Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.10.2020 o 18:54, Dr.Czekolada napisał:

Musisz poczekać tydzień wtedy ci powie ile godzin :D 

Możesz też założyć blokade rodzicielską i apke na telefon wtedy dowiesz sie na apce ile dziennie przy czym przesiedziałeś

Tydzień minął a nadal pokazuje mi tylko kiedy rozpocząłem grać bez ilosci godzin, apka jak najbardziej pokazuje ilośc godzin ale czemu sama konsola tego nie robi ?

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, creed122 napisał:

Tydzień minął a nadal pokazuje mi tylko kiedy rozpocząłem grać bez ilosci godzin, apka jak najbardziej pokazuje ilośc godzin ale czemu sama konsola tego nie robi ?

Nawet jak już będziesz widział to sie nie nastawiaj na szczegółowe info (jaknp. na 3DS). Tutaj pierwsze 5h pokaze w miare ok a potem licznik będzie przeskakiwac po kazdych 5h.

Odnośnik do komentarza

https://www.nintendolife.com/news/2020/10/poll_do_you_play_your_switch_more_in_docked_or_handheld_mode

 

Jeśli ktoś jest ciekawy. Ostatnio Michael Pachter (analityk rynku konsolowego) rzucił komentarz, że Nintendo robi głupotę robiąc hybrydę zamiast skupić się na handheldzie, bo według niego zaledwie 20% gra w docku :)

Odnośnik do komentarza

Ale pojechali z tym Directem. Jak ktos sprawdzi dzisiaj jak dziala Control z chmury, Hyrule Warriors i NMH 1/2 to niech napisze :ogor: Fajnie z ta chmura, w Japonii juz bylo i nie pisalem o tym ale na Lite'cie RE7 wygladal swietnie ale nie dalo sie grac przez polaczenie. Jak jest w Europie to znaczy ze zdalo egzamin

Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem nmh.

 

Zamiast machania joyconem uzywa się prawej gałki. Podoba mi się dziwny klimat. Sterowanie (od razu invert kamery dałem) jest ok. Tylko jak wyszedłem na miasto to trochę się zdziwiłem, bo spodziewałem się jednak misji za misja jak w tsa (tak mimo bycia co najwyżej średniakiem mi się podobała).

Odnośnik do komentarza

Jestem w chmurze i relacjonuje jak to wygląda ;)

 

Pierwsze co jest opcja wyboru czy chcemy performance czy graphics mode.

 

Na graphics mode nie powiedziałbym, że to poziom PS4/XO (chociaż może, gra jest mocarna i może tak to wygląda) ale zdecydowanie ponad możliwości Switcha.

 

Nie zaobserwowałem input laga.

 

W trybie graphics gra śmiga w niestabilnych 30fpsach do tego stopnia, że zacząłem się zastanawiać czy to wina połączenia (jak się później okazało - nie). Jest sporo zębatych krawędzi ale same obiekty mają tekstury z wysoką rozdzielczością.

 

W performance mode mamy pełne 60fps i nie zaobserwowałem dropów (co oznacza ,że jeśli lecą klatki to nie aż do 30tu) i osobiście uważam, że i gra się lepiej i gra jakoś tak ogólnie wygląda lepiej. Zauważyłem tylko, że tekstury mają niższą rozdzielczość.

 

Jasność jest jakaś wysoka i kontrast wydaje się być niski. Może to wina samej gry.

 

Tyle ze wstępnych wrażeń. Jeśli to będzie usługa na zasadzie Game Pass to mnie mają.

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, ja juz zostaje z Nintendo i kupuje do tego druga konsole w tym roku. Wybor jest chyba jasny z zupelnie innej perspektywy nowej konsoli niz Nintendo. Na gry N nie wydaje sie az tyle kasy a teraz mozliwosci sa wieksze niz kiedykolwiek i ludzie wiedza jak z nich korzystac i bede zamienial na najnowsza konsole N jak wyjdzie i tak juz zostanie

Odnośnik do komentarza

Elegancko działa to Control

 

Wygląda i działa prawie jak na pc, input lag zerowy, może kontrast mógłby być trochę większy i obraz ostrzejszy, ale jak pograłem chwilę na łączu 30 mb/s, to nie mam pytań 

 

A kosztuje jak Control Ultimate Edition z innych konsol - 169 zł

 

Z innej beczki Hyrule Warriors Age of Calamity działa niezbyt stabilnie i nie trzyma czasem 30 fps, ale kogo to obchodzi, jak gierka jest miodna, kinowa i dostarcza tło fabularne do Breath of the Wild

Odnośnik do komentarza

Na hyrule się zawiodłem, ale gram an switch lite. Popup żenada, dużo elementów migocze w tle, rozdzielczość też poszła na łeb, ledwo widać twarz Linka, słabo oj słabo.

Control za to działa super, nie spodziewałem się, że może to tak dobrze chodzić. Oj xcloud by pięknie wszedł na switcha.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę się doszukać konkretnego info ale wychodzi na to, że ten Access Pass może być osobny na każdy tytuł co byłoby dużym zawodem dla mnie.

 

Platforma streamingowa która to obsługuje dla Nintendo nazywa się Ubitus i dzisiaj już serwery pękły im w szwach jak ludzie zaczęli testować. Ponoć zaczęły się kolejki.

 

Jeśli byłby to abonament za zestaw gier nie miałbym z taką sytuacją dużego problemu zakładając, że stopniowo powiekszaliby infrastrukturę ale jeśli płace za jedną grę do której nie mam dostępu kiedy chce (przy założeniu, że mój net śmiga) to słabo, słabo.

 

No zobaczymy jak to wyjdzie jak dojdą kolejne gry.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, beardo0 napisał:

Z innej beczki Hyrule Warriors Age of Calamity działa niezbyt stabilnie i nie trzyma czasem 30 fps, ale kogo to obchodzi, jak gierka jest miodna, kinowa i dostarcza tło fabularne do Breath of the Wild

 

Dokładnie moje odczucia. Tylko ten framerate mogliby poprawić. No i w handheldzie nieco rozdzielczość podciągnąć.

Odnośnik do komentarza

No more heroes 1 jest teraz nadal grywalny? Ktoś testował na switchu. Nie ukrywam że gra mnie ominęła jak miałem wii u i nadrabiałem gry z wii. Czy sterowanie jest ok? Czy port jest dobry? Dajcie znać jeżeli koś z was kupił:) Szkoda że na switch nie ma jak na xbox czy steam możliwości zwrotu jak gra nie podejdzie 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, blantman napisał:

No more heroes 1 jest teraz nadal grywalny? Ktoś testował na switchu. Nie ukrywam że gra mnie ominęła jak miałem wii u i nadrabiałem gry z wii. Czy sterowanie jest ok? Czy port jest dobry? Dajcie znać jeżeli koś z was kupił:) Szkoda że na switch nie ma jak na xbox czy steam możliwości zwrotu jak gra nie podejdzie 

 

Pisałem stronę wcześniej:  

13 godzin temu, Basior napisał:

Ja wziąłem nmh.

 

Zamiast machania joyconem uzywa się prawej gałki. Podoba mi się dziwny klimat. Sterowanie (od razu invert kamery dałem) jest ok. Tylko jak wyszedłem na miasto to trochę się zdziwiłem, bo spodziewałem się jednak misji za misja jak w tsa (tak mimo bycia co najwyżej średniakiem mi się podobała).

Ciężko mi powiedzieć, czy port jest dobry, ale ścinek jakichś nie zauważyłem.

Ja na razie jestem zadowolony.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...