Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

widzę ze Wiedźmin 3 Kompletna edycja używka to 250-300zl bo została wycofana, Diablo III tez chodzi po 300zl+ 

jeszcze jakieś inne gry które zostały wydane w niskim wydruku co by trzeba było ogarnąć? (nie mowa tu o Limited Runs Games i innych naciaganych na kase indykach) 

 

google pokazują ze Amerykanie maja ciężko z Xenoblade 2 i chodzi u nich za chore pieniądze, my w EU nie mamy z tym problemu na razie 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Labtec napisał:

widzę ze Wiedźmin 3 Kompletna edycja używka to 250-300zl bo została wycofana, Diablo II tez chodzi po 300zl+ 

jeszcze jakieś inne gry które zostały wydane w niskim wydruku co by trzeba było ogarnąć? (nie mowa tu o Limited Runs Games i innych naciaganych na kase indykach) 

 

google pokazują ze Amerykanie maja ciężko z Xenoblade 2 i chodzi u nich za chore pieniądze, my w EU nie mamy z tym problemu na razie 

Jakie diablo 2? 

U nas też były problemy z xenoblade 2 torna i gra była dużo droższa ale dodrukowali i wróciło do normy. Nie martwił bym się grami wydanymi przez nintendo. Robią reprint co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
56 minutes ago, devilbot said:

Jakie diablo 2? 

U nas też były problemy z xenoblade 2 torna i gra była dużo droższa ale dodrukowali i wróciło do normy. Nie martwił bym się grami wydanymi przez nintendo. Robią reprint co jakiś czas.

 

Diablo III*

Odnośnik do komentarza

Wchodzę w sklep, tam N64 i Zelda OOT- Free downaload. Ściągam i trzeba mieć neta wykupionego. Ale jest trial 7 dni, ale na nic ten trial bo mam opłacić online i jakiś ex pack- jedyne 170 na rok. A to wszystko żeby pograć w gierkę z 1996…. Kod na pobranie tej Zeldy powinni dawać już w Cd Action. Kto za to płaci :reggie:

Ta firma się nigdy nie ogarnie.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, iluck85 napisał:

Wchodzę w sklep, tam N64 i Zelda OOT- Free downaload. Ściągam i trzeba mieć neta wykupionego. Ale jest trial 7 dni, ale na nic ten trial bo mam opłacić online i jakiś ex pack- jedyne 170 na rok. A to wszystko żeby pograć w gierkę z 1996…. Kod na pobranie tej Zeldy powinni dawać już w Cd Action. Kto za to płaci :reggie:

Ta firma się nigdy nie ogarnie.

Nie licz na ogarnięcie dopóki sprzedaż jest na tak wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, iluck85 napisał:

...A to wszystko żeby pograć w gierkę z 1996…. Kod na pobranie tej Zeldy powinni dawać już w Cd Action. Kto za to płaci :reggie:

Ta firma się nigdy nie ogarnie.

Nigdy nie rozumiałem takiego podejścia do gier zakładającego że jak cos jest stare to ma być za grosze/darmo, niby z jakiego powodu? To nie jest sprzęt który się amortyzuje. To że inne firmy maja taką politykę że kilka lat po premierze robią mega przecene (czasami nawet kilka miesiecy po) to ich prywatna sprawa, za to Ci co kupili na premiere za full price maja wtedy prawo sie oburzać, nie dość ze zaplacili pełna cene to jeszcze nie raz byli beta testerami bo gra wyszła niedopracowana. Pytasz kto za to płaci? Myślę ze Nintendo na tym nie traci, nie chcesz nie kupuj, ja nie chce wiec olalem expansion pack, ale się nie oburzam że chciwe/gupie Nintendo chce żeby płacić za stare gry... 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem takiego podejścia. Skoro masz chętkę w to pograć, to znaczy, że jest to coś warte. To samo podejście cechuje piractwo. Ludzie ogrywają gry ale "w życiu nie dałbym za to dychy" - to nie dawaj, niech stracą - będzie darmowe jak nic dla nikogo nie będzie warte.

 

Przyznaję bez bicia, że też np. wkurza mnie, że nie dają przeceny na Nuclear Throne od kiedy pojawiło sie na Switcha, wkurza mnie też, że taki Farming Simulator Nintendo Switch Edition jest od długiego czasu bez przeceny. Marudzę sobie pod nosem ale nie twierdzę, że powinni dodawać te gry do płatków.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, voi tekku napisał:

Nigdy nie rozumiałem takiego podejścia do gier zakładającego że jak cos jest stare to ma być za grosze/darmo, niby z jakiego powodu? To nie jest sprzęt który się amortyzuje. To że inne firmy maja taką politykę że kilka lat po premierze robią mega przecene (czasami nawet kilka miesiecy po) to ich prywatna sprawa, za to Ci co kupili na premiere za full price maja wtedy prawo sie oburzać, nie dość ze zaplacili pełna cene to jeszcze nie raz byli beta testerami bo gra wyszła niedopracowana. Pytasz kto za to płaci? Myślę ze Nintendo na tym nie traci, nie chcesz nie kupuj, ja nie chce wiec olalem expansion pack, ale się nie oburzam że chciwe/gupie Nintendo chce żeby płacić za stare gry... 

