Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rozi napisał:

Skakanie po platformach w 2D i 3D, bicie mieczykiem w 2D i 3D, ale kurwa rewolucja hahahahahahhahaha. Od 40 lat jedno i to samo, ale ale ale ale to Nintendo, dziecko specjalnej troski.


Jeśli widzisz tylko różnicę, że 2D, albo 3D to... to zostawię to bez komenarza, bo bym dostał bana, gdybym prawdę napisał co myślę o twoim wywodzie. SM64 zrewolucjonizowało gatunek platformerów, do dziś jest wzorem, hub, pomysły, analogowe poruszanie. SMG1 i 2 to platformery, w których są nie tylko płaskie levele, ale i kuliste, jest zabawa grawitacją, a do tego zajebiste power-upy. SM3DWorld to platformer 2.5D, wzorowany na starych Marianach 2D, między innymi na końcu każdego levelu znajduje się maszt, poza tym można grać we czterech, a power-upy są zupełnie inne, niż w SM64 oraz SMG1 i 2. SMO to platformer nastawiony bardziej na eksplorację, gdzie zamiast korzystania z power-upów rzuca się czapeczką, dzięki której można przejąć kontrolę nad innymi, czy nawet nad rakietą - widziałeś już to gdzieś wcześniej? Są nawet wplecione levele 2D w ścianach.

 

O Zeldach bym musiał cały dzień pisać, a szkoda czasu na takie gówno-wywody.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Nintendo akurat dba o swoje flagowe marki i faktycznie każda część się czymś wyróżnia. Nie jest to tak ,że więcej i lepiej tylko wywracają pewne elementy gry. Sony tego nie rozumie i chuj wali Uncharted 1,2,3,4. Killzone 1,2,3 i ten kupsztal na PS4. Ressistance 1,2,3 i Motorstorm to samo. 

W sumie dziwię się im ,że Breath of the Wild nazwali zeldą. Ta gra jest tak odmienna od tego co oferowali poprzednicy ,że spokojnie mogli by wokół tego stworzyć zupełnie nową markę. 

 

Za to Nintendo ma inną przywarę, Mario Kart, Mario Tennis, Mario Strikers, Mario Golf, Paper Mario Origami King, Super Mario Maker 2, Mario + Rabbids (dwie części), Mario Party Superstars, Super Mario Party. I to wszystko na jednej platformie, no japierdole zero innowacji tylko ten wąsacz wszędzie. Pewnie jeszcze coś pominąłem, jak można wyciskać swój flagowy produkt w ten sposób. Do tego mają w zanadrzu marki martwe od lat, można też coś nowego pokazać. Ale nie lepiej tego wąsatego pamperka wciskać wszędzie gdzie się da :/ 

 

Pomijam jakość niektórych z tych pozycji, sportówki od Nintendo w tej generacji to jest poziom mułu i wstyd dla tak dużej firmy wydawać takie indyki. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2023 o 20:24, Ukukuki napisał:

Nintendo akurat dba o swoje flagowe marki i faktycznie każda część się czymś wyróżnia. Nie jest to tak ,że więcej i lepiej tylko wywracają pewne elementy gry. Sony tego nie rozumie i chuj wali Uncharted 1,2,3,4. Killzone 1,2,3 i ten kupsztal na PS4. Ressistance 1,2,3 i Motorstorm to samo. 

W sumie dziwię się im ,że Breath of the Wild nazwali zeldą. Ta gra jest tak odmienna od tego co oferowali poprzednicy ,że spokojnie mogli by wokół tego stworzyć zupełnie nową markę. 

 

Za to Nintendo ma inną przywarę, Mario Kart, Mario Tennis, Mario Strikers, Mario Golf, Paper Mario Origami King, Super Mario Maker 2, Mario + Rabbids (dwie części), Mario Party Superstars, Super Mario Party. I to wszystko na jednej platformie, no japierdole zero innowacji tylko ten wąsacz wszędzie. Pewnie jeszcze coś pominąłem, jak można wyciskać swój flagowy produkt w ten sposób. Do tego mają w zanadrzu marki martwe od lat, można też coś nowego pokazać. Ale nie lepiej tego wąsatego pamperka wciskać wszędzie gdzie się da :/ 

 

Pomijam jakość niektórych z tych pozycji, sportówki od Nintendo w tej generacji to jest poziom mułu i wstyd dla tak dużej firmy wydawać takie indyki. 

