Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.11.2023 o 21:30, Shen napisał:
W dniu 21.11.2023 o 22:07, Mejm napisał:

Ktos pil? Dzis widzialem ale nie chcilalem brac 1,5l a 0,5 nie bylo.

 

b751cbe369ebd20869bca7b2bf4ba54f.jpg

Rozwiń  

i co, kupiłeś? Wróciła wersja zero u mnie, nie było kilka miesięcy, wziąłem dwie zgrzewki na zapas

Kupilem. Nie wiem za co doplacilem te 50gr. Nie umiem nic powiedziec o tej wersji. Moze gdybym mial czerwona i probowal je jedna po drugiej to bym cos poczul. Mozna omijac i brac tansza :red:

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Mejm napisał:

Kupilem. Nie wiem za co doplacilem te 50gr. Nie umiem nic powiedziec o tej wersji. Moze gdybym mial czerwona i probowal je jedna po drugiej to bym cos poczul. Mozna omijac i brac tansza :red:

z cukrem nie piłem, to ci nie powiem, ale zwykła zero i zero intense mocno różnia się smakiem i poziomem nagazowania.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co to kofola? 

 

Zajebiste są te promocje w biedrze. Do soboty jest promo na polędwiczki z dorsza i z zębacza. - 50% więc nie w kij dmuchał bo jak ma się wybierać pomiędzy kurczakiem za 25zl a ryba to chyba wiadomo co wybrać. Chciałem kupić z kilogram lub dwa. No i co? Wczoraj jestem w biedrze, ryb od chuja. Wszystkie tylko nie te w promocji. Ok, może wybrali. Dziś o 7 jestem w dwóch biedrach, w obu byly dostawy ryb ale oczywiście wszystkich tylko nie tych w promocji. Co do chuja, po co coś takiego robić i tylko wkurwiąc? 

 

Jutro o 7 objadę 4 biedry i jak nie będzie to zgłaszam sprawę do trybunalu

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kanabis napisał:

Co to kofola? 

 

Zajebiste są te promocje w biedrze. Do soboty jest promo na polędwiczki z dorsza i z zębacza. - 50% więc nie w kij dmuchał bo jak ma się wybierać pomiędzy kurczakiem za 25zl a ryba to chyba wiadomo co wybrać. Chciałem kupić z kilogram lub dwa. No i co? Wczoraj jestem w biedrze, ryb od chuja. Wszystkie tylko nie te w promocji. Ok, może wybrali. Dziś o 7 jestem w dwóch biedrach, w obu byly dostawy ryb ale oczywiście wszystkich tylko nie tych w promocji. Co do chuja, po co coś takiego robić i tylko wkurwiąc? 

 

Jutro o 7 objadę 4 biedry i jak nie będzie to zgłaszam sprawę do trybunalu

Ukraińcy pewnie wszystko wzięli, no chyba że u Ciebie ich nie ma.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A to prawda, też często szukałem tych wędzonych i nigdy nie znajdywalem xd

 

Też obstawiam że pracownicy sobie biorą. 

 

Zaraz wygooglam bo coś czuję że mnie wkręcacie z tą kofolka bo nie widziałem czegoś takiego. A jestem stałym klientem i mam kartę biedronka więc wiem to i owo. Jedynie widziałem jakaś ostatnio tymbark owa wersję coli z mango bodajże. 

34 minuty temu, _Red_ napisał:

Tak samo z pieluchami 1+1 gratis czy papierem do dupy Comfort z niebieskim tygrysem.

 

Chuja, w trzech biedrach w drodze do domu nic nie było, więc chyba trzeba polować od rana.

No ale ja byłem z rana. I widać było że dostawa była ryb bo dojebali pstragow i innych okoni. A tych w promo albo nie przywieźli albo pochowali

Odnośnik do komentarza

Kofolka z tanka z pianką zawsze na propsie. Taki czeski obiadek w Czeskim Cieszynie popijany zimną kofą to sztosik.

 

Wiadomo, że z butelki to "już nie to samo", ale zawsze to jakiś ekwiwalent.

 

Niestety Czesi nie do końca ogarnęli jak zrobić wersję "zero" żeby jeszcze oprócz nazwy choć w ułamku smakowała jak oryginał przez co wersja zero jest prawie niepijalna przez chemiczny posmak słodzików. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...