Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako były pracownik browaru potwierdzam, piwo jest lane tak samo dla Biedry jak i dla Żaby albo Lidla, dopiero palety sobie na magazynie oklejają. Te same zbiorniki, te same warki, ta sama linia, a konesrzy i tak "czują różnicę". To tylko świadczy o tym, że efekt placebo i efekt potwierdzenia istnieją i działają.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.12.2023 o 12:28, Shankor napisał:

Otworzyli u mnie na wsi Aldi... i nie ma tam kas samoobsługowych :balon:

Za moment rok 2024 a tu trzeba czekać jak zwierzę z bułką i napojem aż otworzą kolejną kasę lub patrzeć jak babcia próbuje wypakować rzeczy na taśmę.

Może to dziwnie zabrzmi ale jak już zostawiam 200 zł to chce być obsłużony :) że tylko ładuje do reklamówy towary, a nie mam jeszcze sam się obsługiwać, wyszukiwać te owoce, warzywa, cukierki… a to jeszcze się zblokuje (niby się losowo blokuje jak ktoś dużo rzeczy bierze), a to trza wzywać kasjera bo mam piwo 0%. Pierdolę i idę do zwykłej kasy. Chyba że mam max 5 rzeczy. To wtedy jak panicz - przeważnie kolejka zerowa bo płatność tylko kartą. Co też jest pojebane bo wieki temu w Tesco była płatność gotówką i nawet zmienili czytniki jak weszło nowe 200 zł. 

A w biedrze dalej w samoobsługowych tylko płatność  karta. W 2024 

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

u mnie w lidlu są 3 albo 4 (z 12) kasy samoobsługowe xxl, jeśli nie masz 10 zgrzewek wody, to spokojnie zmieścisz cały wózek. szukanie owoców? 3 kliknięcia (owoce-litera-wybór), jakieś 4.5sekundy. Nie ma pamiętam kiedy ostatnio coś mi się zblokowało, a jak kupuję alko, to pani oddelegowana tylko do kas samoobsługowych zaraz podejdzie i odblokuje. Jak masz 80 lat albo wspólne konto z żoną i nie chcesz płacić kartą, to ta sama pani przyjmie też gotówkę.

W Biedronce jest inaczej, ale jak ktoś robi zakupy w Biedronce to sam jest sobie winny

Odnośnik do komentarza

https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-biedronka-ukrywa-ceny-to-juz-plaga-uokik-wszczyna-postepowan,nId,7223027

 

i bardzo kur.wa dobrze, je.bać ich karami za te oferty "cena w aplikacji za 2 sztuki w nieparzyste dni miesiąca zaczynające się na literę P" i pochowane ceny jednostkowe, biorę do koszyka a potem przy kasie wyskakuje inna kwota

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, krupek napisał:

Biedronka od kilku lat ma kilkadziesiąt, czy tam nawet kilkaset zgłoszeń do UOKiK, przyjmuje kary i płaci. Widocznie im się to opłaca, bo odbijają na robieniu ludzi w chuja.

 

 Co to znaczy porównując do ilości sklepów i liczby ludzi robiących tam codziennie zakupy?

 

#teambiedronka #bunit

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, snejk04 napisał:

Jak masz 80 lat albo wspólne konto z żoną i nie chcesz płacić kartą, to ta sama pani przyjmie też gotówkę.

Ale po co te uszczypliwości. Też widzę kolejki przy kasie i prawie zero ludu przy samoobsługowej i myślę, ze ludzie po prostu mają nieopodatkowaną gotówkę i wolą płacić papierkiem. 

Odnośnik do komentarza

Bieda w wiele rzeczy nie umie, np sery są tam totalnie do dupy. Bezsmakowy wosk i tyle ,Lidl bije pod tym względem Biedrę na głowę , ale jeśli chodzi o śledzie i jego przetwory to wręcz przeciwnie. Ostatnio przez przypadek wrzuciłem te co na zdjęciu. Jeśli o śledzie chodzi to po pierwsze wprost je uwielbiam, np te które w oleju robi moja mama, ale równocześnie jestem wobec nich bardzo wybredny. Co mogę powiedzieć o tych poniżej? Są po prostu FE-NO-ME-NA-LNE!!!:obama: Wpierdzieliliśmy wczoraj cały kubełek w trymiga! Gorąco wszystkim polecam.

IMG_20231223_161350265.jpg

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Raczej chodziło mu nie o sery dostępne w Biedronce, tylko konkretnie o sery marki biedronka które są faktycznie chujowe. Chyba że coś się zmieniło ostatnio

2 godziny temu, Plugawy napisał:

Z Lidla spoko, ale masdamer mieli kiedyś lepszego

To prawda, kiedyś mój ulubiony ser, z charakterystycznym smakiem, teraz to po prostu kolejna gouda:/

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

Po czym poznać starość? Że sprawia mi szczęście zapowiedź nowej wersji appki Biedry :fsg:

W końcu lista zakupów, jak będzie można sobie tworzyć listę bezpośrednio z promek, to Bajlando.

 

No i fakt migracji użytkowników oznacza prawdopodobnie, że to nie tylko "remaster" UI/UX, ale pewnie wybebeszyli architekturę od środka. Może w końcu nie będzie się logowało 30 sekund.

 

Screenshot_20231227-181948.thumb.png.ec6869b5d052236aee5de0b669c05ba6.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...