Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.02.2024 o 14:50, Mejm napisał:

Glownie pisalem o tych produktach, ktore z definicji sa dla fitowcow i oznaczone na pudelku "wieksza ilosc bialka". Tak, zdecydowanie widac, ze markety w to ida jak i sami producenci (no bakoma to raczej glownie przeciez zwykle jogurty od zawsze). Wydaje mi sie, ze w biedrze widzilem polke z pakerskimi odzywkami w tych duzych torbach co zazwyczaj byly tylko w sklepach dla pakerow.

 

A to ci z biedry. Go Active a nie go pro xD

go-vege-pudding-proteinowy-wyroznione.jp

Przechwytywanie.JPG.3c5e4c9e928e55728d3d5da285d83aa8.JPG

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie, to nie. Niektóre produkty Magnetic są znośne, biorąc pod uwagę stosunek jakość-cena. Najbardziej lubię czekoladę z orzechami, tę podróbę Nussbeisser. Ale ich batonów akurat nie kupuję, nie przepadam.

 

A propos bounty, to ostatnio w Lidlu znowu były te cukierki Mr Coco. Świetne są i smakują właśnie jak takie mini-bounty.

 

Biedra przegina z reklamami, spamem i wojowaniem z Lidlem, ale dobre ceny dzięki temu można trafić czasem. No i ta ich nowa apka mimo wszystko lepsza niż poprzednia. Odpala się błyskawicznie i nie muszę czekać 3 minut, żeby kupon odebrać.

 

Z peppera

799587_1.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2024 o 17:07, Soban napisał:

Puddingi z biedry duzo lepsze niz z lidla. Slony karmel FTW.

W lidlu z kolei to te sa najlepsze pod wzgledem ratio cena do bialka, bo chyba 3,19 za 25g bialego. Zazwyczaj to ze 2 opierdalam codziennie. Wszystkie smaki sa ok, ale truskawka najlepsza.
image.png.c75fb60ac1f0438a03ca6d0f04bef564.png

Również polecam te serki, czasami jest promo to kupuję kilkanaście na zapas.

Tylko truskawka, w ostateczności malina, wanilia i brzoskwinia strasznie zamulające, ciężko mi zjeść cały na raz

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Soban napisał:

Plusem tych serków z lidla też jest ich bardzo niski współczynnik wytwarzania anabolicznych oparów dupą. Jak wypije ten pitny z tej samej linii na noc to się potrafiłem obudzić w nocy po poruszeniu kołdrą, bo tak jebało kulturystycznymi bąkami.

plusem tych serków jest to, że dobrze zapychaja, dwa takie wcisne i mam spokoj na pare godzin

Odnośnik do komentarza

Musze wziac jeszcze raz tego pilosa bo mam wrazenie ze ich serek mi najmniej smakowal, ale moze to byl puding (wyczuwalny byl taki proszek jakby odzywka bialkowa). Jak chcecie cos malo zamulajace to polecam te skyry, ale nie wiem czy pilos ma. Jadlem ostatnio serek Valio i taki byl zbity ze prawie twarog.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2024 o 17:07, Soban napisał:

Puddingi z biedry duzo lepsze niz z lidla. Slony karmel FTW.

W lidlu z kolei to te sa najlepsze pod wzgledem ratio cena do bialka, bo chyba 3,19 za 25g bialego. Zazwyczaj to ze 2 opierdalam codziennie. Wszystkie smaki sa ok, ale truskawka najlepsza.
image.png.c75fb60ac1f0438a03ca6d0f04bef564.png

 

Zawsze mam w lodówce ze dwa takie serki, bo to idealna przekąska na czarną godzinę albo na dopchanie się. Ten waniliowy wrzuciłem kiedyś do owsianki, do tego owoce i spokój z głodem na kilka godzn 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2024 o 12:34, Suavek napisał:

Wszystkie, to nie. Niektóre produkty Magnetic są znośne, biorąc pod uwagę stosunek jakość-cena. Najbardziej lubię czekoladę z orzechami, tę podróbę Nussbeisser. Ale ich batonów akurat nie kupuję, nie przepadam.

 

A propos bounty, to ostatnio w Lidlu znowu były te cukierki Mr Coco. Świetne są i smakują właśnie jak takie mini-bounty.

 

Biedra przegina z reklamami, spamem i wojowaniem z Lidlem, ale dobre ceny dzięki temu można trafić czasem. No i ta ich nowa apka mimo wszystko lepsza niż poprzednia. Odpala się błyskawicznie i nie muszę czekać 3 minut, żeby kupon odebrać.

 

Z peppera

799587_1.jpg

w lidlu ryż za 79gr, jajka 2,69zł, paczka parówek berlinki 1,49zł, chyba poszli na wojne

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2023 o 17:21, _Red_ napisał:

Screenshot_20231109-170710.thumb.png.0c3d303a5d4c80e3eef6fc50ae1e726d.png

 

:obama:

 

A jeszcze niedawno po 4 zeta było. Nie mieści mi się już zapas mleka w szafce.

do soboty mleko 1,59zl, masło 2,89zł, zapasy zrobione?

 

 

Godzinę temu, krupek napisał:

Wziąłem Biedrową oliwę 0,7 i nie spojrzałem na cenę, a przy kasie się okazało, że 40 zł już kosztuje :sadkek:

Warto wziac w obecnej promce 2x po 0,5l

Przechwytywanie.JPG.9e56af1ee2d3c6e7de06a893a4538496.JPGPrzechwytywanie2.JPG.a0ce6d5a3ca8cdf802e54f89925c8ef2.JPG

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...