Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz zerknę bo pewnie mam tyle różnych gadzetów że się ogarnie. 

Edit - No zrobiłem ładnie relokacje i kupiłem wszystkie czary. Na ng+ masakruje wszystko jak leci. Do tego crystal sage rappier na +5 i Crystal Estoc na +10 i jest miazga. Teraz mogę grać :>

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Il Brutto napisał:

W Demonsach podobno jest trofeum ktore trzeba farmic i jakis bodajze kamien ma beznadziejnie niski drop. Ale tak fest niski.

Nic podobnego. Jak się to robi z poradnikiem to 2 przejścia. Jak lecisz normlanie to wtedy Trzeba pewnie po 1 zerknąć i dopchnąć ze 3-4 przejścia ale gra jest krótsza w porównaniu do reszty souls i nie zajmuje duzo czasu. Co do kamienia to pure Bladestone był w oryginale trudny do wyfarmienia ale w remake mi wpadł za 2 razem i to na pure white więc jest dużo większy drop rate.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Il Brutto napisał:

W Demonsach podobno jest trofeum ktore trzeba farmic i jakis bodajze kamien ma beznadziejnie niski drop. Ale tak fest niski.

 

8 godzin temu, mozi napisał:

Nic podobnego. Jak się to robi z poradnikiem to 2 przejścia. Jak lecisz normlanie to wtedy Trzeba pewnie po 1 zerknąć i dopchnąć ze 3-4 przejścia ale gra jest krótsza w porównaniu do reszty souls i nie zajmuje duzo czasu. Co do kamienia to pure Bladestone był w oryginale trudny do wyfarmienia ale w remake mi wpadł za 2 razem i to na pure white więc jest dużo większy drop rate.

 

@Il Brutto ma zapewne na myśli oryginał. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pierwsze przejście - frustrujące. Drugie... proste. NG++ już bardziej podobne do 1. xD

No i muszę przyznać, że po NG+ odłożyłem. Nie mam cierpliwości młócić tej gry 7 razy czy ileś ;). Szkoda, że tylko 30fps na konsolach i w sumie dość brzydka grafika, ale od tej serii zacząłem i wciągnęła mnie ostro.

 

Demon's Souls remake na porównanie jest prosty, ale też i ładny no i te błyskawiczne loadingi...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, apsnt napisał:

Pierwsze przejście - frustrujące. Drugie... proste. NG++ już bardziej podobne do 1. xD

No i muszę przyznać, że po NG+ odłożyłem. Nie mam cierpliwości młócić tej gry 7 razy czy ileś ;). Szkoda, że tylko 30fps na konsolach i w sumie dość brzydka grafika, ale od tej serii zacząłem i wciągnęła mnie ostro.

 

Demon's Souls remake na porównanie jest prosty, ale też i ładny no i te błyskawiczne loadingi...


Z tego co pamiętam to Prosiak dostał łatę z pływającym wyższym klatkarzem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myślałem do pewnego momentu, że trójka jest najłatwiejszą odsłoną, ale teraz tak nie uważam. Bardziej bym powiedział, że jest najmniej wkurwiająca na siłę(na ten moment). Do tego ma różne mniejsze i większe udogodnienie z każdej części.

 Jednak gdzieś tak od Sylwka poszło w górę, sporo też było problemów z Aldrichem(z magiczniakami moje rycerzyki zawsze mają ciężko). Później długo mnie zeszło z podkręconym Gundyrem(przejebana stamina), a najgorzej było z Lotrikiem(zbyt duży chaos plus problemy z kamerą, no i oczywiście magiczniak). 

W tym momencie utknąłem na bezimiennym i ostatnim bossie z podstawki i na razie jestem w stanie ogarnąć u nich pierwszą fazę, później jest dużo gorzej. Szedłem raczej w siłę, ale domyślam się, że tutaj stamina i uniki są obligatoryjne.

Jeśli podstawka daje tak do pieca, to w DLC musi w chuj ostro, aż boję się na zapas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...