Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Po Xeno -  DLC do Zeldy - DLC do Mario + Rabbids - Kirby

 

Później Fire Emblem, Shin Megami Tensei V, Project Octopath Traveler, Yoshi, No More Heroes i Pokemony

 

Między dwoma DLC i Kirbym obstawiam jakiś port - najprawdopodobniej Smash 4 Deluxe. Dodać do tego jeszcze jakieś dwa tytuły od Nintendo (jedno nowe IP i Pikmin 4 ?) plus kilka exów 3rd party (Platinum? Namco Bandai ?) i robi się całkiem ciekawy line up na kolejne miesiące 

Odnośnik do komentarza

Ma byc kontunuowana polityka mniej wiecej jednego exa na miesiac, sami mowia, ze maja niespodzianki na 2018, wrecz sie chwala, ze z typow gierek jakim nam sie nie snilo, retro grzebiace nad czyms trzy lata i japonskich devow, ktorzy juz hurtowo zaczynaja na ten system tworzyc np przypominam ze namco ma do wiosny zapowiedziec trzy wielkie gry na switcha, chodza ploty, ze kazda to bedzie ex

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, funditto napisał:

Po Xeno -  DLC do Zeldy - DLC do Mario + Rabbids - Kirby

 

Później Fire Emblem, Shin Megami Tensei V, Project Octopath Traveler, Yoshi, No More Heroes i Pokemony

 

Między dwoma DLC i Kirbym obstawiam jakiś port - najprawdopodobniej Smash 4 Deluxe. Dodać do tego jeszcze jakieś dwa tytuły od Nintendo (jedno nowe IP i Pikmin 4 ?) plus kilka exów 3rd party (Platinum? Namco Bandai ?) i robi się całkiem ciekawy line up na kolejne miesiące 

Myślę, że Retro też coś wyda w 2018, na pewno Nintendo szykuje dla nich jakąś lukę.

Odnośnik do komentarza

To nowe IP to właśnie od Retro ;) ewentualnie jeszcze dwa tytuły - jeden od Next Level Games - Luigi's Mansion 3..i nie zdziwiłby mnie w sumie też jakiś zestaw minigier: Switch Party, Mario Party lub Wario Ware

 

Gdyby jednak pójść w kierunku, o którym pisał Ficuś, czyli gatunków gier, których nie spodziewamy się po Nintendo to obstawiam: MMO, FPS i jakieś wyścigi 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, kazuyoshi napisał:

np: Bulletstorm 2 :) 

Coś oryginalnego w każdym razie. Takie trzymanie gry w tajemnicy bardziej nakręca, niż ujawnienie jej kilka lat przed premierą, przynajmniej mnie. Bo dostaję już białej gorączki, co te Retro tam pichci? :) Nie pogardziłbym od nich Donkey Kongiem 3D, FPSem, czy jakimś innym tytułem klasy AAA+++. Mam tylko nadzieję, że w gatunku, który ja lubię, taki ze mnie egoista :P.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Też bym zagrał w jakieś wciągające mmo na switchu, takie mam cieśninie na XB2 że aż zamówiłem LA Noire, mam nadzieję że to wciągnie mnie na tyle abym przestał odliczać dni do premiery. Ciekawy jestem czy Nintendo planuje coś na Black Friday, w sumie nie liczę na jakieś wow po promocjach z okazji Halloween. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zdrowywariat napisał:

 Bo dostaję już białej gorączki, co te Retro tam pichci? :)

Rozsądek podpowiada, że skończą nową trylogie Donkeja i wtedy zabiorą się za nowe IP.

A może nowe IP robią równolegle z trzecia częścią DK Country gdzie powróci stary tyran K Rool ;) A może zwieńczenie serii DK od Retro będzie w pełnym 3D.

Jest też możliwość, że siedzą nad wskrzeszeniem marki Wario Land/World w pięknym świecie 3D.

Możliwości jest naprawdę sporo i dopóki sami nas czymś nie uraczą, to możemy tylko snuć domysły, no ale i takie domysły dają jakąś tam satysfakcje :) 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.11.2017 o 11:54, NemoKOF napisał:

Takie domysły powodują, że potem czujesz większe rozczarowanie ;-)

No ale jak się sprawdzi, to satysfakcja - wróżenia z fusów, strzela  w kosmos :) 

Choć nie powiem,  że mi takie domysły i wyobrażanie sobie jak gra mogłaby wyglądać, sprawia dużo frajdy.

Człowiek przeszedł już niejedno rozczarowanie, także w razie co przełknę tę czy inną gorzką pigułę :) 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
Godzinę temu, Radnyns napisał:

Ciekawy jestem czy Nintendo planuje coś na Black Friday, w sumie nie liczę na jakieś wow po promocjach z okazji Halloween. 

I bardzo dobrze bo oglosili, ze na BF nic nie bedzie.

editgierki2018- lepiej niech cos kombinuja, bo poki co biednie to wyglada.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Czy jak mój jedyny kontakt ze Skyrimem to wersja na PS3 (która za(pipi)iscie długo męczyłem) to warto brac na Switach? Lepiej to chodzi? Pod koniec PS3 odstawiało juz dramatyczne cyrki. Zwiecha konsoli + zglitchowane trofki included. Gierka mi sie podoba i wiem że od premiery minęło sporo i sporo w grach RPG się zmieniło ale kurde setting jest swietny i z chęcią wrócę do ubijania smoków. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...