Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Pokemonów, to z mętnych wypowiedzi wynika niemal jednogłosem, że cisną na GameFreak, by wypuścili to jak najszybciej. Sporo osób spodziewa się premiery w przyszłym roku. Na pewno wiemy, że siedzą nad tym obecnie główne głowy w studiu, a Ultra Sun/Moon tradycyjnie robili mniej doświadczeni pracownicy.

 

Co do Animal Crossing... to ciekawe jest, że nie wyszło przecież żadne na Wii U, za to Eguchi zajmował się produkcją Splatoona czy teraz Arms. W serii AC obrano bardziej taki kierunek, by dość duże dodatki wypuścić do New Leag, dopiero co ogłoszono też teraz wersję na komórki. Właściwie nic nie ma w temacie Switcha, poza samym faktem, że no jest to bardzo popularna seria, więc niby powinna być. Może nie ma pomysłów na kolejną część, a może czekają na to, aż konsola będzie miała coś, co przypomina normalny system online. Mimo historii sukcesu serii, sprawa nie jest tutaj tak jasna.

 

Szef Pokemon Company otwarcie przyznaje, że zwyczajnie nie spodziewał się sukcesu Switcha i uważał, że przyszłość serii to tylko komórki. Być może podobnie było z serią Animal Crossing. Podobno ciekawe jest to coś na komórki.

 

Jako ciekawostkę wspomnijmy, że według dość wiarygodnych źródeł, pierwsze Animal Crossing było testowane jako jeden z pierwszych w kolejce "tytułów startowych" na uruchomioną, kiedyś, w jakiejś formie, Virtual Console na Switcha.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jak tam Switchowe świry Skyrim się sprawuje? Obiecałem sobie, że stopuję z kupowaniem nowości, ale no cholerny Skyrim na przenośnej konsoli, którzy rzekomo wydajnościowo trzyma sztywniutkie 30fps bardzo kusi. Jestem pod wrażeniem swoją drogą, 2011 nie był tak dawno temu i pamiętam, jak się jarałem, że X360 potrafi taką grę odpalić. A dzisiaj na kilkukrotnie mniejszym przenośniaku odpalam to samo i to chyba nawet w lepszej grafice. Dziękuję Pan Iwata.

14 godzin temu, S(pipi)ix napisał:

Na swoje usprawiedliwienie mam, że próbowałem tę grę kupić po 2:00 w nocy wczoraj po pijaku i nie chciało mi się komunikatu czytać na którym było napisane mniej więcej: if you change country of your account you give up all of your funds. Jakoś mnie to nie zaintrygowało w tamtym momencie a rano obudziłem się z pustym portfelem. 

 

Przyganiał kocioł.

 

Odpowiem tutaj, żeby już nie zaśmiecać tamtego tematu.

 

Ja jestem Pan Cebula, to trzeba umić :lapka:

 

A co do akcji po pijaku, no to cóż, ja w piątek zamiast kupić BTC za LTC kupiłem LTC za BTW :usmiech:

zaraz oczywiście kupiłem już poprawnie, ale co kilka stówek poszło się je,bać to poszło się je,bać

Odnośnik do komentarza

Jako, że pokemony są robione przez Game Freak, to ciężko mi w to uwierzyć. 25fps/540p/15h fabuły/tylko jeden zapis na konsoli bez względu na ilość kont - coś z tego czeka nas na 100%. Sam zamysł serii jest wspaniały, ale studio to lenie/partacze. 2 kroki w przód, jeden do tyłu - to powinno być ich oficjalne hasło.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No, direct by się przydał, bo szczerze  to nie mam pojęcie co będzie po Xenoblade2 (prócz tego pikselowego jRPGa od Square Enix).

Czy pojawi się w tym roku? Chyba nie będą zniechęcać potencjalnych nabywców płatnym online, a musieliby wreszcie przedstawić jakieś konkrety, jeżeli chcą ściągać ten haracz już od nowego roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...