 

Też tak sądzę, że Mario powinen zostać tylko w Mario i Mario Kart. Przecież spokojnie tak jak w Splatoonie mogli do piłeczki wrzucić jakieś żuczki gnojowe co turlają piłkę :) czy inne, a nie wszędzie pchają tego Mario.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Daffy napisał:

Sprzedaż by była gorsza, Marian w nazwie i pyk opchniete ileś tam pudełek wiecej

 

Splatoon pokazał, że jeśli gra jest zajebista to nie potrzebuje Mario, wystarczą jakieś robale.

 

A i jeszcze w Smashu rozumiem, że jest Mario i inne postacie. Do MK i Smasha pasuje idealnie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Funditto ci napisał jak jest

 

Poza tym farbki w ich koncepcji nie pasują do Mario w tytule. 

 

Nowe IP to też zawsze ryzyko, wie to każdy w branży, Nintendo ma ten plus nas reszta że ma praktycznie każdy z ich bohaterów to brend sam w sobie więc mogą podpinać co robią nagminnie. Na switchu z nowym IP próbowali praktycznie tylko z Arms, który choć fajny to przepadł bez śladu, niby cierpiał na brak zawartości na premierę ale czy taki Mario Strikers jest bogatszy w treść? 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Daffy napisał:

Funditto ci napisał jak jest

 

Poza tym farbki w ich koncepcji nie pasują do Mario w tytule. 

 

Nowe IP to też zawsze ryzyko, wie to każdy w branży, Nintendo ma ten plus nas reszta że ma praktycznie każdy z ich bohaterów to brend sam w sobie więc mogą podpinać co robią nagminnie. Na switchu z nowym IP próbowali praktycznie tylko z Arms, który choć fajny to przepadł bez śladu, niby cierpiał na brak zawartości na premierę ale czy taki Mario Strikers jest bogatszy w treść? 

 

 

Myślę nad sportówkami, zamiast wydawać obrzezane z zawartości powinni wypuścić jakiś konkret, a wtedy Mario nie będzie potrzebny, coś na wzór Goal3 z żuczkami na przykład, bo już doświadczenie w turlaniu kulki jakieś mają. Przy okazji, gdzie nowe skutery wodne i deska?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, pawelgr5 napisał:

Eternal Darkness chyba wydało samo Nintendo mimo ze developer nie był ich internalowy. To bym chciał zobaczyć w pełni zremakowane jak REmake 2 czy 4.

 

W ED niezły schizy były, można było zawału dostać xD. Fajnie jakby 1080 Snowboarding wrócił, Wave Racer i właśnie Eternal Darkness, ale te gry widziałbym już na Switchu2. Jednak dobrze wyglądający śnieg i woda potrzebują trochę więcej mocy. ED może być remake.

Odnośnik do komentarza

Lite> zwykły. Niech dadzą Lite oled i biorę.

Zawsze powtarzałem, ze lite jest lepszy. Lepiej leży w łapie, nic nie trzaska pod palcami, żadnych luzów.

 

Chce kupić online, bo zara będzie Metroid Fusion, Golden Sun.

170 pobiera od razu? Czy co miecha pobiera 15zl?

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, iluck85 said:

Lite> zwykły. Niech dadzą Lite oled i biorę.

Zawsze powtarzałem, ze lite jest lepszy. Lepiej leży w łapie, nic nie trzaska pod palcami, żadnych luzów.

 

Chce kupić online, bo zara będzie Metroid Fusion, Golden Sun.

170 pobiera od razu? Czy co miecha pobiera 15zl?

Zgadaj się z chłopakami w temacie o online bo potrzebują do family. Wtedy niecałe 40 zeta wychodzi na rok

Odnośnik do komentarza

Nie zależy mi na tanim online, bo 170 na rok to śmiech nie opłata. A te tytuły są warte ogrania ponownie.