 

 

Trochę się rozjechaliśmy. Ale dokładniej:

- niech dadzą emulator albo coś żeby gre szło odpalić

-niech mnie nie zmuszają do kupowania online które mnie kompletnie nie interesuje

- gra jest wiekowa i dostała poprawiona wersje na 3DS. Tutaj dostaje oryginał z 96. I pytanie mam- dałbyś za to 219zl? 
 

To jest typ gry i tytuł który został przez wszystkich ograny, dzisiaj młodsi się odbija od tego tytułu. 
Niech wydadzą komplikacje tych Zeld z N64 na jednym carcie w pudełku i dam chętnie za to 200zl, ale niech poprawia i dobija do HD. 

Odnośnik do komentarza

Ale oni nie chcą ci sprzedać tej gry na stałe. Chcą żebyś płacił abonament. Na stałe możesz kupić ta grę na 3ds, wiiu. Tutaj musisz mieć abonament na gierki z nesa (w którym jest online) + osobny tier ma n64. I dawno powiedzieli, że nie będą klasyków już sprzedawać osobno. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, iluck85 napisał:

Kit z tym, chciałem z ciekawości sprawdzić jak gra dziś wyglada i nie sprawdziłem. Tematem online się kompletnie nie interesowałem i nigdy nie śledziłem tego, dlatego doznałem lekkiego szoku. 
 

Dostałeś szoku że N rucha na każdy możliwy sposób? O_o Co ty, wczoraj się urodziłeś, że nie wiesz iż japonce yebią w najbardziej bezczelny sposób na abonamentach i dlc.

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, iluck85 napisał:

gra jest wiekowa i dostała poprawiona wersje na 3DS. Tutaj dostaje oryginał z 96. I pytanie mam- dałbyś za to 219zl? 

Nie dałbym bo nie mam ochoty w to grać, załóżmy jednak że chciałbym w to zagrać bardzo a nie ma wersji 3DSowej (nie powstała, albo nie da sie dostac, albo nie mam 3DSa, wszystko jedno), wtedy tak, pewnie bym dał, ale tu już wchodzimy na ekonomie i piramidę potrzeb. W każdym razie ostatnią rzeczą którą bym robił to domaganie się niższej ceny argumentujac ze to stara gra i juz wszyscy w nią grali.

 

Godzinę temu, McDrive napisał:

Dostałeś szoku że N rucha na każdy możliwy sposób? O_o Co ty, wczoraj się urodziłeś, że nie wiesz iż japonce yebią w najbardziej bezczelny sposób na abonamentach i dlc.

Yebią? Z ktorej strony niby? Podstawowe funkcje jak gra online i savey w chmurze są za rozsądną cenę (ile to wychodzi, 7 zl na miesiąc?), a do tego masz sporo klasykow z NESa i SNESa + coraz czesciej tygodniowe triale. Dodatek do online jest drogi fakt, ale nikt Ci go nie każe kupować, nie jest niezbędny ani do trzymania savewów w chmurze, ani do grania po sieci. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nic, do mnie kompletnie nie przemawia tłumaczenie tego.

Cene może trzymać cart z N64 który ma wartość kolekcjonerską. Dodawanie gier z N64 do usługi online i branie za to dodatkowej kasy- nie małej swoją drogą, to zwykłe zdzieranie kasy z jeleni i jest to mega bezczelne. Ta firma nie umie kompletnie w online i sprzedażowo. Ich konsole nigdy nie tanieją, ale jest popyt, jest podaż. Chwała im za to. Wiiu już na samym końcu dopiero się doczekało obniżki jakiejś, bo nikt tego nie chciał brać. Premierowa Zelda dzisiaj kosztuję 249zł, polityka cenowa tej firmy to dno dna. Ten abonament ze starociami 1:1 to kompromitacja. Nawet nie ma jak tego obronić, kumpla mam który jest betonem z Nintendo od wielu lat i obśmiał ten motyw. Sorry, dla mnie to powinni rzucić to za free. 

 

EDIT

 

Cene za ten EXP Pack byłaby DLA MNIE uzasadniona jakby wrzucili tam zbiory gierek z poprzednich konsol, łączenie z konsolami przenośnymi. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...