Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nintendo kupiło studio Next Level Games, odpowiedzialne m.in. za Luigi's Mansion 3. Jest to o tyle ciekawe, że ostatni raz kiedy ninny poszło na zakupy był w 2007 (Monolith Studio). A co do samego wyboru nie ma co się dziwić - NLG przez ostatnie 10 lat tworzyło tylko dla nich, a sam LM3 sprzedał się już w ponad 8mln egzemplarzy (więcej niż dwie poprzednie części razem wzięte).

https://www.gematsu.com/2021/01/nintendo-acquires-next-level-games

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ekran mniejszy (co w sumie nie było konieczne) no i nie można odłączyć joyconów więc jak analogi będą zajechane a czyszczenie izopropanolem i powietrzem sprzężonym nic nie da żeby pozbyć się driftów trzeba będzie rozkręcać całą konsolkę, brak wibracji.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Też kiedyś chciałem kupić Lite dla RR8 ale gdy mi żona sprezentowała wersje normalną to uważam że to za lepszy wybór. Co prawda musiałem doinwestować w Hori Split Pad Pro controller, ponieważ te oryginalne są dla mnie za małe i grało się koszmarnie. Używałem DualShocka 4 przez dongla 8Bitdo i na TV było super, ale problem powstawał gdy chciałem zabrać switcha gdzieś ze sobą. Dopiero Hori Controller rozwiązał problem, gra się lepiej, trzymam switcha pewniej, wadą jest wielkość całego zestawu bo znacznie powiększa swticha ale nie to jest najważniejsze. Tylko komfortowe granie. 

Odnośnik do komentarza

Info, które wypluła osoba produkująca seryjnie homebrew i custom firmware wskazuje raczej na opcję 4k ale jako dodatkowy, posiadający swoją moc dock. Natomiast w samym HH coś tak pisał o śladzie oleda. Natomiast na logikę, wasze telefony nie mają 4k - po co marnować moc na ekran 6-7 cali i 4k? Jeśli zmienia rozdzielczość to myślę że najwięcej pójdę w fullhd a i w to wątpię - 720p jest ok przy takiej wielkości, niech gry chodzą w 60fps zawsze i pełnej rozdzialce. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...