Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

Ale my to wszyscy wiemy i nikt temu nie przeczy. ;) Tylko to już trwa od lat i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Nikt nie powinien być zaskoczony, że oficjalny materiał Konami wspomina tylko o "the developers", a nie o Kojimie.

 

I tak pół sukcesu, że nie porwali się na wymazywanie, czy usuwanie "A Hideo Kojima Game" z poszczególnych gier Master Collection. Pewnie zbyt dużo zachodu. ;)

 

Ciekawe, czy usuną Kojimę z Ground Zeroes czy Peace Walker przy okazji Vol.2.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Bzduras napisał:

Jak mi zrobią Vol. 2 z MGS4 to mogą o patchu nawet i tydzień nawijać :kojima:

 

Nawet moderzy, którzy siedzą w tym od lat maja problem ogarnac MGS4 w stabilnych 60fps/4k (pierwsze dwa akty to niezly festival dropów przy wybuchach w tle), to gdzie te studenciaki z konami do ludzi :leo:

Odnośnik do komentarza

Będę jak zdarta płyta, ale gdyby dali Acidy z PSP, to bym kupił tak czy inaczej.

 

Ostatnio oglądam kanał jednego gościa, który przechodzi chronologicznie (wg daty wydania) różne serie gier, m.in. Metal Gear. Dotarł ostatnio do Acida i kurczę. przypomniały mi się dobrze spędzone chwile z grą na PSP.

 

 

Dwójki za to nigdy nie przeszedłem. Wtedy Cel-shading mnie odrzucił, ale czytałem, że gra dobra mimo tego.

 

Ale myślę, że to na razie takie pierdzielenie ze strony Konami. Jestem niemal pewien, że będzie Peace Walker i MGS4. To, o czym piszą wyżej, to raczej kwestia "dodatków", niż większych odsłon.

 

EDIT:

 

Dwójka faktycznie niczego sobie wygląda. Tym bardziej chcę wersję na współczesne sprzęty:

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wziąłem się za bary z pierwszym Metalem Gearem z NESa (wcześniej MSXa) i nie była to łatwa przeprawa.

Gdzieś do połowy (może 3/4) walczyłem dzielnie, ale później ilość abdurdalnych rzeczy które trzeba zrobić żeby przejść dalej zwyczajnie mnie pokonała. Otworzyłem poradnik.

Za głowę się złapałem kiedy okazało się, że do wysadzenia czołgu potrzeba 11 min, a Snake może unieść tylko 10. Żeby zwiększyć pojemność ekwipunku trzeba było "awansować" poprzez uwolnienie wszystkich więźniów napotykanych do tego momentu (o czym w ogóle nie było nigdzie mowy).

Absolutnym przegięciem była natomiast konieczność skontaktowania się z jednym z agentów poprzez częstotliwość której...nikt nigdzie nigdy nie podał (wyczytałem w necie że można ją było znaleźć w manualu do gry :reggie:).
Tak czy siak końcówkę postanowiłem dokończyć dla fabuły pomagając sobie poradnikiem.

 

18f17083f2572-screenshotUrl.thumb.jpg.dc0834d40edfa0db9d414160619b30ad.jpg

Oldschoolowe doświadczenie!

Edytowane przez jimmy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...