Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Typki juz graja w skyrima na switchu, z reddita:

 

 

Colors looks saturated to me. Runs ok. Definitely a port as the good old bugs can be found like npc pathing colliding with other or tricking the system to pickpocket unique npcs. Overall the same as console/of skyrim but brighter color and no fps drops yet

Motions controls seem solid to me the sensitivity of the right stick is too high on default. You will need to make some adjustment. Seems high in demand for battery life. Life expectancy is to be similar to that of breath of the wild

https://i.redd.it/3yktdr4adexz.jpg

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w Rocket League i muszę stwierdzić dwie rzeczy. Gałki w trybie przenośnym są na tyle słabe, że dyskwalifikują granie na poziomie w tą grę. Troszkę podłamany tym faktem (bo bardzo liczyłem na przenośnego RL) odpaliłem na TV i pro controllerze i tutaj gałki też spoooro pozostawiają do życzenia. Tak jak w grach o N tego nie zauważałem tak tutaj wychodzi ich kalectwo. No coś jest nie tak. 

Sama oprawa też nie zachwyca w trybie przenośnym. Okrutny aliasing, przez który czytelność tego co się dzieje leci na ryj i nie wiem, tak na oko 45 klatek. W docku sporo lepiej, ale jakbym chciał grać ma TV to bym odpalił grę na PC, X1 albo PS4 (tak, mam je wszystkie :P) ... Zawiodłem się srogo.

 

LOL miałem chyba jakiegoś ostrego buga bo nagle grafika mi się poprawiła, aliasing mimo, że bardzo widoczny to już nie przeszkadza w graniu (nie licząc Starbase  :sick:), kolory zrobiły się lepsze, a framerate wskoczył na 60 klatek (ze spadkami od czasu do czasu) xD WTF ? Jedynie te gałki nieszczęsne.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Kilka godzin grania za mną:

 

1. W trybie docked grafika ok, ale olbrzymi lag w sterowaniu 

2. W trybie undocked na niektórych mapach mało czytelnie przez mniejszą rozdziałke i duże problemy z aliasingiem. Ciężko gra się na tym małym analogu.

3. Zdarzają się przycinki w czasie grania tak jak i spadki FPS

 

To jest nadal cudowny tytuł tylko potrzebuje kilku poprawek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...