Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja piedole, co te nintendo, nie mogli tych napisów wymogu ściągnięcia dodatkowych plików dać na tylną okładkę?

Wydaje mi się, że szpetota okładki jest niczym w porównaniu do min ludzi, którzy nie są na tyle zorientowani, żeby zdawać sobie sprawę, że grę właściwie trzeba ściągnąć, a np. mają w domu tylko internet mobilny z limitem transferowym. Moim zdaniem logiczne zagranie w przypadku tak nietypowej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie wysokie nakładki na analogi i teraz w Rocket League można bezproblemowo grać na kiblu :) Niech jeszcze ogarną aliasing (przenośnie) i laga (dock) i będzie idealnie.

 

Gdzie, co i jak te nakładki kupiłeś? Mnie też by się przydało, jeśli miałoby mi to trochę poprawić komfort grania, aczkolwiek bez nakładek mi to nie przeszkadza ale mimo to do szybkich gierek raczej się przyda jak zwłaszcza te RL.

Odnośnik do komentarza

Zwykłe tanioszki na Allegro: http://allegro.pl/nakladka-silikonowa-do-switch-podwyzszajaca-cza-i6768016218.html

 

Mimo, że znacznie poprawiają komfort grania to mogłyby być chropowate by palec mniej się ślizgał. Ja brałem te bo nie wiedziałem czy to w ogóle ma sens. Teraz sam poszukam jakiś lepszych.

 

PS. Niestety nie ma j. polskiego w Rocket League na Switchu.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Nintendo ma póki co wywalone na Polskę, ani producenta i ani wsparcia nie ma, mimo, że sprzedaż konsoli Switcha nie jest zła to nadal nie można zrozumieć zrozumieć czemu Nas olewają. O tyle śmieszne, że chociaż nasze złotówki przyjmują w eshopie o tyle tego, że nie pofatygowali się też chociaż o polskie menu (wiem, banał i w ogóle ale mimo to jakoś powinni uszanować Polskich graczy), a jeszcze wydaje mi się, że to też od wydawcy zależy czy dać polskie napisy w grze i tutaj raczej do devów pretensje mieć trzeba.

Odnośnik do komentarza

No też się zastanawiam. Tak, słabo że nie ma ale akurat w tej grze jest potrzebny jak w T7 na PS4.

 

EDIT: No i pytanie - kto ma niby nas w doopie? EA w Fifie dało polski język i komentarz. Czyli może jednak ci od gry są winni a nie Nintendo?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakim trzeba być murzynem żeby nie ogarnąć po angielsku gier typu RL, Doom czy Rayman czy Lego. 21 wiek, Europa, angielski w szkołach, powszechny dostęp do internetu. Mi by było wstyd i na pewno bym się tym na forum nie chwalił

 

Tu nie chodzi o rodzaj gry i tego ile faktycznego tekstu jest w grze. Chodzi o prosty fakt, że na pozostałych platformach ten język polski jest dostępny więc dlaczego mam wydawać pieniądze na produkt w moim mniemaniu nie do końca kompletny. 

Zresztą do znudzenia będę powtarzał, że skoro twórcy wyciągają rękę po moje pieniądze to niech chociaż wykażą się odrobiną inicjatywy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Ja piedole, co te nintendo, nie mogli tych napisów wymogu ściągnięcia dodatkowych plików dać na tylną okładkę?

Bardzo dobrze robią. Kiedy ktoś ostatni raz zaglądał na tył okładki?

 

 

Ja zaglądam cały czas na tył okładki i sobie czytam dodatkowe informacje, co obsługuje, ile miejsca potrzeba itp.

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem jakim trzeba być murzynem żeby nie ogarnąć po angielsku gier typu RL, Doom czy Rayman czy Lego. 21 wiek, Europa, angielski w szkołach, powszechny dostęp do internetu. Mi by było wstyd i na pewno bym się tym na forum nie chwalił

 

Tu nie chodzi o rodzaj gry i tego ile faktycznego tekstu jest w grze. Chodzi o prosty fakt, że na pozostałych platformach ten język polski jest dostępny więc dlaczego mam wydawać pieniądze na produkt w moim mniemaniu nie do końca kompletny. 

Zresztą do znudzenia będę powtarzał, że skoro twórcy wyciągają rękę po moje pieniądze to niech chociaż wykażą się odrobiną inicjatywy.

 

 

Sprzedaż platform Nintendo w naszym kraju to jedynie mały procent ogólnej sprzedaży konsol, nigdy nie byliśmy rentownym rynkiem dla Nintendo, stąd też niezbyt się kalkuluje komukolwiek robić polonizacje. Być może Switch to zmieni, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...