Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

"In addition to the game card housing the entirety of the Complete Edition’s content, the box will also come with a set of physical goodies: The Witcher Universe compendium, game map, and stickers."

https://gonintendo.com/stories/337276-the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition-is-coming-to-nintendo-s

 

Całego wiedźmina zmieszczą na jednym karcie. Ciekawe jak to zrobią. Lol.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Potężna konferencja.

 

 

Do końca roku DQXI, Luigi3, Link's Awakening, Fire Emblem, Pokemony, Astral Chain, Chadence of Hyrule i Mario Maker 2. Kiedy to się ogra :banderas:

 

NMH3

Animal Crossing

zajawka z zelduni

 

 

ajej, mocne 8/10 direct

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ukukuki napisał:

Na pewno coś będzie fizycznie a reszta z neta jak było z Crashem. Na PS4 czy One też dociągasz pozostałe części z neta bo na płytce jest tylko pierwsza część Spyro. 

 

Crash jest cały na karcie (wszystkie części), chyba podobnie u konkurencji. Ze Spyro nie wiadomo, czy będzie tylko pierwsza część na karcie jak u konkurencji, bo nie będzie tekstur w 4k, więc może pomieszczą. Jak ja nie lubię tego dociągania, przez to nie kupuję takich składanek.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Crash jest cały na karcie (wszystkie części), chyba podobnie u konkurencji. Ze Spyro nie wiadomo, czy będzie tylko pierwsza część na karcie jak u konkurencji, bo nie będzie tekstur w 4k, więc może pomieszczą. Jak ja nie lubię tego dociągania, przez to nie kupuję takich składanek.

 

A to coś mi się pomieszało, myślałem ,że Crash na Switcha dociąga pozostałe części z neta. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Direct był bardzo udany, może dlatego, że na nic nowego się nie spodziewałem a jednak zostałem bardzo mile zaskoczony. Podobnie jak kolega @Rezoo7 pójdę chyba z torbami ale ewidentnie reszta roku w moim przypadku należeć będzie do Switcha (z chwilą przerwy na Shenmue III). Nie mogę się wręcz doczekać aż dorwę te pozycję w moje łapki.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Damk napisał:

To już drugi rok konsoli, więc przydałyby się zapowiedzi:

- nowej dużej Zeldy

 

Jedno trafiłem :D

Choć tutaj oczekiwałem całkiem nowego uniwersum, a nie bezpośredniej kontynuacji Breath of the Wild. Zdziwko jest niemałe. Oby nie było odtwórczo.

 

23 godziny temu, Damk napisał:

Na 99% będzie:

- jakiś kolejny port gry z WiiU

 

A tutaj z kolei cieszę się bardzo, że nie trafiłem. Od tej całej karuzeli portów i remasterów zamiast nowych gier robi się niedobrze ostatnio. Nintendo na szczęście się opamiętało. Czekam na więcej nowych produkcji typu Astral Chain, i nowych kontynuacji pokroju Luigi's Mansion 3 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Nie ma z WiiU ale capcom robi re 5 i 6, robi się Alien Isolation. Dalej kupa staroci. Aczkolwiek ten Wiesiek jaki tam nie będzie zapewne sprzeda się nieźle i pewnie trochę wariatów więcej kupi switcha żeby pograć na działce xD Zgadzam się również, że jeszcze GTA 5 by się przydało. Gra wyszła też na ps3/x360 więc zapewne coś by się dało ukręcić. Liczby w jakich to się sprzedało aż się proszą o port. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, NemoKOF napisał:

Nie ma z WiiU ale capcom robi re 5 i 6, robi się Alien Isolation. Dalej kupa staroci. Aczkolwiek ten Wiesiek jaki tam nie będzie zapewne sprzeda się nieźle i pewnie trochę wariatów więcej kupi switcha żeby pograć na działce xD Zgadzam się również, że jeszcze GTA 5 by się przydało. Gra wyszła też na ps3/x360 więc zapewne coś by się dało ukręcić. Liczby w jakich to się sprzedało aż się proszą o port. 

Pomijając porty RE 5 i 6 to Alien czy Ni no Kuni akurat moim zdaniem są strzałem w dziesiątkę. Ja je z chęcią ogram bo ruszyłem jedną na PS3 a drugą na PS4 i nigdy nie skończyłem. Z chęcią je przygarnę na Pstryka tym bardziej, że obie serie zasługują na więcej uwagi. Tym bardziej jak to się mówi nikt nikomu nie karze tych gier kupować ale dopóki zainteresowanie będzie to będą i porty/remastery tych gier.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi sie Direct. Bez zbednego pitu pitu, gierka za gierka. Remake Zeldy LA super, Luigis Mansion wyglada na wiecej tego samego, strasznie szkoda przesuniecia premiery AC, no ale co zrobisz :( Cieszy mnogosc gier (i portow), Wiedzmin... no intrygujace info, ciekaw jestem analiz DF. Sequel BOTW wiadomo - CIARY. A no i na plus zaliczam wystapienie Bowsera, calkiem przyjazny z twarzy sie wydaje koles :) 

Odnośnik do komentarza

Jak przemyślałem to rzeczywiście nie taki zły direct.

Prawie wszystkie excluzivy biorę na ten rok (poza MUA3) + Wiedźmin na kibelek.

Do tego dopcham Death Stranding i może Outer Worlds/Star Warsem.

Nie przegram tego.

Jak zawsze zresztą.

 

Ale nawet walić Bayo, Monolith i Retro.

Najbardziej brakło mi portów gier Niny - XenoX, trylogii Metroida, Mariana 3D.

Pewnie zapchają tym inne miesiące, ale mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.