Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki nagle technologiczny wiracha się zrobił :kekyayaya:

"Zdrapki" wylosowane to ja mam jak wstanę z łóżka. Pod ręką w sklepie chcę mieć całą listę innych aktualnych ofert, które mam zamiar kupić, dlatego loguję się tuż przed wejściem, jak jeszcze mam zasięg. W sklepie między półkami to z LTE spada mi na H+ z jedną kreską i nic nie obadam. 

Appka jest słabo przemyślana pod tym względem i niezbyt dostosowana do używania w warunkach słabego neta w niektórych marketach. No i sam ten proces logowania, trwający po kilkanaście sekund. Dodatkowo jak chwilę podziała w tle i jest uruchamiana ponownie, to przy 4GB RAMu (nie jest to dużo, ale bez przesady) resetuje się i czeka się na logowanie od nowa - absurd, wszystkie inne appki trzymają sesję, a tu wywala do ekranu startowego z dezaktywowanym przyciskiem logowania.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Może za dużo apek masz po instalowane to Ci telefon zamula przy tej biedronkowej? :)

 

Trochę się nabijam, ale fakt apka biedry działa gorzej od jakiegoś czasu, mimo to mi działa ok i w sklepie jestem w stanie przejrzeć co mnie interesuje a raczej przypomnieć sobie co jest w promocji i wylosować pierdoly. A nie mam żadnego wybitnego telefonu. W sumie ta apka a apka polomarketu to niebo a ziemia. Tamta jest wchuj nie funkcjonalna i w sumie gówno warta. Nie mam tej Kauflandowej ani lidlowej więc nie wiem jak sobie radzą bo jestem tam raz na parę tygodni tylko po piasek dla szczajusow. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nabiło mi dzisiaj łososia wędzonego marinero 100g w cenie 150g, różnica 6 zł w cenie. Patrzę na opakowanie fabryczne i jest z przodu 100g, a na etykiecie 150g, poszedłem wymienić a tam co drugie z błędną etykietą, Pani na kasie zgłosiła kierowniczce i podobno problem jest w całym kraju, nie dajcie się oszukać :sonkassie:wiadomo, że gdyby było odwrotnie to też bym zwrócił uwagę, bo nie jestem jakimś złodziejem

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W Lidlu mleko Prosto Z Wioski w promocji za 3,50. Duzo lepsze od reszty marketowych.

 

Piatnica tez w promocji za tyle, ale majac wybor lepiej te w szklanej butelce brac. Niebo a ziemia. Tylko terminy krotkie.

 

Tez makaron Lasagne Italiamo za 4zl, jesli ktos robi. Dobra cena.

 

Wzialem dzis tez na sprobke kilka cukierkow kokosowych Mr Coco z mysla o dziewczynach w pracy, ale nie wiem, czy zostanie cos dla nich... :D Zajebiste, jak male Bounty. 25zl/kg to jak na cukierki chyba nie jest dzis wygorowana cena. Te sa super. Tylko pewnie jakas limitka sezonowa.

 

EDIT:

Dziewuchy zachwycone. ;) Też mówią, że soczyste jak bounty.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
14 godzin temu, Shen napisał:

Ostatni raz piłem jak byłem we Wrocławiu, musze dorwać

image.jpeg.4a3c7204802cfdb1b7d14188c1a0567c.jpeg

Tydzień słowacki od jutro, te wędzone sery wygladaja ciekawie

https://www.biedronka.pl/pl/slowackie-specjaly-26-10

 

 

 

Jako mieszkaniec przygranicza ze Słowacją mogę polecić:

- kiełbasę z mangalicą

- parówki z papryką

- zawijasy serowe (i zwykłe i wędzone)

- bryndza

- napój winogronowy Vinea

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...