Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Pół żartem, pół serio, możesz zaopatrzyć się również w czarną taśmę uszczelniającą... ;)

 

Mały pasek podklejony pod szyną konsoli całkowicie wyeliminował u mnie irytujący luz w joyconie. Nic się już nie rusza, ani nie trzeszczy podczas gry. Nie ma przy tym problemów z zakładaniem i zdejmowaniem kontrolerów, bo to dosłownie kawałek może 0,4x0,6 na oko.

 

Podklejałem też docka taśmą dwustronną i kawałkiem mikrofibry, również żeby ekran nie stukał w plastik.

 

IMG_20211008_225312.thumb.jpg.929e7aedd551f5ed5df0999e8ed89cbb.jpg

 

Zajebista i porządnie wykonana konsola, nie ma co... :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam Switch ten zwykły trzy lata i do dzisiaj nie mam karty pamięci (14 gier w pudełkach i jedna cyfrowa do tego) - ale podobno nawet niektóre pudełkowe gry w stylu nba2k potrafią zająć wiecej miejsca niż dysk oferuje? Tego nie wiem. Więc na dwoje babka wróżyła, ale, z całej listy, którą wymieniłeś to na początek niezbędne jest moim zdaniem tylko etui.

Te pozostałe pierdoły można zawsze dokupić, wtedy gdy okaże się że musisz je mieć.

Chyba, że jesteś bogaty to daj zarobić przedsiębiorcom i wszystko kup

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie. Czy tylko dla mnie oled to jepane, gowno osrane? Mialem 2 podejscia do oleda posiadajac V2 i byla kicha. Wiadomo, ekran i glosniki w oledzie robia robote, ale.... w V2 joy-cony mam sztywne jak psie przyrodzenie, natomiast w oledzie jepane "poruszajom sie". Kolejna sprawa to kultura pracy. Na V2 cicho jak makiem zasial, przytykajac nawet ucho do wylotu wentylatora, natomiast w oledzie wiecznie na 1 biegu. Slychac go nawet grajac w mobilce w normalnej odleglosci lezac w wyrze. Pytanko, tylko ja mam takiego pecha, moja V2 jest jakas wybitna, czy to maja wszyscy, tylko nie maja porownania z V2 i nie zwracaja na to uwagi? 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Daffy napisał:

U mnie jest cichszy niż V2, wręcz praktycznie wentylator się nie włącza wogole, do tego zimny cały czas z tyłu. Co do spasowania to jeszcze switcha gdzie joycony nie latały nie miałem w dłoni więc z spasowaniem miałeś farta ale w twoim modelu za to pasty poskąpili 

U mnie na odwrot. Na V2 wentylator zalaczal sie tylko, gdy sciagalem gry z eshopa i to na 1 bieg. Na Oledzie to byl conajmiej 2 i wiecznie na 1 biegu, nawet gdy konsola ledwo wlaczona i te jepane "skwierczace" joy-cony. Przy pierwszym oledzie juz nie pamietam jak z kultura pracy, ale joy-cony na bank tez "poruszaly sie". Nie wiem, czy zrobie trzecie podejscie do oleda. Juz chyba poczekam na nastepce. 

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, Ukukuki said:

Nintendo jeśli chodzi o wygodę kontrolerów to nigdy nie byli liderem rynku. 

No nie zgodzę się. Pad do Gamecuba był super wygodny. Pro Controller z WiiU też mega, Switchowy bardzo dobry. Nie wspomnę o wiilotach. W zasadzie ten z N64 był taki se, ale to dlatego, że był stworzony do jednej gry, w której sprawdzał się idealnie.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, jimmyyy8 napisał:

Chciałbym spróbować OLEDa wreszcie. Bralibyście basica za 1500 czy tego Zelda Edition co niedługo wyjdzie za 1800?

 

Te limitki Switcha są później coś więcej warte czy raczej olać temat?

Podpinam się do zapytania, bo wersja Zeldowa kusi nawet sama z siebie. A jeśli jeszcze kiedyś będzie coś warta, to tylko in plus.

Odnośnik do komentarza

Kurna, ale mam dylemat. O Switchu myślę głównie pod kątem mobilnego grania i nowej Zeldy. To mnie przekonuje, żeby nie wywalać niepotrzebnie kasy na OLEDa, tylko kupić sobie Lite'a.

Tutaj z kolei obawiam się, że ekran będzie za mały, ale w temacie poświęconej Lite'owi ludzie chwalą sobie tę wersję. Chyba sensowny będzie zakup tej wersji, co?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Homelander napisał:

No nie zgodzę się. Pad do Gamecuba był super wygodny. Pro Controller z WiiU też mega, Switchowy bardzo dobry. Nie wspomnę o wiilotach. W zasadzie ten z N64 był taki se, ale to dlatego, że był stworzony do jednej gry, w której sprawdzał się idealnie.


Pady opcjonalne a jedna jaskółka w postaci pada od GC nic nie zmienia. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2023 o 11:20, Wojtq napisał:

Chyba sensowny będzie zakup tej wersji, co?

