Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Ken Adams napisał:

Po roku władania switchem uznałem, że to szaleństwo nie mieć przygód zeldera w bibliotece, to jedziemy.

 

Mam nadzieje, że ludzie nie kłamią i będzie to wspaniałe przygoda


Ja się od Zeldy odbiłem ale to nie wina gry tylko żyćkowego momentu w jakim próbowałem się w ten świat wciągnąć. Za dużo problemów rodzinnych (śmierć z jednej, choroby z drugiej), dużo na głowie, smutny czas itp. Doszedłem do wniosku, że gdybym był młodszy, gdybym miał wakacje i taką Zelde to bym był najszczęśliwszym dzieciakiem na świecie bo gierka jest wspaniała ale zbyt rozciągnięta w czasie. Powracałem do niej i za chwilę mnie już ,,szlag'' trafiał, wolałem coś szybkiego jakiś rougelite, tetris, Mario. Coś co szybko zweryfikuje czy żyje czy od nowa. Zeldę sobie zostawiłem na bardziej beztroski czas, może urlopowe noce w hotelu? To bardzo dobra gra ale nie zawsze jest moment.

Odnośnik do komentarza

W media markecie Mario Golf, Bravely Default 2 i Warioware po 139zł.

Sam wziąłem BD2 a warioware mam już jakiś czas i polecam. Dużo kontentu jak ktoś lubi masterowac microgierki, zbierać walutę itp. Dużo grywalnych postaci co też wpływa na replaybility.

A Mario Golfa zachwalał na forum Maciucha więc pewnie też warto.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Koledzy, czy ktoś z was używa dżojkonów Cobra C25? Warto je wziąć?

Szukam opcji na poprawę wygody grania w handheldzie. Na początku byłem nastawiony na zakup gripu od skull & co, ale zacząłem się zastanawiać, czy w ogóle warto się w to pchać, bo nadal musiałbym używać tych mini analogów z ori joyconów. Widziałem jeszcze Hori Split pad pro, ale it's so fucking big i jakoś nie mogę wyobrazić sobie grania na tym w łóżeczku. No nie wiem, co warto wziąć :(

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ProstyHeker napisał:

Koledzy, czy ktoś z was używa dżojkonów Cobra C25? Warto je wziąć?

 

Ja używam, chwalę sobie. Jedyna ich wada to konieczność ładowania z kabelków USB :frog: Jeśli jesteś w stanie to przełknąć to w zamian dostajesz porządnie wyprofilowane kontrolery, z żyroskopem, wibracjami (chociaż silniki chodzą jak zarzynany prosiak), z wyższymi - i przez to dokładniejszymi - analogami. Oprócz tego ładowania to te kontrolery są dla mnie podstawą, Nintendo mogłoby się od Koberek wiele nauczyć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sven Froost napisał:

Co myslicie o tych?  NSW JC-20

 

Ja bym ich nigdy nie brał pod uwagę tylko z tego względu, że nie mają klasycznego d-pada. W hori split pad pro i cobrach masz ładny pełny krzyżak a tutaj taki trochę szajs al'a DualShock 4. Od 2 dni jestem szczęśliwie obdarowanym chłopcem z padem od 8Bitdo, zaznałem przyjemności obcowania z perfekcyjnym krzyżakiem i jest to po prostu teraz dla mnie wymóg obowiązkowy jeśli będę szukał ,,innych'' joy-conów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Edit: sorki nie zauwazylem ze 3 posty wyzej ktos pytał ;) widzę ze wszyscy na święta szukają alternatyw dla joy conow.

___________________________

 

Jak juz jesteśmy w temacie Joy-Conow, miał ktoś okazję dłużej testować Cobry? Sa warte zakupu? Zastanawiam sie miedzy nimi, a split padem pro, ale w tym drugim przypadku wydaje mi sie że cała konstrukcja może być trochę za duża, plus Cobry mają łączność bezprzewodową. 

 

https://www.mediaexpert.pl/gaming/kontrolery-pady/kontroler-nintendo-switch-cobra-joy-c25?gclid=Cj0KCQiAnaeNBhCUARIsABEee8XRLyKRGyoYjrk2YomxDyl7uJX4FiClyZaHJzQmz6EMccON7LEOLEYaAqslEALw_wcB

Edytowane przez voi tekku
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

Ja używam, chwalę sobie. Jedyna ich wada to konieczność ładowania z kabelków USB :frog: Jeśli jesteś w stanie to przełknąć to w zamian dostajesz porządnie wyprofilowane kontrolery, z żyroskopem, wibracjami (chociaż silniki chodzą jak zarzynany prosiak), z wyższymi - i przez to dokładniejszymi - analogami. Oprócz tego ładowania to te kontrolery są dla mnie podstawą, Nintendo mogłoby się od Koberek wiele nauczyć.

A sprawdzałeś czy przy zadokowanej konsoli i bezprzewodowym połączeniu pada jest lag? Coś mi się obiło oczy, że ludzie narzekają. I czy dobrze rozumiem, że w trybie handheld one nie ładują się z konsoli, tylko co jakiś czas trzeba odpiąć i ładować osobno?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ProstyHeker napisał:

A sprawdzałeś czy przy zadokowanej konsoli i bezprzewodowym połączeniu pada jest lag? Coś mi się obiło oczy, że ludzie narzekają. I czy dobrze rozumiem, że w trybie handheld one nie ładują się z konsoli, tylko co jakiś czas trzeba odpiąć i ładować osobno?

Żadnego laga nie uświadczyłem :lapka: W trybie HH i w docku moje niestety nie ładują się, muszę odpinać i ładować przez dołączone do zestawu kabelki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...