Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Rezoo7 napisał:

Demon x machina wydaje mi się bardziej dynamiczny do tego co prezentowało demo. Wygląda teraz smacznie.

A może po prostu jest to dobrze zmontowany trailer.

 

Gierka wygląda troche ładniej, dodano chyba większą paletę kolorytu. Co do dynamiki - na wczorajszym gameplay mocno ziewałem. Miałem wrażenie, że jedyną zaletą gry co bardzo mocno podkreślali na każdym kroku jest customizacja mecha. Trochę usprawnili niektóre elementy po feedbacku dema - dodali np markery nad wrogimi jednostkami bo były kiepsko widoczne itp. Jedyne co mi się w tej grze podoba to stylistyka mechabossów. Gra może tragiczna nie będzie ale będzie sprzedażowym niewypałem.

Odnośnik do komentarza

Liczyłem, że będę mógł sobie ogrywać grę w pełnych detalach na kompie a w czasie podróży kontynuować rozgrywkę na Switchu z gorszą grafiką. Jest też grupa osób która chętnie by tytuł ogrywała jak tylko wyjdzie przenosząc progress z kompa. Tak to właśnie działa w Civ VI. Szkoda, że z jakiegoś względu więcej gier tego nie oferuje.

Odnośnik do komentarza

Na co Retro dostało tyle czasu? Dali im

MP4, więc Ninny musi im mocno ufać. A po tym co zapowiedzieli na E3 można wywnioskować, że gra Retro (jeśli w ogóle coś mają) wyjdzie najwcześniej na początku przyszłego roku (no może w grudniu - popołudniu), czyli po ponad 6 latach developingu, licząc od premiery DKCTF na WiiU. Jak to nie będzie coś na miarę Cyberpunk 2077 to ja nie wiem. 

Odnośnik do komentarza

Od paru lat namietnie grywam na PS4 (teraz PRO) i troche obawialem sie jakosci ze Switcha, ale widze ze jest akceptowalnie ;) Na PS4 unikalem indykow i gier z nizszej polki niz AAA bo zawsze mi bylo szkoda kasy - Switch wydaje sie byc idealna konsola pod takie gry, chociaz widzialem tez sporo pierwszoligowych tytulow.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, czacha79 napisał:

Od paru lat namietnie grywam na PS4 (teraz PRO) i troche obawialem sie jakosci ze Switcha, ale widze ze jest akceptowalnie ;) Na PS4 unikalem indykow i gier z nizszej polki niz AAA bo zawsze mi bylo szkoda kasy - Switch wydaje sie byc idealna konsola pod takie gry, chociaz widzialem tez sporo pierwszoligowych tytulow.

 

Breath of the Wild 330h

Stardew Valley 245h

Celeste 225h

Into the Breach 185h

Super Mario Odyssey 85h

i na tym nie koniec (jeśli chodzi o indyki)

i długo nic

mam nadzieję, że pomogłem :).

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, czacha79 napisał:

Od paru lat namietnie grywam na PS4 (teraz PRO) i troche obawialem sie jakosci ze Switcha, ale widze ze jest akceptowalnie ;) Na PS4 unikalem indykow i gier z nizszej polki niz AAA bo zawsze mi bylo szkoda kasy - Switch wydaje sie byc idealna konsola pod takie gry

 

Mam dokładnie tak samo, i to jest właśnie największa zaleta Switcha według mnie (dlatego planuje zakup ;p). Wiem, że sięgnę na tej konsolce po wiele tytułów, na które po prostu szkoda mi czasu grając na prosiaku. Ostatnio na PS4 odpaliłem Axiom Verge i wszystko spoko, ale w tyle głowy mam wyrzuty sumienia, że gram w taką popierdółkę kiedy w kolejce jest masa pięknych tytułów (PS4 kupiłem dopiero rok temu, więc zaległości ogromne). Co innego odpalić sobie takiego indyka w wyrze przed snem, w podróży, w pracy na dyżurze itp itd :) Switch jest dla mnie świetnym substytutem do "dużej" konsoli. No i przecież są jeszcze genialne tytuły AAA. 

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od upodobań. Ja zaopatruje się w konsole dla ekskluzywów.

 

Indyki mają dobrą passę na Switchu z tych samych powodów co kiedyś na WiiU:

- gier na wyłączność - zakładając, że nie wszystkie gatunki lubisz (bo wydawanie  6-8 takich tytułów na rok to jednak świetny wynik)  - nie ma aż tylu, by zapewnić rozrywkę od jednej premiery do drugiej - stąd posiłkowanie się indykami (oraz portami i multiplatformami) w okresach posuchy;

- tryb tabletop/handheld (na WiiU to Off-TV Play) pozwala grać w pikseloze niektórych indyków bez krwawienia z oczu; nie ma się wyrzutów, że gra się marnuje na małym ekraniku jak w przypadku dużych tytułów AAA; można grać bez udziału TV w łóżeczku, na hamaku, na tarasie, everywhere

- niektóre indyki to naprawdę dobre produkcje i nazywanie ich "grami z niższej półki niż AAA" jest niesprawiedliwe (dla mnie takie World of Goo, Braid, Super Meat Boy, czy Teslagrad są o wiele wyżej w rankingu niż wiele gier AAA)

 

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.