Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Od piatku stalem sie posiadaczem switcha, moja pierwsza konsola nintendo ever i od razu w pakiecie z BotW.

 

Dlaczego ja przez 25 lat swojej gamingowej historii bylem taki slepy ? Xboxy, PS4, Kanie, Rachonie, Telewizje republiki, to wszystko hooy.

 

Zelde odpalilem po obiedzie, okolo godziny 15, a grac skonczylem o 4 w nocy. Wstalem w sobote o 8 rano i pierwsze co zrobilem po wylaniu sie, to bylo ponowne odpalenie zeldy. Nie pamietam, zeby jakas gra na tej generacji tak mnie wessala, no moze poza wieskiem. Znowu poczulem radosc z gamingu, jak za dawnych czasow.

 

Tylko jest jeden knif tutaj, konsole kupila mi dziewczyna i ona teraz chce ze mna grac w jakies dobre gry "na dwoch", takie kanapowe.

 

Ktos cos poleci ? Luiggis mansion 3 i mario smash bros wygladaja obiecujaco, z tego co sprawdzalem.

 

Pozdrawiam Nintendo fagow ! 

 

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W coopie to na pewno Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Maker 2 (ew. NSMBU Deluxe lub Donkey Kong Tropical Freeze) i nadchodzące Super Mario 3D World. Świetny do grania w dwie i więcej osób jest też Super Mario Party, ale nie wiem czy lubicie takie mini gry. 

 

Byłbym zapomniał.. pobierz w eshopie demo Snipperclips, testowałem na wielu moich znajomych, w tym nie graczach i prawie każdy był zachwycony. Mały, ale bardzo kreatywny tytuł. Mam kumpla, z którym wymaksowaliśmy podstawkę i DLC i spokojnie stawiamy ten tytuł jako jeden z najlepszych hiddengemów tej generacji.

Edytowane przez funditto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Andżej said:

Tylko jest jeden knif tutaj, konsole kupila mi dziewczyna i ona teraz chce ze mna grac w jakies dobre gry "na dwoch", takie kanapowe.

 

Ktos cos poleci ? Luiggis mansion 3 i mario smash bros wygladaja obiecujaco, z tego co sprawdzalem.

 

 

To tak jak bys sie zapytal o jakies dobre gry online na Xboxie :D Obczaj te najwyzej oceniane i sprawdz czy maja co-opa na jednym TV, chociaz najlepiej zdecyduj jaki rodzaj gry bys chcial i wtedy sprawdz jakie beda Ci najbardziej pasowaly przy takim wyborze

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kurde, to linkowanie kont na Switchu jest zrobione fantastycznie. Nie musisz się jebać na konsoli z wpisaniem danych czy przeklikiwaniem stron. Ot, dostajesz na email odnośnik i wszystko robisz normalnie na kompie aby potem na konsolki kliknąć tylko jeden guzik i gotowe. MS i Sony powinni to skopiować. 

Odnośnik do komentarza

Switch lite będzie w fajnej cenie na allegro, zastanawiam się, czy nie kupić. Powiedzcie mi, jak wygląda sprawa z dryfującymi gałkami w przypadku lite? Problem występuje tak samo często jak na zwykłym switchu? (według info z neta konstrukcja jest ta sama). Jak z naprawą, bo w zwykłym switchu idzie wymienić same cony, ewentualnie je rozebrać i wymienić samą gałkę. Switcha lite też idzie w miarę bezproblemowo naprawić we własnym zakresie?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, johnnyjonjc napisał:

Switch lite będzie w fajnej cenie na allegro, zastanawiam się, czy nie kupić. Powiedzcie mi, jak wygląda sprawa z dryfującymi gałkami w przypadku lite? Problem występuje tak samo często jak na zwykłym switchu? (według info z neta konstrukcja jest ta sama). Jak z naprawą, bo w zwykłym switchu idzie wymienić same cony, ewentualnie je rozebrać i wymienić samą gałkę. Switcha lite też idzie w miarę bezproblemowo naprawić we własnym zakresie?

Zależy jak bardzo zasyfiony jest joycon, u małego w konsoli i w mojej pomogło wd40, dwa razy psikniete, u niego rok temu i zero problemów jak narazie, u mnie 3 miechy temu i jak narazie luz, obie konsole mają ok 3 lat. 

