Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, blantman napisał:

No more heroes 1 jest teraz nadal grywalny? Ktoś testował na switchu. Nie ukrywam że gra mnie ominęła jak miałem wii u i nadrabiałem gry z wii. Czy sterowanie jest ok? Czy port jest dobry? Dajcie znać jeżeli koś z was kupił:) Szkoda że na switch nie ma jak na xbox czy steam możliwości zwrotu jak gra nie podejdzie 

Płynniutkie 60 klatek na sekunde bez zadnych ścinek póki co a machanie wiilotem zastapione prawą gałka analogową. Jest miodnie.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Mam ważne pytanie!:) Uważam, że gry z serii aca neogeo na switchu są super, ale... Sterowanie jest totalnie nieintuicyjne przez oznaczenia nie pasujące do switchowych padów. W związku z tym chciałem zapytać czy istnieje jakiś sposób na użycie tych z neogo mini? Albo są jakieś pady do switcha z właściwymi literkami na guzikach i układem przycisków jak u SNK??

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ukukuki napisał:

Przecież te gry maksymalnie używają 4 przycisków. 

Tak. Ale jak ktoś do mnie wpada i zaczyna grać to nawet nie wie jak postać wybrać i klika na pałę. Ja też mam problem bo start i select to np. zr albo zl. Oznaczenia są zupełnie inne i się wszystko pierdzieli. Command listy też trzeba kminić co jest co bo przecież odnoszą się do literek z pada neogeo. To jest na maksa niewygodne i nieintuicyjne.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, roivas napisał:

Mam ważne pytanie!:) Uważam, że gry z serii aca neogeo na switchu są super, ale... Sterowanie jest totalnie nieintuicyjne przez oznaczenia nie pasujące do switchowych padów. W związku z tym chciałem zapytać czy istnieje jakiś sposób na użycie tych z neogo mini? Albo są jakieś pady do switcha z właściwymi literkami na guzikach i układem przycisków jak u SNK??

Ciężko powiedzieć, z tego co widzę mają wyjście usb c więc i tak potrzebowałbyś przejściówki na zwykły.

Odnośnik do komentarza

a mi właśnie Lite bardzo dobrze pasuje, bo w Nintendo gierki to gram właśnie po za domem albo wieczorem w kuchni przy kanapce i herbatce jak już wszyscy pójdą spać, wiec zwykły Switch podłączony do TV by się kurzył tylko bo szybciej złapie za PC/PS4

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moldar napisał:

Zawsze mnie zastanawialo, jak to działa u Nintendo? Widzę, że zapisy są w chmurze jak mamy online, ale to jakoś współgra między sobą mając dwie konsole?

 

Zapisy w chmurze bardzo dobrze działają jak masz 2 - elegancko się uploaduje do chmury i pobierasz na który chcesz

 

Jeden Switch masz główny (primary), jak chcesz grać na drugim na tym samym koncie w gry cyfrowe, to wymagane jest połączenie z Internetem (inne konta na podrzędnej konsoli nie odpalą Twoich gierek)

 

 

Odnośnik do komentarza

Mnie od grania w trybie przenosnym odrzucilo po zakupie zwyklego Switcha po roku z Lite'm. Ciezki, niewygodny i duzy w porownaniu do Lite'a. Do tego osiagi w grach multi mialem o wiele lepsze podczas gry na Lite'cie, bawilem sie w snajpera i dobrze mi wychodzilo a na zwyklaku moge zapomniec. Po grupo ponad pol roku zaczelem myslec o zakupie normalnego Switcha az w koncu sie zdecydowalem bo brakowalo mi gry w trybie stacjonarnym, z inna konsola przenosna bym tyle nie wytrzymal a i tak pomimo zaleglosci wybralem Swicha a nie inne konsole

Odnośnik do komentarza

No ale jest tak jakoś dziwnie - to już grubo ponad 3 lata bez nowej stacjonarki od Nintendo przy telewizorku... :(

A zawsze coś tam stało w swojej świetności: Pegasus, SNES, N64, GameCube, Wii, czy WiiU. Teraz niby jest tam zadokowany Switch, ale tylko udaje stacjonarkę - ani to wygodne, ani to ładne, ani tym bardziej nie prezentuje jakiegoś widocznego skoku jakościowego gier tak jak przy poprzednich konsolach stacjonarnych od Nintendo.

Miłośnicy mobilnego grania dostali pełnoprawnego następce 3DSa. Myślę, że wyłącznie stacjonarny Switch też mógłby mieć rację bytu obok kolejnych rewizji hybrydy i handheldu. Może z biznesowego punktu widzenia nie ma co kombinować, ale to przecież Nintendo, które sprzedaje jako gry kartony, obręcze do pilatesu, czy zdalnie sterowane samochodziki. Więc może kiedyś jeszcze ujrzymy kolejną stacjonarkę Wielkiego N.

Odnośnik do komentarza

Co ja czytam. Między GCN a Wii był jakiś widoczny skok jakościowy? Poza tym switch jest wszystkim tylko nie następcą 3DSa. Mogę go wziąć do ręki tylko tyle. Po porażce sprzedażowej, jaką był WiiU Nintendo raczej nieprędko wróci do takiej konsoli, z ich punktu widzenia switch jest tak samo stacjonarną konsolą jak i handheldem.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...