Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Biedra to niestety syf, tam na stanowiskach kierowniczych muszą pracować ameby z certyfikatem owej ameby - na rozmowie rekrutacyjnej dostajesz zadanie wyłożenia towaru z palety na półkę, jeśli to zrobisz to z miejsca wylatujesz, bo po prostu nie się nie nadajesz, to nie są standardy biedronki. Klient ma się rozyebać o te palety, a cukier jest w dziale z papierami toaletowymi. Samego papieru toaletowego nie kupisz, bo nie ma go na półce. Pracownicy robię z nich ścianę/osłonę, która broni ich przed światłem i skutecznie utrudnia wyjście z tego przybytku idiotyzmu

 

kiedyś było lepiej i był porządek, ale wiadomo kiedy zaczęło się sypać:potter: 

 

Poza tym to legancko, niedawno remontowane. 

 

ale i tak lubię ten sklep za kasy samoobsługowe (tak, nikt ich nie pilnuje a to gowwno stale się zawiesza), szerokie alejki, bardzo dobry wybór produktów i przede wszystkim aplikację, w której wszystko ma sens a nie kurwa jakaś skarbonka;/

 

 

Odnośnik do komentarza

Chyba co niektórzy sobie chwalili:

image.thumb.png.4ecdcf9f979e8d08fd31668bd3e4e9ff.png

 

 

Co do koli, to ta Zero z biedronki faktycznie jest bardzo dobra. Też nie jestem jakimś nałogowcem, ani koneserem. Więcej jak 1l w tygodniu nie wypiję, ale jak czasem nachodzi ochota na coś gazowanego, to jest to fajny wybór. Ostatnio kupiłem tą Intense Zero, to też spoko, ale jednak za bardzo gazowana na mój gust.

Odnośnik do komentarza

W appce to zamiast trzepania ofert mogliby zrobić usuwanie palet gestami, byłoby realistyczniej.

Ale śmichy chichy, dziś mleko 1.5% po 1,49 zł/l :obama: Pieluchy Pampers 1+1 gratis, szwarcwaldzka 100g/4,99 zł, banany 3,99 zł/kg. Chyba każdą rzecz na paragonie miałem przekreśloną - ceny mojego koszyka spożywczego są niższe niż 2 lata temu, a antyinflacyjki nadal zamrożone na dobry procent :cebula:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Soban napisał:

Ej u was w bierze też spotykacie żuli, a w lidlach nie?

Tak jest, mam biedre i lidla może z 200 metrów od siebie. Biedra smród, wszędzie palety rozjebane po alejkach, na pieczywie latają muchy, menele pod wejściem proszący o drobne, przy kasach samoobsługowych nigdy nikogo nie ma. Za to pod lidlem czysto, kulturka, towar na półkach, przy kasach samoobsługowych zawsze ktoś z obsługi. Dwa różne światy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...