 

a z jakimi innymi ekranami masz styczność na co dzień, TV albo telefon? jak oledowe to bierz oleda. Jak nie oledowe to też :)

 

ja się długo zastanawiałem kiedyś nad lite ale za taki ekranik taka cena to sorry ale nie 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako, że jestem całkiem zielony w klimatach nintendo, aczkolwiek po miłym i krótkim spotkaniem z konsolką zamierzam być może niedługo w nią zainweswtować, mam pytanie czy pod tym linkiem My Nintendo Store – Nintendo Official Site jest ten cały eshop ? Chcę sobie zawczasu popatrzeć na ceny giereczek i nie wiem czy tą stroną mam się sugerować ?

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, proGrz3chu napisał:

Jako, że jestem całkiem zielony w klimatach nintendo, aczkolwiek po miłym i krótkim spotkaniem z konsolką zamierzam być może niedługo w nią zainweswtować, mam pytanie czy pod tym linkiem My Nintendo Store – Nintendo Official Site jest ten cały eshop ? Chcę sobie zawczasu popatrzeć na ceny giereczek i nie wiem czy tą stroną mam się sugerować ?

Ja polecam tą stronkę - https://www.dekudeals.com/

Czytelniejsza.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem kupić voucher za 100,

bo Zelda 70, a w sumie za 30 to bym łyknął coś dodatkowego. Pytanie co. Waham się między Splatoonem, którymś Fire Emblem, tym nieszczęsnym Advance Wars (za 30 moze być), Animal Crossing. W zasadzie żadnej z tych gier w pełnej cenie bym nie brał, ale za połowę czemu nie. Najbliżej jestem Splatoona i Animal Crossing. Szczególnie ta druga kusi, bo nigdy nie grałem, a podobno bardzo relaksująca giereczka

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Homelander napisał:

Postanowiłem kupić voucher za 100,

bo Zelda 70, a w sumie za 30 to bym łyknął coś dodatkowego. Pytanie co. Waham się między Splatoonem, którymś Fire Emblem, tym nieszczęsnym Advance Wars (za 30 moze być), Animal Crossing. W zasadzie żadnej z tych gier w pełnej cenie bym nie brał, ale za połowę czemu nie. Najbliżej jestem Splatoona i Animal Crossing. Szczególnie ta druga kusi, bo nigdy nie grałem, a podobno bardzo relaksująca giereczka

 

Jesli szukasz czegoś do multi to bierz Splatoona, jeśli chcesz się zrelaksować to Animal Crossing. Dla mnie to też było pierwsze spotkanie z tą serią i w mojej opinii jest to jedna z najlepszych gier na Switcha, a i dopakowana zawartością jak SMO, MK8D, BOTW i SSB.U. Mam w grze 300h i podobnie w Stardew Valley, obie gry sobie bardzo cenię, a dlaczego przestałem w AC grać? Po pierwsze przez brak czasu, po drugie wcięło mi sejva po zmianie konsoli na OLEDa, no i po trzecie stwierdziłem, że 300h i wystarczy (z SV również), bo mógłbym wracać do tych gier bez końca :)

 

Jeśli chodzi o AV to wstrzymaj się do recenzji, powinny już być jakoś? Przed premierą Zeldy: Link's Awakening forumowicze też narzekali na grafikę, że świeci się wszystko jak psu jajca, a wiadomo jak wyszło w praniu, gra okazała się śliczna, więc może z grafiką w AV nie będzie, aż tak źle.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Homelander napisał:

Nie mam się co wstrzymywać do recenzji AW, bo doskonale wiem czym jest ta gra. Chyba sobie Splatoona wezmę.

 

Rozumiem, myślałem że nie bierzesz tylko przez wzgląd na grafikę, na którą tu każdy narzeka. Splatoon3 to bardzo dobry wybór, a grałeś w poprzednie części? Animal Crossing to też cudo, ponad 40 baniek i drugie miejsce w sprzedaży zaraz za MK8D to nie przelewki, gra pobiła w Japonii Super Mario Bros ze NESa, które chyba do tej pory było na pierwszym miejscu.

 

Gra jest śliczna z masą rzeczy do roboty i jeśli podobało Ci się SV to istnieje bardzo duża szansa, że w AC też wsiąkniesz. No i ta walcowa mapka <3

 

spacer.png

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Homelander napisał:

Nigdy nie grałem w żadnego Harvest Moona, Stardew Valley i inne takie. Jedynie w Viva Pinata, która znudziła mnie po godzinie czy dwóch. W Splatoona grałem dwójkę i było bardzo ok

 

Jeśli Splatoon2 był tylko ok to nie wiem czy S3 to dobry wybór, bo to prawie to samo. W Vivę Pinatę swojego czasu wkręciłem się mocno, choć mini gra z robakiem z czasem zaczęła męczyć, ale to nie to samo co AC, czy SV, to zupełnie inne gry, choć posiadają cechy wspólne.

 

To są gry trochę bezcelowe, w których głównie urządza się wyspę, rancho, ogródek, czy dom, trzeba lubić tego typu rozgrywkę - relaksującą :)

 

Ja bardzo lubię, wręcz uzależniają mnie tego typu gry, więc wprowadziłem sobie limit z godzinami, żeby nie spędzić w nich 1000h.

 

 

Edit: @Homelander spróbuj najpierw SV, kosztuje grosze, a przy okazji wesprzesz jednego twórcę, który sam stworzył najlepszego Harvest Moona, na promce to już w ogóle będzie jak za darmo, jeśli zaskoczy to wtedy atakuj AC :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...