Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, McDrive napisał:

A za online masz tylko 80zł, bo masz gunwo, a nie gry pod prawdziwy online.

 

Dokładnie, ludzie strasznie szybko przyzwyczajają się do gównianych sytuacji. To całe płatne online u Nintendo to zwykły haracz za granie przez internet, czyli za podstawową funkcjonalność kupowanych gier. Reszta "usług" - save w chmurze, emulacja starych gierek, tygodniowe triale gier, dlc - nie jest warta tych pieniędzy w tak niepoprawnej formie (i jako dodatkowa płatna opcja pewnie nie byłoby to tak popularne). Oczywiście aktualnie nie jest źle - statystycznie opłata może wynieść zaledwie 17 złotych i 50 groszy na rok (140zł za 8 kont online). Niesmak niestety pozostaje -  nie wiem po co to całe kombinowanie, Nintendo mogłoby na przykład odpuścić sobie to money back z kupowania gierek (zwrot 1% lub 5% ceny zakupu z gry) i zamiast tego zostać przy darmowym online.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam taki problem, kupiłem kartę z doładowałem 70 zł, wpisałem kod, robiłem wszystko przez przeglądarkę internetową, wszystko było ok, kasa wskoczyła na konto. Konsola leżała z tydzień, dziś patrzę a na koncie 0 zł. Ktoś się spotkał z takim czymś, niestety od razu wyrzuciłem kartę i paragon.

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się nowe wyniki Nintendo: 

 

Switch - 103,54 mln

Software - 766,41 mln

 

Mario Kart 8 Deluxe - 43,35 mln

Animal Crossing NH - 37,62 mln

Smash Bros Ultimate - 27,40 mln

Zelda BoTW - 25,80 mln

Pokemon SS - 23,90 mln

Mario Odyssey - 23,02 mln

Super Mario Party - 17,39 mln

Pokemon Let’s Go - 14,33 mln

Pokemon BD/SP - 13,97 mln

Ring Fit - 13,53 mln

NSMBU Deluxe - 12,72 mln

Splatoon 2 - 12,68 mln ?

Luigi’s Mansion 3 - 11,04 ml 

SM 3D World + BF - 8,85 mln

Mario Party Superstars - 5,43 mln

Zelda SS HD - 3,85 mln

Metroid Dread - 2,74 mln

Pokemon Snap - 2,36 mln

Mario Golf - 2,26 mln

Miitopia - 1,63 mln

Big Brain Academy: Bvs.B - 1,28 mln

Wario Ware - 1,24 mln

Game Builder Garage - 1,01 mln


Nintendo zawsze podaje wyniki gier, które osiągnęły co najmniej milion egzemplarzy w danym roku fiskalnym. Splatoon 2 nie osiągnął tego rezultatu, więc podałem w tabelce jego ostatnie wyniki (czyli na 30 września, gdy jeszcze był w top 10 sprzedaży na Switcha)

 

Nintendo w swoim raporcie podało, że próg sprzedaży miliona egzemplarzy na Switcha w tym roku fiskalnym osiągnęło również 7 tytułów od innych wydawców. Nie podano o jakie tytuły chodzi, ale z innych danych wiadomo, że na pewno wśród nich są Monster Hunter Rise, Monster Hunter Stories 2 i Momotaro Dentetsu: Showa, Heisei, Reiwa mo Teiban.

Prawdopodobnie również Shin Megami Tensei V i Minecraft. Pozostałych dwóch nie znalazłem 

Edytowane przez funditto
  • Lubię! 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie już wszyscy wiecie, że Batman Arkham może trafi na Switcha. No... Moim zdaniem to już dawno powinny na nim gościć i to jest aż dziwne, że dopiero teraz. To na razie tylko plotka/domysły. Przy okazji jakie jeszcze starsze tytuły z ps3/x360 chcielibyście ograć jeszcze raz ale tym razem z konsolką w rękach? Mi prócz tych Batmanów, które mi się wręcz marzyły to może:
Dishonored
Mass Effect
Tomb Raidery

 

1234.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry forumku

 

switcha kupilem jakies 1,5 roku  temu bo chcialem zagrac w zelde. bardzo mi sie podobala. pozniej wpadl luigi w coopie z moja, nie chcialo nam sie grac do konca. ostatni raz byl uzywany jak moja grala pare tygodni w animal crossing. od tamtej pory switch lezy.

jestem doswiadczonym graczem, w gry gram od 1994 (wtedy chyba wlecial pierwszy pekazus xd), ale za to troche wypalonym. nie chce mi sie juz zabardzo meczyc highendowych gier aaa, gdzie sa super realistyczne mechaniki i pierdy liard rzeczy do robienia. gram teraz w dying light 2 i juz mi sie powoli odechciewa. chcialbym zagrac w cos wyjatkowego, cos, co przywroci mi ten fun plynacy z gejmingu, jak za starych dobrych czasow.

widzialem ostatnio te pokemony nowe na jakims filmiku, nie wiem czy to moja bajka. jeszcze slyszalem o xenoblade chronicles ze dobre. ale nie znam

 

chcialbym, zeby mi cos polecono na switcha, podobnego do zeldy. fajny moze open world jakis, jakas fajna eksploracja, elementy rpg, buildy itp no i zeby historia byla chociaz odrobine warta uwagi

na l4 jestem jeszcze 2 tygodnie, mialem operacje jadra i jestem uziemiony na amen, ledwo chodze (zeby nie bylo, mam obydwa jaja, w jednym sie cos zapchalo w kanale i musieli ciac bo mi sie bula na 3 cm zrobila xddddd)

 

dziekuje.

ps. nie chce hadesa ani zadnego rogala

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

@Andżej

Zobacz sobie reckę takiego Xenoblade Chronicles 2, imo jedna z najlepszych gier na switcha, duży świat, ale anime tam wjeżdża mocno i nie każdemu to podpasuje. Świetna historia i system walki, całkiem spore światy do eksplorowania.

 

Jeszcze jest super Mario Odyssey, jak nie grałeś. Niewielkie światy pełne znajdziek, sekretów i wyzwań, eksploracja i movement jest tutaj numer 1, tylko to raczej bez fabuły i elementów rpg.

 

Nowe Pokemony super, tylko fabuła w nich to nic ciekawego jak zwykle. Szukanie i łapanie stworków satysfakcjonujące, tylko graficznie  to jeden z najbrzydszych open worldów jakie widziałem, mimo tego nabiłem już prawie 40h od premiery.

 

Edytowane przez Jeez_PS
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z RPG to koniecznie Dragon Quest XI dla fajnej przygody, światów, historii. A dla czystego funu to najlepiej Mario Odyssey, czy Super Mario 3D World. Gram obecnie w tą ostatnią i dobrze się bawię, a też mam zaczętego Luigiego Mansiona 3 i poszedł w odstawkę na rzecz Mario. 

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, bebbop napisał:

Coś nowego z Kirbowego mogliby pokazać. 

 

Na pewno coś się szykuje z okazji 30th Anniversary. Póki co mają wypuścić na nowo wszystkie amiibo Kirby a ta nowa gierka Forgotten Land będzie miała ich pełne wsparcie.

 

https://www.nintendolife.com/news/2022/01/kirbys-new-switch-game-appears-to-include-amiibo-support

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...