Tylko ciekaw jestem czy weźmie od razu 170 czy co miecha cyka z konta po te 14 z groszami. 
Zwykly online ma wybór czy 1msc, 3 czy 12. Z tym EP od razu 170 wiec trzeba dać za rok z góry. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, iluck85 napisał:

Lite> zwykły. Niech dadzą Lite oled i biorę.

Zawsze powtarzałem, ze lite jest lepszy. Lepiej leży w łapie, nic nie trzaska pod palcami, żadnych luzów.

Nie jest lepszy. Jakby miał normalne wyjście tv to wtedy bym się zgodził. Jestem z towarzystwem na wyjeździe w domek letniskowy i jak tu pod wieczór w coopie pograć z nienintendziarzami? No właśnie :Cell:

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, iluck85 said:

Nie zależy mi na tanim online, bo 170 na rok to śmiech nie opłata. A te tytuły są warte ogrania ponownie.

Tylko ciekaw jestem czy weźmie od razu 170 czy co miecha cyka z konta po te 14 z groszami. 
Zwykly online ma wybór czy 1msc, 3 czy 12. Z tym EP od razu 170 wiec trzeba dać za rok z góry. 

No dla mnie ani te tytuły ani ten online nie jest warty 170 ani nawet 85 na rok. Te 36 też chyba nie, ale niech już stracę, pewnie nigdy nie odpalę tych gierek ani nie zagram online :)

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Dr.Czekolada said:

Nie jest lepszy. Jakby miał normalne wyjście tv to wtedy bym się zgodził. Jestem z towarzystwem na wyjeździe w domek letniskowy i jak tu pod wieczór w coopie pograć z nienintendziarzami? No właśnie :Cell:

 

Gdyby lite miał wyjście na TV to brałbym z miejsca. A najchętniej brałbym konsolę tylko do TV bez ekranu. Szkoda, że nie ma takiego wariantu

Odnośnik do komentarza
Teraz, Homelander napisał:

No dla mnie ani te tytuły ani ten online nie jest warty 170 ani nawet 85 na rok. Te 36 też chyba nie, ale niech już stracę, pewnie nigdy nie odpalę tych gierek ani nie zagram online :)

  Golden Sun? Fusion? 
Kuru kururin :banderas:

Moga to wydac w pudełku i płace bez mrugnięcia okiem.:cool2:

Odnośnik do komentarza

Znowu przegapiłem urodzinki Switcha.

 

Jakoś nie potrafię połączyć okres wydania ostatniej gry na WiiU - The Legend of Zelda: Breath of the Wild (3.03.2017) - z początkiem Switch. Bo dla mnie początek hybrydowej konsolki kojarzy się bardziej z premierami takich ekskluzywów jak Splatoon 2, Xenoblade 2 czy Super Mario Odyssey. Breath of the Wild już chyba na zawsze pozostanie w mej pamięci jako przepiękny łabędzi śpiew niedocenianego WiiU.

 

...to już 6 lat bez nowej pełnoprawnej stacjonarki od Nintendo :sapek:

 

 

Odnośnik do komentarza

Niedocenianego WiiU? WiiU to beznadziejna konsola. Wielki, obrzydliwie brzydki padlet z marnym ekranem, niska moc konsoli jak na to czym miała być i wreszcie taki se line-up w porównaniu do innych stacjonarek Nintendo. WiiU to porażka i nic dziwnego, że się nie sprzedała. To nie genialna Vita zamordowana przez nieudolne Sony

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mialem rozkmine. Nintendo twierdzi, ze ten rok bedzie lepszy od poprzendniego, choc procz zeldy to sztosow nie ma zapowiedzianych. 

I pomyslalem, ze nintendo wyda w tym roku nastepce oraz UWAGA wyda dock, ktory zmieni twojego switcha w switcha2 i nie bedziesz musial zmieniac konsoli, a wystarczy, ze kupisz dock. ale wtedy konsola tylko stacjonarna sie robi pod nowe gry.

To bylaby rewolucja. Kup nowa konsole lub ulepsz sobie starsza


Wydajesz nowego switcha z nowymi bebechami lub dock z bebechami, by grac w gry. A stary switch sluzy do czytania kartow i jakos odbornik padow

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...