Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.11.2020 o 06:35, Suavek napisał:

Bardzo dobra gra muzyczna, jeśli ktoś lubi japoński popik z sytezatora. Sam najpierw patrzyłem na serię jak na jakiś fanservice dla weeboo, a jak zagrałem za czasów PS3, to zacząłem kupować każdą kolejną odsłonę, świetnie się przy tym bawiąc. MegaMix to rozszerzona wersja Future Tone z automatów i PS4, baaaaardzo obszerna jeśli chodzi o content.

 

Więc nic dziwnego, że nikt o tym nie pisze. Ważniejsze dla przeciętnego konsumenta są sezonowe fify i cody "dla prawdziwych menszczysn".

 

 

No i podkusiłeś mnie na Miku , szczególnie że w Meksyku jest za 40 zł. 

Mam nadzieję że więcej tam takich kawałków znajdę. 

 

 

Odnośnik do komentarza

  

2 godziny temu, Rezoo7 napisał:

No i podkusiłeś mnie na Miku , szczególnie że w Meksyku jest za 40 zł. 

Mam nadzieję że więcej tam takich kawałków znajdę. 

 

 

 

 

Takiej techniawy tam nie ma za dużo.

 

Muzyka jest różnorodna i oczywiście wszystko jest kwestią subiektywną. Ogólnie serię lubię, choć do wielu utworków przekonałem się dopiero z czasem, tudzież w miarę gry (tj. dobrze się gra, ale samodzielnie nigdy bym ich nie słuchał), ale są i takie, których nie cierpię. Jest wiele dziecinnych popików, które trzeba przeboleć, nie ukrywam.

 

Tu masz szybki podgląd większości utworków obecnych w Megamix:

 

Ale fajne w tym wszystkim jest to, że dużo utworków to nie zwykłe potańcówki, tylko całe teledyski, w których postacie odgrywają jakieś role. Nie tylko można posłuchać, ale pooglądać.

 

Kiedyś zakładałem na forum temat o serii. Chcesz, to poczytaj, nie tylko moje zdanie - https://www.psxextreme.info/topic/112512-hatsune-miku-project-diva/

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Suavek napisał:

 

 

 

Ale fajne w tym wszystkim jest to, że dużo utworków to nie zwykłe potańcówki, tylko całe teledyski, w których postacie odgrywają jakieś role. Nie tylko można posłuchać, ale pooglądać.

 

 

 

Żebym to ja miał czas jeszcz teledyski oglądać podczas trzepania kombinacji ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rezoo7 napisał:

Żebym to ja miał czas jeszcz teledyski oglądać podczas trzepania kombinacji ;)

Można oglądać klipy samodzielnie, bez gry. No i kątem oka zawsze się coś wyłapie. Poza tym niektóre utworki są na tyle charakterystyczne, że przekłada się to też na rytm rozgrywki. Jeden z moich ulubionych przykładów niżej. Nieźle mnie zaskoczył, jak go odpaliłem pierwszy raz.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/152162/resident-evil-revelations-3-powstaje-dla-nintendo-switch.html

 

Jedynka swego czasu zrobiła na mnie kolosalne wrażenie na 3Dsi. Niedawno wziąłem się za dwójkę na Switchu ale to już nie jest to, jedyneczka była pisana pod konsolę Nintendo, natomiast dwójka to nie wyróżniajcy się port i w ogóle klimat jakiś taki nie Residentowy. Liczę, że trójka to będzie powrót na właściwe tory i wyciśnie ze Switcha wszystkie soki. Może w jakiś sposób skorzysta już z mocy Switcha Pro?

Odnośnik do komentarza

Drodzy użytkownicy switchów... Skąd nabywacie gry, tak aby trochę przycebulić? Niestety gry na switcha są okropnie drogie. Chodzi mi głównie o exy od nintendo. Patrzyłem na ten rosyjski sklep wildberriers, ale gry są z językiem rosyjskim, niedostępne, albo ceny poszły ostro w górę. Ostatnio znalazłem promkę na mario maker 2 na amazonie za 125zł na peperze, ale już się skończyła. Nawet używki są niewiele tańsze, niżeli nowe. Nie powiem... Ciężko z tym jest... 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Sven Froost napisał:

Play Asia to azjatycki sklep, polecam sprawdzic samemu co tam maja i za ile. Gameflip to strona/serwis gdzie kupuje sie doladowania/gry cyfrowo ale mniej przypalowo niz w innych serwisach

Dzięki! Jeszcze jedno pytanko. W e-shopie jest na promce children of morta. Na liście wspieranych języków nie ma polskiego, ale widziałem pełno screenów z gry z polskimi napisami. Jak to jest? W końcu jest nasz język, czy nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...