Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

 

Pytanie do starych wyjadaczy :) Nabyłem V2 w promocji z allegro. Gram codziennie od tego czasu, ale zauważyłem ze strasznie skrzypia mi joyCoiny, prawdopodobnie na szynach. Jak gram np w Diablo 2 to irytuje mnie to, specjalnie zakupiłem Switch Grip'a od BigBen ale tam tez skrzypi. Czy ta konsola tak ma czy jest to problem warty reklamacji ? a może spróbować z innymi joiConami ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2021 o 14:05, GearsUp napisał:

 

Ujawnić mają jakąś grę, która już jest w produkcji 2,5 roku. Najpierw domysły były, że to będzie pokaz BOTW 2 teraz jakiegoś Metroida. Tymczasem:

 

 

 

 

To już dziś, mam nadzieję, że wielki fan Retro Studios Pan my body is ready tym razem został zaproszony, żeby pokazać od nich grę, a nie tak jak to było ostatnio, gdy nadaremno założył koszulkę z logo Metroida!

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie było nie raz, ale 600 stron tematu trochę przeraża w szukaniu odpowiedzi. To norma, że momentami po zmianie carta, konsola go nie widzi i trzeba go wyjąć i wsadzić ponownie czy konsola zaczyna już iść do piachu? Dziś nawet raz wywaliło mnie do menu konsoli podczas grania, ale to chyba pierwszy raz na rok posiadania konsoli, nie czytanie carta to tez dosłownie kilka razy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Arkady napisał:

To norma, że momentami po zmianie carta, konsola go nie widzi i trzeba go wyjąć i wsadzić ponownie czy konsola zaczyna już iść do piachu?

Raczej norma, u mnie sporadycznie zdarzało sie i w premierowym, juz prawie 5cio letnim Switchu jak i w nowym OLEDzie. Nigdy się tym nie przejmowałem. Zauważyłem że dzialo się tak jak wkladalem carta byle jak, a jak gently z uczuciem to nie bylo problemu. 

 

1 godzinę temu, funditto napisał:

Bayonetta to raczej 3, ja tam liczę na nowy trailer Zeldy i podanie jej nazwy. Chociaż jakby zapowiedzieli Xenoblade Chronicles 3 to bym był jeszcze bardziej zachwycony 

Od zapowiedzi Bayo 3 raczej Nintendo olewało TGA i nic wielkiego nie pokazywali poza postaciami do Smasha. Skoro Zelda "blisko" i Nintendo ma historie z BotW na TGA to może nas czymś zaskoczą, ale raczej sie nie nastawiam. Obejrzę na żywo bo uwielbiam takie eventy, ale bez oczekiwań. 

Edytowane przez voi tekku
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, voi tekku napisał:

Raczej norma, u mnie sporadycznie zdarzało sie i w premierowym juz prawie 5cio letnim Switchu jak i w nowym OLEDzie. Nigdy się tym nie przyjmowałem. Zauważyłem że dzialo się tak jak wkladalem carta byle jak, a jak gently z uczuciem to nie bylo problemu. 

 

U mnie to samo, od premiery switcha, czasami nie zaskoczy, wtedy wkładam delikatnie z uczuciem  i działa :)

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...