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, devilbot napisał:

Skąd na forum opinia że na Switcha nie ma gier? 

Koniec roku hyrule warriors, potem Mario 3d land w lutym bravely default 2 a w marcu nowy Monster Hunter. A na ps5 czy Xboxa co w tym czasie?

No dla niektórych jak nie ma nowego CoDa, AC, BF, Far kraja, prawdziwej fify to rowna się, że nie ma gier

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, devilbot napisał:

Skąd na forum opinia że na Switcha nie ma gier? 

Koniec roku hyrule warriors, potem Mario 3d land w lutym bravely default 2 a w marcu nowy Monster Hunter. A na ps5 czy Xboxa co w tym czasie?

 

W czasach WiiU też mówiło się że nie ma gier, ale zawsze te 4 lub więcej tytułów na rok się pojawiło. Na Switchu w tej kwestii nic się nie zmieniło. W 2020 dostaliśmy AnimalCrossing5, HatsuneMiku MegaMix, 51 Worldwide Games, PaperMario6 i HyruleWarriors2. Może chodzi o to, że te premiery nie są dobrze rozłożone w czasie? AnimalCrossing pojawiło się dopiero w drugiej połowie marca, Miku w maju, 51Gierek w czerwcu, PaperMario w lipcu, a HyruleWarriors dopiero w listopadzie. Kolejna nowa gierka - Bravely Default II - pojawi się za kolejne 3 miesiące (koniec lutego 2021).


Ogólnie jest dobrze. No ale zawsze mogło być o wiele lepiej - na przykład zamiast 7 letnich Pikmin3 czy SuperMario 3DWorld mogli postarać się już o nowe kontynuacje...

Odnośnik do komentarza

Ten 2021 to może być jeden z najlepszym dla branży. Microsoft i Sony powinny już dostarczyć kilka mocnych tytułów na swoje nowe konsole, 3rd party też, a Nintendo nie będzie chciało odpuścić bez walki. Już wiemy o Bravely Default 2, Super Mario 3D World z dużym DLC, nowym Monster Hunterze, No More Heroes 3 i Pokemon Snap. Dzisiaj zapowiedzieli też 25 marki Pokemon, więc oprócz Snapa na pewno wpadnie jeszcze jeden, a może i dwa tytuły. Kiedyś zapowiedzieli nową wersję Detective Pikachu, może też pojawi się w tym roku. Japonia dostanie też Famicon Detective Club. Już te tytuły zapowiadają świetny rok, ale znając Nintendo to mają jeszcze coś niezapowiedzianego, a oprócz tego jest to też rok rocznicy dla Zeld..  

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, funditto napisał:

a oprócz tego jest to też rok rocznicy dla Zeld...

 

Nintendo strasznie się rozleniwiło przy Switchu, więc nie liczyłbym za bardzo na nowe gry. Znowu rzucą kolejne porty z WiiU: WindWakerHD i TwilightPrincessHD. Może dodadzą do tego SkywardSword w postaci podpicowanej emulacji jak Super Mario Galaxy z 3DAllStars.

 

Jedynym pewniakiem jest świeżutki trailerek nowej dużej Zeldy.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Faka napisał:

Co to jest ten hataune miku lol. W Europie to ta gra to chyba jakiś nołnejm. Zero wzmianki o tej grze w polskich internetach, czy prasach. No nie dziwne, że nikt nie jest w stanie pisać o wrażeniach tej gry na forumku. Raczej większość graczy ogrywa, te które wyszły w Europie.

Bardzo dobra gra muzyczna, jeśli ktoś lubi japoński popik z sytezatora. Sam najpierw patrzyłem na serię jak na jakiś fanservice dla weeboo, a jak zagrałem za czasów PS3, to zacząłem kupować każdą kolejną odsłonę, świetnie się przy tym bawiąc. MegaMix to rozszerzona wersja Future Tone z automatów i PS4, baaaaardzo obszerna jeśli chodzi o content.

 

Więc nic dziwnego, że nikt o tym nie pisze. Ważniejsze dla przeciętnego konsumenta są sezonowe fify i cody "dla prawdziwych menszczysn".

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...