Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę te foliową zrywkę, pakuje do niej owocki, warzywa, mam też parę innych rzeczy z lodówek. Po skasowaniu, zaczynam te inne rzeczy dokładać do zrywki z warzywami, bo lekkie i mieści się, a kasjerka mi zwraca uwagę, że woreczki są przeznaczone tylko na warzywa, jak chce je brać na inne zakupy to powinienem kupić normalna siatkę. 

 

Zgłupiałem xd Rozumiem brać garść darmowych zrywek i pakować tam tylko inne rzeczy niż owoce/warzywa (czasem tak robię :nosacz:), ale no bez jaj xd Przyjedzie policja warzywna jeśli po wyjściu ze sklepu do pomidorów w worku wrzucę kubek jogurtu? Xd

Odnośnik do komentarza

Nom, jak zrywałem zrywki tylko na inne cele niezwiązane z owockami, to troche januszowalem, wiem, ale gdy używam ich do towarów sprzedawanych luzem (czyli zgodnie z przeznaczeniem), a po zapłaceniu umieściłem tam coś jeszcze to trochę zabawne się czepiac xd 

 

Jakby kasjerzy się dowiedzieli, że w domu te zrywki przeznaczam jeszcze na inne cele :obama:

Odnośnik do komentarza

Tak ogólnie to już coraz rzadziej do biedry chodzę, bo się robi dramat. Wyjebali kolejne dwie kasy, dostawili samooobsługi więcej, ale przy tych kasach nigdy nikogo nie ma. Chcesz alko albo wyskoczy ci błąd, to albo czekasz jak na zbawienie, albo babka musi zejść z normalnej kasy. Niektórych palet to już w ogóle nie rozpakowują, tylko ludzie je sami rozbierają. Sam ostatnio folie kluczami rozcinałem, żeby sobie ze spodu wyjąć energetyki, bo przez 3 dni nie było komu ich wyłożyć na regał. W lidlu to jest kurwa nie do pomyślenia, towar na półkach, przy kasach samoobsługowych zawsze jest osoba do pomocy. Ceny w obu sklepach praktycznie te same, a różnica w tym jak sklep wygląda kolosalna.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja do biedry w ogóle nie chodzę, rzadko coś ciekawego można kupić (przynajmniej w mojej), a i ogólnie daje taki biedacki vibe. A Lidl? Paanie, na osiedlu mam takiego dojebanego Lidla, że mógłbym tam zamieszkać. Wchodzę i od razu czuje, że to jest sklep dla klasy średniej, a nie dla emerytów i biedaków. Czysto, schludnie, pracownicy walają się pod nogami gotowi mnie wesprzeć w każdym momencie. Oprócz asortymentu standardowego ciągle wlatują jakieś produkty premium (marka deluxe :banderas:), lub sezonowe ciekawostki, które doskonale przełamują zakupową monotonię. Niesamowity sklep.

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2023 o 18:42, Shankor napisał:

Zgadnij w jakim jesteś sklepie, zdjęcie własne: 

 

20230928_183227.jpg

Ale o co chodzi? Przynajmniej palety z napojami są przy napojach... :D 

 

Biedra obok mnie to jakaś patologia, bo w KAŻDEJ alejce jest w taki właśnie sposób luzem porozstawianych po kilka palet z LOSOWYM towarem. Przy napojach jest chemia, przy chemii piwo, przy słodyczach majonezy, a kosze z jabłkami są opisane jako ziemniaki, albo jeszcze co innego. Oczywiście te palety często zasłaniają półki z innymi produktami. Nawet w zamrażarkach lody potrafią leżeć na mrożonkach. Absolutnie zero logiki i porządku. W sumie mógłbym porobić zdjęcia, ale zawsze zapominam, albo szkoda mi czasu.

 

Jeśli czegoś się szuka, szczególnie towaru sezonowego, to trzeba cały sklep przeszukać. Czasem jeden typ produktu rozrzucony jest po pięciu kątach sklepu. Plus tego bajzlu taki, że czasem jestem w stanie dorwać produkty, które w innych okolicznościach szybko by się rozeszły, albo nikt nawet nie wie, że są w promocji (bo nawet nie jest opisana). Sam nie wiem, jakim cudem tego jeszcze nie zamknęli.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2023 o 10:41, Dahaka napisał:

Ja do biedry w ogóle nie chodzę, rzadko coś ciekawego można kupić (przynajmniej w mojej), a i ogólnie daje taki biedacki vibe. A Lidl? Paanie, na osiedlu mam takiego dojebanego Lidla, że mógłbym tam zamieszkać. Wchodzę i od razu czuje, że to jest sklep dla klasy średniej, a nie dla emerytów i biedaków. Czysto, schludnie, pracownicy walają się pod nogami gotowi mnie wesprzeć w każdym momencie. Oprócz asortymentu standardowego ciągle wlatują jakieś produkty premium (marka deluxe :banderas:), lub sezonowe ciekawostki, które doskonale przełamują zakupową monotonię. Niesamowity sklep.


Jesuu aż mi się zachciało pójść do Lidla, zmienie tę Biedre i Aldi na Lidla bez kitu, bo już też mnie wkuwiają.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2023 o 17:30, Shen napisał:

Co ty robisz z tego mleka?

 

Mam dwójkę dzieci które wpierdzielaja do owsianki i kornflejków czasem i z litr dziennie, żona ze dwa kubki latte (prawie 0.5l), a ja też opierdzielę do owsianki albo jako budyń waniliowy bez cukru z jakąś konfiturka :ohboy: Czasem kawa z mlekiem. Co dwa tygodnie okolo muszę tyle kupować xd

edit:
ktoś kto tigerki pije zamiast mineralki robi zdziwko, że rodzina zużywa mleko do codziennej konsumpcji w kilkunastu różnych formach, forum nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2023 o 21:33, _Red_ napisał:

Biorę te foliową zrywkę, pakuje do niej owocki, warzywa, mam też parę innych rzeczy z lodówek. Po skasowaniu, zaczynam te inne rzeczy dokładać do zrywki z warzywami, bo lekkie i mieści się, a kasjerka mi zwraca uwagę, że woreczki są przeznaczone tylko na warzywa, jak chce je brać na inne zakupy to powinienem kupić normalna siatkę. 

 

Zgłupiałem xd Rozumiem brać garść darmowych zrywek i pakować tam tylko inne rzeczy niż owoce/warzywa (czasem tak robię :nosacz:), ale no bez jaj xd Przyjedzie policja warzywna jeśli po wyjściu ze sklepu do pomidorów w worku wrzucę kubek jogurtu? Xd

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2023 o 18:42, Shankor napisał:

Zgadnij w jakim jesteś sklepie, zdjęcie własne: 

 

20230928_183227.jpg

 

q.thumb.jpg.89b41581703bc057d070e945315308c0.jpg

 

Pozostałe alejki nie lepsze. Są miejsca, gdzie do półki z towarem po prostu się nie dostaniesz. Tak jest codziennie, od lat. Ciekaw jestem, jak wszelkie audyty tu przechodzą...

 

Przy okazji, kupiłem w Lidlu parę dni temu takie coś. Zaskakująco smaczne. Zwykle nie kupuję takich rzeczy za często, ale chętnie spróbuję inne smaki. Fajne na czarną godzinę.

 

fce27e10443ca39ca726af8aaca7.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...