Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, _Red_ napisał:

Za to kotlecik mielony ma coś wspólnego z kotlecikiem i wyszejkowane właśnie takie mini lunche za grosze. To naprawdę ma niezły skład jak za śmieszna cenę

 

Screenshot_20240224-105039.thumb.png.e374ab810d302f0419aa9855da38322d.png

 

 

Jadłem to pare razy ostatnio jak nie chciało się obiadu robić. Ugotowałem paczkę ryżu do tego kotleta i zjadłem razem z ziemniakami bo małe te porcję są niestety. W smaku ogólnie mi bardzo podchodzi.

Odnośnik do komentarza

No ok, ale co tam masz tak bardzo przetworzonego z tych składników (poza tym, że ktoś pokroił i ugotowal) w porównaniu do analogicznego żarcia domowego? Puree jest z ziemniaków, a nie z proszku jak pringelsy, nawet konserwantów nie ma, także wygląda to w sumie tak samo jak obiad w barze mlecznym:

 

IMG_20240224_205153281.thumb.jpg.889e367cda6147b39664a8719a0a2e36.jpg

 

Może skrobia modyfikowana kukurydziana to coś, czego nie dorzucam robiąc w domu kotleta z ziemniakami i marchewka. Idąc tym tropem to obiady w robocie też ktoś zrobił i zamknął w pudełko, więc od jedzenia ich codziennie powinienem już umrzeć. Bez przesady z tym 2-3x.

Odnośnik do komentarza

Ten serek pilosa moze z perspektywy fitofaga faktycznie wartosciowo najlepszy, ale smakowo i konsystencjowo dla takiego normika jak ja slabizna. Za to w selgrosie dokupilem wikinga od bakomy.

 

 

W ogole myslalem, ze te smsy co pisaliscie biedra vs lidl to jakies fakapy stazystow czy inne "wlamano sie na konto", a to jest na serio xD Na miescie juz plakaty biedry "u nas taniej niz w lidlu od 2002". I pomyslec ze 20 lat temu w stanach klocilem sie z mezem kuzynki, ze reklama porownawcza to ch.ujoza i brak etyki i w europie rozwiazujemy to w cywilizowany sposob. Ale poszedl tego wieczoru wku.rwiony spac, jeszcze w sypialni go nosilo xD Takze tak jak dotarly do nas kasy samoobslugowe tak i dotarla reklama porownawcza. Przygotujcie swoje corki i zony, ze za pare lat do damskiej moze wejsc pani z pisiorem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.02.2024 o 20:55, _Red_ napisał:

No ok, ale co tam masz tak bardzo przetworzonego z tych składników (poza tym, że ktoś pokroił i ugotowal) w porównaniu do analogicznego żarcia domowego? Puree jest z ziemniaków, a nie z proszku jak pringelsy, nawet konserwantów nie ma, także wygląda to w sumie tak samo jak obiad w barze mlecznym:

 

IMG_20240224_205153281.thumb.jpg.889e367cda6147b39664a8719a0a2e36.jpg

 

Może skrobia modyfikowana kukurydziana to coś, czego nie dorzucam robiąc w domu kotleta z ziemniakami i marchewka. Idąc tym tropem to obiady w robocie też ktoś zrobił i zamknął w pudełko, więc od jedzenia ich codziennie powinienem już umrzeć. Bez przesady z tym 2-3x.

ja co prawda od dobrego roku nie mam potrzeby kupowania takich obiadów, ale wcześniej próbowałem podobnych gotowców z żabki i tam składy też były ok, normalne domowe żarcie z krótkim terminem ważności. ogólnie chyba od nich się zaczęła ta moda, teraz chyba każdy market ma swoje obiadki i pomijając kwestie smakowe, to naprawdę ciężko jest sie przyczepić do czegokolwiek. Lepiej takie coś na szybko niż jakiś fast food albo przekąski-zapychacze 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jak miałem okresy remontowo-budowlane to prawie codziennie rano zakupy w Żabce i do kawki jakiś obiadek gotowy do odgrzania w mikrofali. No i po przerobieniu iluś tam dań naprawdę nie ma się do czego doczepić. Co chwila promki więc obiad potrafił wyjść poniżej 10 zł, normalny skład, do tego w miarę zjadliwe (i to wliczając makarony z różnymi sosami). Biedronkowe trochę jeszcze stoją w tyle za Żabką, ale widać, że zagospodarowali niszę, w którą teraz każdy większy i mniejszy gracz chce wejść (gotowce przecież są już i na Orlenach i w Rossmannie).

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2024 o 22:25, snejk04 napisał:

Red mnie tu przyprowadził do opinii o gotowcach z biedry. No i kurde tak wcisnę swoje 3 grosze odnośnie reklam biedra vs lidl. Teraz w radio Lidl się dobrze reklamuje, że porównali ceny produktów z biedry w 20 różnych biedronkach i różnice w cenach tego samego były dość spore. No i to jest reklama. Zero pierdolenia typu najtańszy sklep od 2002, czy te ich magiczne promocje typu „środa po 19:00, 3 masla + 1 gratis” 

Odnośnik do komentarza

Biedronka tez ma taka reklame w radio chyba.

 

Ogolnie slabe jest to wymienianie konkurencji z nazwy. Mocno mi to przypomina pisowskie wytykanie palcami i sklocenie kazdego z kazdym. Tvn vs tvp, drugi sort vs patusy, polska vs unia a teraz biedra vs lidl. Jeszcze tylko zabraklo ze ten drugi niemiecki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...