Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Nintendo znowu nic, a czekałem, ale na szczęście zaraz po rozpoczęciu zasnąłem :).

Sonic był. Ja wiem ze 90% tych 3D to sredniaki albo kupa ale nadzieja umiera ostatnia więc będę obserwował Frontiers. Sonic Colors wjedzie jak tylko znajdę czas żeby pograć. Polecam obczaić jak lubisz platformery 3D.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Sonic był. Ja wiem ze 90% tych 3D to sredniaki albo kupa ale nadzieja umiera ostatnia więc będę obserwował Frontiers. Sonic Colors wjedzie jak tylko znajdę czas żeby pograć. Polecam obczaić jak lubisz platformery 3D.

 

Sonic Adventure 2 na DC całe skończyłem, bardzo mi się podobała ta gra, snowboard w San Francisco, czy levele, w których grało się innymi postaciami. No, ale niestety od tamtego czasu Sonic ma formę spadkową, więc dopóki nie zobaczę w nagłówkach recenzji: na takiego Sonica czekaliśmy - to się nie napalam. Chciałbym, żeby wrócił w chwale, w jakości DKya, czy Raymana, czy ostatnio Crasha Bandicoota. Może się doczekam.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Harbuz napisał:

Liczę na jakiegoś niespodziewanego Nintedo directa jeszcze  przed świętami. Jednak trochę tych zapowiedzi dzisiaj wpadło ze strony konkurencji i Nintendo nie powinno zostawać dłużne.

Historia nie jest naszym sprzymierzeńcem w tych nadziejach, przynajmniej ta od czasów Switcha, wczesniej chyba bardziej chaotycznie Directy wychodziły. Połowa lutego myślę, wczesniej bym się niczego nie spodziewał. Ciekawi mnie czy Nintendo uczci jakoś piąte urodziny Switcha. 

 

Wczoraj niezła wyebka ze strony N. Były 3 krotkie video od nich, 1 indie world, 2 co było w 2021, 3 co zapowiedzieli na 2022, wszystko w formie króciutkich highlightsow, tak biednie jeazcze nie było na TGA od kiedy jest Switch. Chociaż trochę się nie dziwię, przy tych wszystkich cinematics trailerach gry switchowe ze wzgledu na mozliwosci sprzętu wygladalyby po prostu słabo, lepiej może ich tak nie zestawiać z konkurencją. 

Edytowane przez voi tekku
Odnośnik do komentarza

Szukam porady, chciałem kupić żonie dodatek do Animal Crossing w formie kodu, macie jakies sprawdzone strony do takich zakupów? Widziałem ofertę na allegro, z Muvo chyba, ale za jakieś 140zl kiedy w eshopie jest za 100. Mógłbym jej dać tę stówkę w kopercie z podpisem na Animal Crossing, ale boję sie że rozwali na głupoty. 

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, voi tekku said:

Tak, to wszystko są opcje zastępcze, ja szukam sklepu z kodem. Korzystał ktoś z eneba.com? Jest to legitne? 

Jeśli nie przeszkadza Ci, że taka eneba omija płacenie podatków poprzez rejestrację poza krajami Unii, to tak :D

 

Druga sprawa - klucze najpewniej pozyskane zostały w sposób nie autoryzowany przez wydawcę/Nintendo. Co nie zmienia faktu, że też niespecjalnie z tym walczą.

 

Nie ma też czegoś takiego jak oficjalna sprzedaż kluczy Nintendo - także jeśli Ci to przeszkadza to nie dostaniesz tych kluczy w inny sposób.

Jeszcze ewentualnie może Cię interesować informacja, czy pozyskanie takiego klucza może mieć negatywny wpływ na konto Nintendo. Nie słyszałem o takim przypadku, a że pracuje w branży to kilka kluczy od wydawców sam dostałem i aktywowałem na swojej konsoli bez problemów.

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie ten wpis umieścić także niech idzie w temat główny.

8Bitdo Pro 2 :banderas:to jest sztos. Potrzebowałem normalnego pada do Switcha i zastanawiałem się miedzy oficjalnym Pro Nintendo a 8Bitdo. Wybór padł na to drugie i jestem zachwycony. Zawsze spoglądałem na produkty 8Bitdo maślanym zakochanym wzrokiem bo moim zdaniem mają w sobie coś z dawnych lat tylko jakby dostosowane doświadczeniami i rozwiązaniami jakie przez lata pady zyskiwały na swojej ergonomii i technologii. Gdyby ten pad pojawił się na rynku w latach 90 to by się pewnie nazywał Super Nintendo Elite Controller 2. Dodatkowo zamówiłem sobie tydzień później trzymadło na telefon do tego pada i też oficjalny od 8Bitdo. Granie w chmurze xCloud na ekranie telefonu 6.3'' AMOLED to jest bajka. Nintendo wbiło mi nóż w plecy tymi archaicznymi gierkami z N64 w NSO zamiast gierek z GameBoyów :angry: no i od momentu kiedy mam już ten pad i holder na telefon to mogą sobie wsadzić te NSO w d^pe. Ale tym się nie można i nie wypada chwalić :nosacz2:
W Hades na Switchu z marszu na tym padzie doszedłem dalej niż kiedykolwiek w swojej krótkiej karierze w tym tytule. JoyCony to jednak jest lipa. Teraz wszystkie gierki ogrywam na normalnym padzie z normalnym krzyżakiem a JoyCony tylko do Mario i w trybie handheld.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...