Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, grzybiarz napisał:

Smak przereklamowany jak np drwal. Ale raz na rok teraz będziesz pił :) 

No szału nie ma. Ale  podwójny drwal to jest goty nie gadaj :fsg:

 

28 minut temu, messer88 napisał:

Za to dziś bananki w dobrej cenie. Oni lubią w biedrze tak z dupy przy sobocie zrobić promkę a w gazetce nie ma info o tym. 

Na początku tyg też były po 2.99. Jem codziennie 3 więc kupiłem na cały tydzień. Bałem się że pani kasjerka zapyta czy ja małpę w domu trzymam :obama:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

Właśnie wróciłem z 4 (słownie czterech) jebiedronek. W żadnej nie było polędwiczek z dorsza lub zebacza w promocji. Niesamowita promocja nie zapomnę jej nigdy. 

 

Ale przynajmniej nie wróciłem z niczym. Patrzę a tu ta wasza mityczna kofolka

 

 

IMG_20240127_080834_640.jpg

Wersja z cukrem? Odwaznie jak na fitofaga. Nawet mnie troche wykrecalo,

Odnośnik do komentarza

Jak w biedrze wygląda sprawa "fit" wysokobiałkowych produktów? Bo Lidl mnie mega pozytywnie zaskoczył ilością takich, zarówno batoników, serków, jogurtów itd od za(pipi)ania i zazwyczaj bez ściemy w składzie. Ale żeby nie porzygać się z nudy, to może sprawdziłbym teraz biedre, mam ją tuż obok mojego lidla i chwalili się ostatnio, że to jedna z najnowocześniejszych biedr w polsce, więc może nie będzie za(pipi)ana paletami 

Odnośnik do komentarza

Mam faze na te wysokobialkowe go.wna ostatnio glownie przez smak wanilii no i dla mnie lidl wypada najslabiej. Puding pilosa najslabszy, serek raczej ok. W biedrze to chyba tylko te GoPro czy GoLife sa (kaszki, pudingi, jogurty, batony). Wiec tutaj juz jakosciowo lepiej. Dobry byl tez pudding zotta z kauflanda. Ale mnie wszystko wygral serek typu skyr bakomy (ten z wikingiem). 300g, myslalem ze pojdzie na 2x a oje.balem na raz szybciej niz sie spodziewalem. Kupowalem w sellgrosie to nie wiem gdzie jest poza.

 

Wszystko powyzsze oceniane smakiem/faktura/konsystecja, nie zwracam uwagi na skald, zawartosci bialka czy inne fitparametry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki. Mi głównie zależy na tym, żeby był spory wybór i brak jakiejś ściemy, że niby "fit" a w składzie cukier. W lidlu sztosami są dla mnie serek wiejski z 30g białka albo mega gęsty jogurt naturalny, który ma bodajże 37g białka na 330g opakowanie. Ale ogólnie widze, że chyba wszystkie markety powoli wyczuły popyt i coraz więcej tych zdrowszych alternatyw się pojawia. W lidlu ostatnio kupiłem nawet coś ala dżem od Allnutrition i jako dodatek do owsianki czy szejka robi  robote fest, smakuje jak skoncentrowany kompot :D a skład i kalorie wypadają korzystnie 

Odnośnik do komentarza

Glownie pisalem o tych produktach, ktore z definicji sa dla fitowcow i oznaczone na pudelku "wieksza ilosc bialka". Tak, zdecydowanie widac, ze markety w to ida jak i sami producenci (no bakoma to raczej glownie przeciez zwykle jogurty od zawsze). Wydaje mi sie, ze w biedrze widzilem polke z pakerskimi odzywkami w tych duzych torbach co zazwyczaj byly tylko w sklepach dla pakerow.

 

A to ci z biedry. Go Active a nie go pro xD

go-vege-pudding-proteinowy-wyroznione.jp

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze puddingi, czesto mozna w promce dorwac. Słony karmel sztos. Lepsze od tych z lidla. Z lidlowskich to lubie te kaszki manne z wieksza iloscia białka.

4 minuty temu, Mejm napisał:

 Wydaje mi sie, ze w biedrze widzilem polke z pakerskimi odzywkami w tych duzych torbach co zazwyczaj byly tylko w sklepach dla pakerow.

 

 

 

U  mnie jest nad lodowkami z miesem, odzywki bialkowe, batony, jakies witaminy, owsianki do zalania woda itp

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

Ale mnie wszystko wygral serek typu skyr bakomy (ten z wikingiem). 300g, myslalem ze pojdzie na 2x a oje.balem na raz szybciej niz sie spodziewalem. Kupowalem w sellgrosie to nie wiem gdzie jest poza.

 

trafiają się też w Aldi/biedrze/lidlu ale żadna sieć ich nie ma w stałej ofercie tylko jak w gazetce są 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie też dostaliście SMS-y od  biedronki, że gazeta fakt się pomyliła przy zakupach w biedronce i to Biedronka jest najtańszym sklepem, a nie Lidl. No i dzisiaj wchodzę do biedry a tam co kilka regałów taka karteczka, dwa złote różnicy. A oni piszą SMS-y i wieszają takie karteczki:

IMG_6901.jpeg

2 złote różnicy, parodia. Co za zjebany sklep. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...