Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Direct na E3 będzie tylko o sofcie do wyadania w 2019 więc tego całego Switcha Lite ogloszą w inny sposób:

 

"Nintendo Direct E3 2019: The presentation will begin at 9 a.m. PT on June 11. Viewers can watch it by visiting https://e3.nintendo.com/. The presentation, which focuses entirely on software, will offer a look at games scheduled to launch in 2019."

 

http://www.nintendolife.com/news/2019/05/nintendo_announces_its_plans_for_e3_2019_including_direct_times

 

Oby tylko nie zrobili jak rok temu ze pokazą kilka krótich trailerów a potem z 20-30 minut np. Fire Emblem.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie niedługo będę się przymierzał do zakupu Switcha i chciałbym od razu kupić case, grip i folie/szkło. Na allegro widzę głównie akcesoria od Big Bena i Hori, więc podejrzewam, że w sklepach internetowych będzie to samo (słabo, w porównaniu do tego co widziałem na jutube, amazonie, ebayu itd). Jakie akcesoria byście polecili i czy to co jest u nas wystarczy czy lepiej import? 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to grip - dostajesz z konsolą taki kawałek plastiku na którym możesz sobie joycony zawiesić. Jak chcesz coś lepszego to polecam Pro controller.

 

Case - też nie wiem czy chodzi o jakąś zbroję na konsolę? Ja mam futerał do transportu, oryginalny od Nintendo. Jest ok. Nic specjalnego.

 

Folie nawet nie wiem jaką mam, ale spełnia swoje zadanie. Jest zarysowana w jednym miejscu konkretnie od wsadzania Switcha do docka.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, number_nine napisał:

Prawdopodobnie niedługo będę się przymierzał do zakupu Switcha i chciałbym od razu kupić case, grip i folie/szkło. Na allegro widzę głównie akcesoria od Big Bena i Hori, więc podejrzewam, że w sklepach internetowych będzie to samo (słabo, w porównaniu do tego co widziałem na jutube, amazonie, ebayu itd). Jakie akcesoria byście polecili i czy to co jest u nas wystarczy czy lepiej import? 

Grip używam Goplay od Bigbena z pokrowcem, polecam mocno. Sam pokrowiec solidny, mieści się w nim konsola z gripem, dwa etui na 12 gier i kieszeń na zamek.

Switch chyba nie ma słabych folii, sam używam polecanego tutaj swego czasu od PDP.

Z akcesoriów jeżeli drażni cię brak dpada to Hori ma takiego, jego wadą tylko jest brak wibracji i działa tylko w trybie handheld, bo nie ma własnej baterii.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Grip używam Goplay od Bigbena z pokrowcem, polecam mocno. Sam pokrowiec solidny, mieści się w nim konsola z gripem, dwa etui na 12 gier i kieszeń na zamek.

Switch chyba nie ma słabych folii, sam używam polecanego tutaj swego czasu od PDP.

 Z akcesoriów jeżeli drażni cię brak dpada to Hori ma takiego, jego wadą tylko jest brak wibracji i działa tylko w trybie handheld, bo nie ma własnej baterii.

W sumie pokrowiec, który pomieści też gripa to najbardziej sensowna opcja. Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 minut temu, johnnyjonjc napisał:

Panowie, jak ostatnie plotki głoszą? Switch, który ma być na e3 to będzie wersja lite, czy pro?

 

Raczej nie bedzie nowego modelu Swticha na E3. 

Odnośnik do komentarza

Prędzej lite. Aczkolwiek kto ich tam wie.

 

edit:

 

1. bo z biznesowego punktu widzenia powinni raczej wydać tańszą wersję Switcha, bez odłączonych joyów, żeby podbić, czy też utrzymać, i tak wysoką już sprzedaż.

 

2. bo chyba była też plota, oprócz dwóch planowanych wersji, że pierwsza na rynek trafi ta tańsza.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rezoo7 napisał:

Mnie również jedynka kusi , ale ponad 100 to lekka przesada. Jakby były w kolekcji z Zero łyknął bym bez mrógniecia powieką.

Wielka przeginka... Jak się dowiedziałem o tych wydaniach na NS to się podjaralem jak młody, jak się dowiedziałem o cenach to myślałem ze to jakiś żałosny żart. Płace po gry ponad 200 na premierę ale płacić kolejny raz za gierkę więcej niż na premierę 3 lata temu na ps4 ? Jakbym sral kasa to bym nie kupił. Czekam na obniżkę kuzwa!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.