Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

@Boomcio

Nie wiem czemu, ale na moim TV wygląda to jaśniej  i ogólnie barwy są jakoś bardziej nasycone. Mi to pasuje, a że screeny tego nie uwzględniają, to inna sprawa.

Tak to wygląda bez żadnych zabaw w edytorze foto, różnica jest zwłaszcza w jasności: 

Edit: Taką ciemnicę jak na screenach mam tylko jak ustawię obraz w TV na "Dynamiczny" albo "Film". Konsola działa na standardowym typie obrazu.

Edit2: Jak oglądacie na telefonie, dajcie sobie jasność ekranu powyżej 50-60% paska. Tak to u mnie wygląda. :D

Edit3: Na ostatnim foto zwiększyłem jasność w HDR w grze, chyba jest lepiej (kończę już spamować edytowaniem)

Red Dead Redemption 2_20210604205535.jpg

 

Red Dead Redemption 2_20211028204600.jpg

Red Dead Redemption 2_20220203194720.jpg

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

Przyśniły mi się wczoraj "herosy" więc wygrzebałem starego lapka i odpaliłem to cudo. Lata mijają a gra nic nie straciła na grywalności. Syndrom "jeszcze jednej tury i idę spać" działa nadal :)

 

Kurde, mam idealny "retro" sprzęt pod trzecie Heroesy. Chciałem sobie kupić "Saga Heroes" z wydania "Extra Klasyka Gier Komputerowych NeXt", jeszcze tego na CDkach z fajnym, grubym pudełkiem typu DVD. Za małolata kupowałem gierki z tej serii i do dziś pamiętam, że raz kupiłem sobie takie wydanie Saga Heroes za zawrotne 20zł. Dziś na allegro za takie samo trzeba dać z dobrą stówę... Trudno, kiedyś przepękam tę cenę i kupię :P 

Odnośnik do komentarza

Na fali nostalgii która napłynęła podczas czytania Historii Amigi postanowiłem odpalić emulator Amigi na raspberry. Pamiętam jak dostałem Amige 500 na komunie, wiele tytułów pamietam ale ten jeden zapamiętałem szczególnie dobrze. 

 

Cannon Fodder

IMG_20220205_165825.thumb.jpg.b6d1995c8d7ec5bb5e581607fea3467b.jpg

 

Z odpaleniem tego na amidze walczyłem pół dnia aż sie poddałem, bez myszki może być ciężko, ściągnąłem wersje na Sege Genesis która jest grywalna nawet dzisiaj. Ogólnie spędziliśmy dzisiaj przyjemne popołudnie odkopując starocie.

IMG_20220205_160507.thumb.jpg.a3019af7d98dd7a10f6cbdac8e30b342.jpg

 

 

Spoiler

 

Antek walczy ze sterowaniem

 

 

Jedna skręca, druga daje gazu. Początki multiplayera :)

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

dodali nową opowieść więc trzeba było wrócić na morze

dCgWXEr.png

L6ibsVC.jpg

KD2cAvF.jpg

8f0W699.png

same zadanie pod względem gameplayu to raczej standardzik, ale klimat jaki towarzyszy tym zamglonym wyspom robi robotę.

 

Swoją drogą robi wrażenie jak ten tytuł nadal się prezentuje, 4 lata na karku i widoki wciąż robią wrażenie. To pewnie zasługa kierunku artystycznego, który starzeje się znacznie godniej niż gry które celują w realistyczną oprawę. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...