Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Shankor napisał:

Niech się biją, to konsumentom na rękę.

No nie wiem czy na reke, przeciez za te bilbordy i reklamy w radiu to nie zaplac ani lidl ani biedronka tylko ich klienci.

 

48 minut temu, Shen napisał:

Mejmowi szkoda biedronki zarabiajacej rocznie miliardy zlotych, ale oszczedzajacej na pracownikach, dzieki czemu mamy labirynty z palet w sklepach:)

Nic takiego nie napisalem w tamtym poscie. Pyskowka z obu stron jest zenujaca, zaraz dolacza nike vs reeebok albo audi vs vw. A w lidla i biedre i tak wbijam bo najlepszy jest kaufland. No i niemiecki.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Mejm napisał:

No nie wiem czy na reke, przeciez za te bilbordy i reklamy w radiu to nie zaplac ani lidl ani biedronka tylko ich klienci

Przecież te reklamy i tak były, tylko że teraz oprócz tego że od piątku tani chleb i mleko, jest też informacja, że konkurencja to chuje. Nie zauważyłem wzmożonej aktywności bilbordowej czy telewizyjnej biedry/lidra, w sensie ilościowym 

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

Wszedłem po treningu do biedry po jakis jogurcik a wyszedłem z paczką WPC80 700g ciasteczkowy od Activlabu za 49.99 zl :dog: Nawet nie wiedzialem, że mają taki asortyment.

 

Tansze niz na allegro, ciekawe jak tam jelita zareaguja, dawno nie suplowałem sie żarciem w proszku, a potrzebuje proteinowego zapychacza na redukcji. 

 

 

edit

ej pyszne to, lepsze niz te mleczka goprotein czy coś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A propos pizzy, nie chce mi się rozdrabniać na poszczególne tematy, to jeszcze tu wspomnę. W zeszłym tygodniu w Aldi była promocja na lodówkową Pizzę z pieca kamiennego za 8zł, 430g - https://www.aldi.pl/oferty/poniedzialek-sobota-15-20-04/pizza-z-pieca-kamiennego-pepperoni-mozzarella-8012533-1-0.article.html

 

Kupiłem ją już kolejny raz i muszę przyznać, że jak na swoją cenę bardzo dobra. Fajne ciasto, dużo dodatków, można było się najeść. Bardziej mi te pizze odpowiadają, niż te wszelkie Guseppe i inne mrożonki.

 

 

W zeszłym tygodniu też była promocja na pierożki Ravioli - https://www.aldi.pl/oferty/poniedzialek-sobota-15-20-04/ravioli-7741-1-0.article.html.

 

Puszka 800g wychodziła za 7zł, a tu nawet dwie osoby się mogą zapchać. W smaku dobre, a lubię mieć takie rzeczy z długim terminem w zapasie na czarną godzinę, czy dzień totalnego lenistwa. Wcześniej jadłem tylko w sosie pomidorowym, ale tym razem wyhaczyłem też z warzywami i bolognese, to spróbuję kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...