Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

Niby nie powinienem być zdziwiony, ale kurcze 30fps to 2 i 3 już na Vicie miało. Switch spokojnie uciągnąłby 60fps przecież.

 

No leniwy port z paroma bonusami, i tak trzeba to traktować. Aczkolwiek Pozostałe platformy raczej na pewno będą miały 60fps. Chociaż tyle, że nie usunęli "A Hideo Kojima Game". Pewnie zbyt dużo zachodu... :D

Odnośnik do komentarza

Mało tego, podobno i tak są spadki płynności na Switchu. Trochę żenada.

 

Mam tym samym obawy, jeśli chodzi o optymalizację wersji PC.

 

Ja zamówiłem pudło na PS5. No liczę, że chociaż ta wersja będzie "normalnie" działać, jak na tani port przystało. Jeśli się okaże, że i na najnowszych konsolach są jakieś cyrki, to rozważę anulowanie pre-ordera.

Odnośnik do komentarza

Na PS5 to powinno latać w 4k/120FPS. Na Switchu powinno być 1080p/60 na luzie. Nawet emulator odpalony na kompie ziemniaku sobie z tymi grami radzi, mało tego MGS1 na Dreamcasta działał w wyższej rozdzielczości niż to co proponuje Konami. Myślałem żeby kupić ale poczekam aż będzie w promce za 10$ bo tyle to jest warte.

Jak taką fuszerkę robią z Vol.1 to Vol.2 z MGS4 może będzie w gorszej jakości niż na PS3.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Przynajmniej MGS4 ma odblokowany framerate, więc teoretycznie powinno działać lepiej, niż na PS3... prawda...? :/

 

Jeśli plotki okażą się prawdą, to aż jestem ciekaw, jak będzie działać MGS5 na Switchu. Pewnie 20fps.

 

Ogólnie nie ma się co oszukiwać. Leniwy, słaby port. Mimo wszystko fajnie, że komplet gier w niezmienionej postaci na współczesne platformy dostępny, plus dodatki, ale jak ktoś nie ma ciśnienia, to raczej lepiej czekać na obniżki.

Odnośnik do komentarza

Mega zalosne te porty sa. Szkoda bo chcialem kupic troche szybciej (moze nie day 1 ale tez nie chcialem czekaz az cala kolekcja spadnie ponizej 100zl). Na pewno kiedys wezme grac na SD ale nie wrzuce tego na PS5 bo szkoda miejsca na dysku.

 

E: zobaczylem video na eurogamer i pokazali te cyfrowa ksiazke z dodatkami, wyglada naprawde super, szkoda wielka ze nie przylozyli sie do samych gier. Dodatki mocno dla mnie. Czekam na pierwsze promki.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Patrzac na jakosc tych portow i zaangazowanie to w Vol 2 nie obstawialbym ze bedzie MGS4. Raczej AC!D x2, Portable Ops (oraz plus), Peace Walker i moze Ghost Babel jako bonus.

MGS4 raczej pewniak, mimo wszystko. Zarówno przecieki na to wskazują, jak i czwórka wielokrotnie przewijała się w oficjalnych materiałach Konami w ostatnich miesiącach. Kwestia, jaka będzie jakość portu, bo tu faktycznie musieliby podłubać dużo więcej.

 

I chyba serio jestem w mniejszości, bo naprawdę chętnie bym łyknął nawet tani, marny port Acidów na współczesne systemy. Grałem w to raz, kilkanaście lat temu, i bardzo dobrze grę zapamiętałem, tj. jedynkę. Dwójka mnie odrzuciła grafiką cel-shadingową/komiksową, ale sam system był całkiem spoko. Nie będę tej gry póki co odświeżał na PSP, ale sam jestem ciekaw, jak się ona zestarzała po tylu latach.

 

Ale wszelkie spinoffy i "niekanoniczne" odsłony mają znacznie mniejsze prawdopodobieństwo re-edycji, niż te główne.

 

Wciąż traktuję to wszystko jako porty/re-edycje. Od tej strony nawet dobrze, że zbyt dużo nie mieszają, bo wolę leniwy port, niż profanację w stylu GTA Trilogy. Cena ceną, ale dla mnie najważniejsze, żeby nie zjebali czegoś tak, że gry będą chrupać nawet na PS5/XSX... :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z gier ktore wymienilem to wlasnie wolalbym Acidy i Ghost Babel niz PO i PW bo mi po prostu nie siadly. Ja nadal mega mocno czekam na te kolekcje i tez wole tak niz jak by mieli zrobic to co bylo z GTA. Tylko ja chce to miec na Steam zeby juz tam na wieki wiekow bylo. Stawiam ze SD jakos dzwignie i bede mogl sie bawic przenosnie. Jak by mozna bylo kupowac osobno to bym bral jedynke i te starocie z MSX/NES za max 80zl. No ale na Steam to lata po 270 jako komplet :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...