczony TV4k  gładziutkimi krawędziami i 60FPSami tak szybko jak kupiłem tak szybko się pozbyłem pudełka z Maksiem.

 

i teraz napierdalam sobie w 4K120FPS na maksymalnych bez zająknięcia

 

 

WLrkGDG.jpg

 

ZUrVvHA.jpg

 

IgA8peI.jpg

 

ale PS360 tez nie daje o sobie zapomnieć

 

JPatDiS.jpg

 

Fantastycznie to wygląda. Ukończyłem na XSX ostatnio ale niestety gówno rozmazane w 720p. Przydałby się paczyk.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Czoperrr napisał:

 

Fantastycznie to wygląda. Ukończyłem na XSX ostatnio ale niestety gówno rozmazane w 720p. Przydałby się paczyk.

Tak, jak bardzo szanuję za tą wsteczną tak gry 1 do 1 z ery PS360 na nowych TV wyglądają jak gówno osrane, zaś wersje ONE X enhanced pewnie też dużo zasobów ich kosztowały.

Następna w kolejce do przypomnienia bedzie Castlevania: LOS bo próbowałem na XSX ale no nie dało się grać :/

Odnośnik do komentarza

1297838654_ControlUltimateEdition_20210922151630.thumb.jpg.88f0ed4a90c67c2ad582ef05cfe284c2.jpg

 

Wersja: PS5

Tryb: wydajność (60 klatek, bez RT)

 

Pod względem designu wciąż jedna z najlepszych gier jakie widziałem. Nie dlatego, że technicznie jest jakaś wybitna, ale jeśli chodzi o zabawę formą, filtrami i barwami ostatni raz tak przyjemnie patrzyło mi się na grę przy okazji starusieńkiego Mirror's Edge z gen. 7 (pamięta ktoś te czasy kiedy EA było gwarancją jakości?).

 

Poniżej kilka ujęć z gry która dalej utrzymuje mnie w przekonaniu, że jednak wciąż są tytuły które potrafią wciągać mnie na długie godziny.

 

 

Control Ultimate Edition_20220227183907.jpg

Control Ultimate Edition_20220302215923.jpg

Control Ultimate Edition_20220302224206.jpg

Control Ultimate Edition_20220401215111.jpg

Control Ultimate Edition_20220404200629.jpg

Control Ultimate Edition_20220404210127.jpg

a.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...