Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Daffy napisał:

Silksing chyba nigdy nie wyjdzie


Będzie na imprezie Microsoftu.

 

Prezentacja zaś sam piach oprócz Blasphemous 2, w dodatku z premierą na kiedyś. 
 

Chwilowo zadowolę się promką na dwa Axiom Verge w cenie jednego. :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że Nintendo wspiera małych twórców i promuje ich gry, ale nie oszukujmy się, większość z nich wyglądała jak popierdółki na telefon. Żeby jeszcze te gry wyróżniały się jakimś nowym pomysłem to ok, ale to zwykłe kalki innych tytułów, w biednej oprawie i bez charakteru. Dla przykładu ten "symulator restauracji" wyglądał tragicznie i chwalić się czymś takim na pokazie, to trochę siara XD

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.04.2023 o 10:37, Wojtq napisał:

Planuję zakup Switcha OLED. Macie jakieś zaufane etui warte polecenia? Czy brać najlepiej etui od Nintendo (90 zł)?

 

W dniu 11.04.2023 o 15:23, messer88 napisał:

Jakie etui polecacie na oleda? 

 

(....)


Niezwykle cenione są Skull & Co oraz Satisfye. Można u nich kupić samo etui albo kombo - etui plus uchwyt.

Ja natomiast korzystam z tych modeli, mocno je przy tym rekomenduję. :good2:

tXZTetD.jpg

Francja elegancja - tak można pierwsze etui określić. Jest stylowe, nieduże, ładnie komponuje się z konsolą. Kosztuje około 84 zł i jest to bardzo dobry zakup.:touche: Alternatywą jest oferta firmy Hori. Zbliżona cenowo i jakościowo. Oferuje przy tym kilka wersji kolorystycznych.

PZYunki.jpg

Widziałem, że messer88 już się nań skusił. :pope:

Drugą, wartą rozważenia opcją, jest etui firmy Big Ben. Jego koszt to 169zł. Twardy, wytrzymały skurczybyk.:drag: Korzystam z niego, gdy gdzieś wyjeżdżam. Słicz jest wówczas znakomicie chroniony. Dodatkowo, jeżeli mamy już uchwyt (polecam ten od Hori), to możemy bez problemowo go przewozić z dodatkowym zabezpieczeniem. No i wygodniej się dzięki niemu gra, nie ma co ukrywać. Niektóre modele oferują go w komplecie. Przydatnymi dodatkami jest ściereczka do ekranu i pojemniki na 8 gier, które otrzymuje kupujący w zestawie.

n8Lb0Hf.jpg

Zaznaczę tylko, że uchwyt w niektórych egzemplarzach współpracuje tylko z wersją LCD ( OLEDowska się nie zmieści), zatem trzeba zakupić odpowiednią.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Popieram kolegę @Sylvan Wielki. Sam posiadam od Big Ben obie wersje futerału.

Wersja jak to nazywam "light", czyli to co zapostował - na Pstryka, z uchwytem oraz tymi etui na gierki. Odkładam tam jak nie planuję gierczyć lub na krótkie wyjazdy.

Natomiast drugi to już grubas na stację dokującą, pada i cony - na wypady, gdy planowane jest multi na TV.

Oba pokrowce z dobrego materiału, pancerne i kupiłbym ponownie :)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Ukukuki napisał:

A jest jakieś dedykowane etui na Switcha z Hori Pad?

Parę stron wcześniej wrzucałem:

https://www.amazon.pl/tomtoc-Nintendo-kontrolerem-pokrowiec-kieszeniami/dp/B0915Y4Q1F

 

https://www.amazon.pl/3XS-Obudowa-Hori-Split-Pad/dp/B095MR5QCL

 

Mam pierwsze  jest ok, nawet jeśli mało estetyczne, ale teraz patrząc na zdjęcia bym pewnie brał drugie.

 

Jeszcze takie dziwadło mi wyszukało - https://www.amazon.pl/Fintie-kontrolerem-uderzenia-uchwytami-wewnętrzną/dp/B095NY96J5

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...