Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.05.2019 o 10:34, zdrowywariat napisał:

 

Z 0 i 4 poczekam na obniżkę, ale jedynka moja ulubiona kusi :).

 

 

Polecam Ci obejrzeć filmik od Digital Foundry sprawdzający wszystkie 3 części na Switchu. Dla mnie to zwykłe lenistwo jak śmigają te gry na Pstryka a dodatkowo życzą sobie po 120zł za każdą z gier z osobna.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
18 godzin temu, chrno-x napisał:

Dla mnie to zwykłe lenistwo jak śmigają te gry na Pstryka

 

A co tak źle działa? RE 4 pływa trochę w okolicach 50 paru fps, wynik zadowalający skoro są osoby na tym forum, które grały w TLG w 25 fps i im to odpowiadało, Days Gone które nie trzyma 30 fps i jakoś też nie narzekają to nie widze problemu. 

 

Cena oczywiscie przegięta, ale no Swtich tax. 

18 godzin temu, Ukukuki napisał:

RE4 dalej wygląda świetnie:obama: ale ta gierka kiedyś robiła. 

 

Nadal robi :banderas:

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, _Be_ napisał:

 

A co tak źle działa? RE 4 pływa trochę w okolicach 50 paru fps, wynik zadowalający skoro są osoby na tym forum, które grały w TLG w 25 fps i im to odpowiadało, Days Gone które nie trzyma 30 fps i jakoś też nie narzekają to nie widze problemu. 

 

Cena oczywiscie przegięta, ale no Swtich tax. 

 

Nadal robi :banderas:

 

 

Może dlatego, że to port gry sprzed 14 lat ubrana w ledwo podbite tekstury z GaCka, mamy 900p w docku z pływającym nawet do poniżej 50 klatek fpsami a porównujesz ją do nowych gier w których główni bohaterowie mają więcej poligonów niż zapewne większość lokacji i bohaterów z RE4 razem wziętych. Sorry ale to nie jest nowy tytuł pisany pod Switcha aby miał mieć problemy z rozdziałką, klatkami czy sterowaniem a tym bardziej za taką cenę.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dobrze chrno-x napisał. Gry chodzą akceptowalnie ale przy takiej jakości grafiki itd zapewne 720p + 60 fps w HH było do osiągnięcia gdyby nie zrobienie tego po najmniejszej linii oporu. Ostatnio taka moda, MK11 po prostu ma obniżoną jakość wszystkiego, rozumiem ograniczenia. Ale czemu zeskalowane w dól jest czcionka w menu? Ten element przecież nie ma znaczenia a przez, wszystko wygląda jak goovno. 

 

Te same gierki trawią problemy też na PC a zapewne tych wersji jest to port, nvidia udostępnia narzędzia do konwersji na tegrę swoje, nintendo ma swoje.

Cytat ze strony ludzi którzy modowali jakąś DLLkę do tej gry:

Cytat

The mod below may dramatically increase FPS. It works by removing an unneeded call to query the game for its current state every frame.

Także to jest leniwy port jeszcze starszego, leniwego portu. No i za wszystkie 372 pln. Nic tylko brać.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Be_ napisał:

No jak ktoś chce kupować te porty gier na najsłabsza konsole to chyba jest tylko sam sobie winien. 

 

Ja zamierzałem kupić je gdyby raz, że wyszły w pudełku, dwa nie za taką cenę, trzy nie z takimi śmiesznymi problemami. Tutaj moc konsoli nie ma nic do rzeczy bo jak wspomniał kolega @NemoKOF, są porty współczesnych gier, które swoim wykonaniem deklasują te Residenty (za wyjątkiem rozdziałki) i za które jeszcze można zapłacić te 170zł (bo jednak to jest coś, że na tak małym sprzęcie ograsz tak wymagające pod względem technicznym gry).

 

Samo w sobie ja osobiście uwielbiam te trzy odsłony Residenta ale szczerze przygarnę je na PS4. W byle którym sklepie za cenę 1 odsłony na Switcha kupie 3-kę w pudełku na PS4.

 

Najzwyczajniej w świecie Capcom po raz kolejny pokazało, gdzie ma użytkowników platform Nintendo. Mija 2 lata a od nich ani zapowiedzi coś tworzonego na Switcha jak nie było tak nie ma. Porty zaś to jedna wielka niewiadoma, z jednej mamy takie Okami czy Dragon's Dogme, które prezentują się na Switchu lepiej niż wersje z X360/PS3 z drugiej mamy tutaj lekko mówiąc lanie wody po całości, inaczej tego nie można nazwać skoro przy RE Remake i Zero loadingi są tak długie, że animacje otwierana drzwi dawno się kończą a gry się dalej nie wczytują. Seriously? No i nie zapominajmy, że cokolwiek w Europie nie wychodzi od Capcomu to jest to tylko i wyłącznie cyfra. Rozumiem twierdzenia przy początku kadencji konsoli, gdzie user base był mały ale obecnie mamy 35mln sprzedanych Pstryków a oni dalej podają taką samą wymówkę.

Odnośnik do komentarza

Ależ mnie czasami irytuje to uwstecznione oprogramowanie systemowe Switcha. Wyświetla mi, że znajomy gra w tytuł, który biorę po uwagę kupna, ale nie wiem czy ma polską lokalizację. Na WiiU to bym wysłał mu wiadomość tekstową z zapytaniem, napisał post na Miiverse, lub - jakby by mi zależało na szybkiej odpowiedzi - od razu kontaktował się przez videoczat. A na Switchu - nope, figa z makiem, zupełnie nic. Konsolka jest fajna, ale przede wszystkim dzięki kilku naprawdę świetnym grom, bo wykonanie sprzętu i oprogramowania to regres.

Odnośnik do komentarza
On 5/29/2019 at 2:04 AM, kubson said:

Czy do zakupow z USA musze zakladac nowe konto czy platnosc przejdzie normalnie? Bo chyba nie doczekam się powrotu Night Slashers :/

 

Polecam serwis Gameflip gdzie kupuje sie karty doladowujace Amerykanskie konto, mozna zaplacic karta z Europy i przecietnie sa znizki okolo 10-15% na 50 USD a do tego czesto sa promocyjne kody znizkowe do 20%, kupilem 2 karty o wartosci 70 albo 80 USD i zaplacilem okolo 15-20 USD mniej. Ps, fajna broda :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Proponuje forumowy turniej/lige w ktores z tych gier:

 

SSMU

MK8D

S2

FIFA 19

 

Ogarne wszystko, smialo wpisujcie sie bo co Wam szkodzi na co jestescie chetni, macie taki dystans do wspolnej gry ze czasowo mozna sie dogadac nawet w przeciagu kilku dni do gry. Co Wam szkodzi? :) Moze ktos przeniesc do innego tematu jak zle wybralem. Na pewno bedzie fajna zabawa, olejcie niedogodnosci i wpisujcie sie do gry

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, NemoKOF napisał:

Czego oczekujesz? Mocy nie dodadzą po 2 latach. Dużo akcesoriów jest dostosowana po joycony i ich kształt + całe labo. Konsola się sprzedaje dobrze. Po co mają coś zmieniać? 

 

Czymś będą musieli odwrócić uwagę od nowych platform konkurencji. Może w tym roku będą cicho albo wydadzą rewizję w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...