Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie dało trójkę przerobic na TPP to tutaj tez tak moze byc. Zresztą na silniku piątki wszystkie mogłyby być bardzo grywalne nawet dziś. Kwestia tego ile realnie Konami chce zrobić. Obstawiam ze niewiele i co najwyzej 4k + jakies lepsze oswietlenie. No i pytanie co by było z VA w przypadku pełnych remaków.

 

Ja to bym chciał jedynke w VR na Oculusa. Ktoś ostatnio jakiegos moda na PC zrobił i naprawde spoko. W RE4 sprawdziło sie mega więc tutaj też bym zakupił day 1. 

 

Odnośnik do komentarza

ja jestem pizda i jesli konami wyda dzialajac na ps5 fajna kolekcje ze wszystkimi mgsami to na pewno kupie. nawet jesli to beda zwykle lekko przypudrowane remastery.

 

pelnego remake sie obawiam bo nie pamietam kiedy konami wydalo fajna gre ostatnio. chyba, ze po prostu wzieliby silnik i gejmplej piatki i przeniesli tam stare gry, to pewnie mogloby zadzialac.

 

mgs jedynka to wiadomo, obok pewnie fajnala 7 gra zycia.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Shankor napisał:

Mają silnik od piątej części, mogli przenieść już te gry wcześniej. Dla mnie bardziej prawdopodobnym rozwiązaniem wydawała się sprzedaż praw. Zobaczymy czy, kiedy i co z tego wyjdzie. 

 

Nie ma sensu sprzedawać praw jak Konami aktualnie zarabia więcej niż jak wydawało gry. 

Wezmą troche jenów ze swojego skarbca i wydadzą remake'i swoich kochanych IP by gracze tacy jak my kupili day one.

 

Najlepszy w sumie dla nich okres bo aktualnie na rynku nie ma nic podobnego do castelwani, silent hillow a co dopiero do mgsow. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ölschmitz napisał:

ja jestem pizda i jesli konami wyda dzialajac na ps5 fajna kolekcje ze wszystkimi mgsami to na pewno kupie. nawet jesli to beda zwykle lekko przypudrowane remastery.

 

pelnego remake sie obawiam bo nie pamietam kiedy konami wydalo fajna gre ostatnio. chyba, ze po prostu wzieliby silnik i gejmplej piatki i przeniesli tam stare gry, to pewnie mogloby zadzialac.

 

mgs jedynka to wiadomo, obok pewnie fajnala 7 gra zycia.

U mnie podobnie. Jestem glodny MGSow i tez czekam z otwartym portfelem. Chcialbym tylko wierzyc ze to bedzie cos wiecej ze moze jednak sie udalo przeniesc to na nowy silnik graficzny :wub:

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, MEVEK napisał:

U mnie podobnie. Jestem glodny MGSow i tez czekam z otwartym portfelem. Chcialbym tylko wierzyc ze to bedzie cos wiecej ze moze jednak sie udalo przeniesc to na nowy silnik graficzny :wub:

 

Kurcze patrząc po tym co ostarnio zrobilo (survive) to jestem sceptycznie nastawiony. 

Odnośnik do komentarza

Czwórka mogłaby w końcu wyjść poza PS3, bo mimo ogromnej ilości przerywników i jakoś o 34 razy za dużej liczby NANOMACHINES to miło ją wspominam i fajnie byłoby odświeżyć choćby na piecu (tak, jest emulacja, ale nie chce mi się z tym babrać, lepiej zainstalować i kliknąć myszkiem dwa razy na ikonkę).

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, oFi said:

 

Najlepszy w sumie dla nich okres bo aktualnie na rynku nie ma nic podobnego do castelwani, silent hillow a co dopiero do mgsow. 

 

Na rynku mnóstwo metroidvanii zarówno w grach AAA, indykach, 3D, 2D. To samo z horrorami. A Ty piszesz, że nie ma nic podobnego. Czasem mam wrażenie, że ludzie żyją w jakiś bańkach z klapkami na oczach i nie widzą niczego poza czubkiem własnego nosa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Square napisał:

Nie wiem, ten patch wyszedł 4 lata po premierze to już nie grałem. I jak to rozwiązali jeżeli miałeś konsole z 12 GB dyskiem?

Można było zainstalować całość raz jak miałeś miejsce albo zostać przy instalce co akt jak nie miałeś miejsca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Homelander napisał:

 

Na rynku mnóstwo metroidvanii zarówno w grach AAA, indykach, 3D, 2D. To samo z horrorami. A Ty piszesz, że nie ma nic podobnego. Czasem mam wrażenie, że ludzie żyją w jakiś bańkach z klapkami na oczach i nie widzą niczego poza czubkiem własnego nosa

 

Tyle na rynku a nikt się nawet nie zbliżył do geniuszu silent hilla dwójki. Metroidwalnie ok, jest w czym wybierać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...