Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W drugim roku najpierw chcieli opchnąć 20 mln konsol ale zredukowali to do 17-tu. Sprzedali 16.95mln, więc niewiele się pomylili. Jeżeli mnie pamięć nie myli to w pierwszym roku najpierw chcieli sprzedać coś ok. 10mln ale zmienili to na 14mln a w rzeczywistości opchnęli 17,79mln.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zamierzam dzisiaj opchnąć "prosiaka" i podjechać po Switcha do MM.

 

Czy mam zwracać uwagę na jakieś numery serii/ rewizji? Wiem, że w takich sklepach jak MM/Euro/ M Expert itp lubili czasem wyrzucać starsze modele PS4, żeby się ich pozbyć i jestem ciekawy jak to wygląda ze Switchem.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, falcon87pl napisał:

Zamierzam dzisiaj opchnąć "prosiaka" i podjechać po Switcha do MM.

 

Czy mam zwracać uwagę na jakieś numery serii/ rewizji? Wiem, że w takich sklepach jak MM/Euro/ M Expert itp lubili czasem wyrzucać starsze modele PS4, żeby się ich pozbyć i jestem ciekawy jak to wygląda ze Switchem.

 

Myślę, że przy takiej sprzedaży (36mln) już dawno te wadliwe w tych dużych sklepach poszły (mam na myśli słabą łączność lewego joycona), a tak poza tym to loteria, jak ze wszystkim.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zdrowywariat napisał:

 

Myślę, że przy takiej sprzedaży (36mln) już dawno te wadliwe w tych dużych sklepach poszły (mam na myśli słabą łączność lewego joycona), a tak poza tym to loteria, jak ze wszystkim.


Sugerujesz, że sprzedaż w Polsce osiągnęła taki poziom jak w Japonii czy Stanach? : ) Jakoś kolejek po Switcha przed sklapami nie widziałem a na półkach zawsze dostępne.
 

3 godziny temu, falcon87pl napisał:

Zamierzam dzisiaj opchnąć "prosiaka" i podjechać po Switcha do MM.

 

Czy mam zwracać uwagę na jakieś numery serii/ rewizji? Wiem, że w takich sklepach jak MM/Euro/ M Expert itp lubili czasem wyrzucać starsze modele PS4, żeby się ich pozbyć i jestem ciekawy jak to wygląda ze Switchem.


Im nowsze wydanie weźmiesz tym pewnie mniejsza szansa na wadę. Bierz zestaw z Mario Odyssey / Diablo 3 / Smash na przykład.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, giger_andrus napisał:


Sugerujesz, że sprzedaż w Polsce osiągnęła taki poziom jak w Japonii czy Stanach? : ) Jakoś kolejek po Switcha przed sklapami nie widziałem a na półkach zawsze dostępne.
 


Im nowsze wydanie weźmiesz tym pewnie mniejsza szansa na wadę. Bierz zestaw z Mario Odyssey / Diablo 3 / Smash na przykład.

 

Nie wziąłem tego pod uwagę, ale w Polsce też Switch się dobrze sprzedaje, skoro niektórzy już nawet PS4 Pro dla niego się pozbywają xD.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi :) Jeżeli na pudełkach są numery serii, to porównam sobie te gdzie jest sama konsola z tymi co są w zestawach i coś wybiorę.

 

Co do pozbycia się Pro, chyba przyszło zmęczenie materiału i przesyt FPSami, sandboxami, fifami itp plus tęsknota za kanapowym multi :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Na razie nie wiadomo ale są spekulacje, że to jakiś drugi projekt Retro nad którym pracują od dłuższego czasu. Internety porównywały już tą grabę do wszystkiego co wyszło i nie ma zgodności (pierwotnie myślano, że to ludek z Federation Forces).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...