Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe zapytanie, czy do platyny potrzebne jest przejście na najwyższym poziomie trudności? Wczoraj zakupiłem grę, jednakże jeszcze dobrze nie usiadłem do pozycji.

Ustawiłem poziom na najwyższy i ukończyłem prolog jako mała Aloy. Pytam bo nie wiem czy jest sens się katować?

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Ja gram na trudnym i dla mnie jest ok, 37lvl i cały czas na widok gromoszczęka kisiel w majtkach i ewakuacja :obama: Burzoptaka spotkałem i chciałem powalczyć, ale włączyły się trzy kłapaki i nie było innego wyjścia jak s(pipi)ić xd Ale o to w tej grze chodzi, nie wyobrażam sobie grać na easy/normal i rozwalać bez problemu każdą maszynę.

 

Btw uwaliłem wszystkie manekiny bez żadnej podpowiedzi :banderi: I znalazłem tą widokówkę o której pisał Square. Domyślam się, że każda widokówka dotyczy jakichś starych budynków?

Odnośnik do komentarza

Ja gram na very hard i polecam tak zaczac przygode. Starcia nie sa banalne i trzeba dobierac odpowiednia amunicje, korzystac ze stealtha, atakowac slabe punkty czy zastawiac pulapki przed wieksza zadyma, a co za tym idzie trzeba polowac zeby byc zawsze dobrze przygotowanym przed wykonywaniem questow. Moim zdaniem bardzo podbija to klimat.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

20h za mną, a dopiero doszedłem do Wieży Dnia :P Myślę, że w takim tempie to będę miał w co grać przez cały marzec. 

Ale nie śpieszę się. Jest co zwiedzać, poznawać, podziwiać, na co polować. Przerwa, którą sobie zrobiłem od open-world'ów (ostatnią tego typu grą był dla mnie AC:Revalations, później w żadne farkraje czy assasiny nie grałem), dobrze mi zrobiła i teraz świetnie się bawię. Jak dla mnie wszystko tu się pięknie zgrało.

I rozwala mnie przywiązanie do detali w tak wielkiej grze, jak choćby różnica w animacji, gdy Aloy wbiega pod górę, zbiega z niej w dół czy biegnie po równym - niby normalne, ale jakoś nie zwróciłem uwagi na to w innych grach.

Odnośnik do komentarza

 

To chyba pierwsza gra w historii forum która nie podzieliła graczy i wzbudziła powszechny spust. Dla mnie to druga gra tej generacji po Wieśku ktora zostanie na półce bez względu na to czy wyjdzie Dlc czy też nie.

I wyjątkowo jeden z userow się nie wypowiada który zawsze krytykuje wszystko i wszystkich. Jakiś Bizon. Często go widywalem w różnych tematach jak zawsze po grach jechał a tu chyba go po prostu zatkało.

 

 

Przykro mi ale nie znam tej gry i jakos zupelnie nie mam cisnienia aby poznac. Ale ciesze sie, ze jestes moim fanem, nawet jesli dzialy z grami na forum pe to tylko 0,1% moich wszystkich postow a mimo wszystko wszedzie mnie widzisz w dzialach konsolowych. Dam ci nawet plusa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No u mnie 46 poziom ,wszystko zebrane teraz już kończę główny wątek i dobijam questy do platynki. Rzadko zdarza mi się by gra miała na tyle przyjemną platyne i łatwą by chciało mi się ją robić , tutaj przyjemność na poziomie pierwszego Jak-a gdzie platyna była świetna i bardzo przyjemna. Obiecałem sobie nie kupować żadnej gry do czasu wymaksowania Horizon więc mam ogromnę ciśnienie bo czeka w kolejce Nioh . No i jako zatwardziały pececiarz z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie widziałem tak ładnej oprawy wizualnej w żadnej grze , wiadomo były gry z ostrzejszymi teksturami czy też lepszymi efektami ale połaczenie tego wszystkiego dopiero zaoferował mi Horizon . Momenty gdzie walczę z jakąś potężną machiną , która rozwala skały a poczas strzałów sypią się z niej iskry no jak dla mnie bajka wizualna i pod względem artystycznym i technicznym. Zazdroszczę tym co posiadają topowy telewizor 4K z mocnym HDR-em i ps4 pro bo gra musi wyglądać jeszcze bardziej obłędnie. Fabularnie też jak dla mnie gra trzyma poziom i najważniejsze gameplay jest fenomenalny , brakowało mi gry gdzie mógłbym latać zdziczałym lachonem po lasach i pruć z łuku do wszystkiego co się porusza. 

Odnośnik do komentarza

Jakie są najlepsze modyfikacje w grze? Są dostępne mody z kilkoma bonusami np powyżej 40%?

 

Nie trafiłem jeszcze na nic co by miało staty wyższe niż +45%, ale trochę mapki jeszcze mam nie odkrytej. Są chyba fiolety boostujące po dwie statystyki po ok 40%. Jak by co to z thunderjawa zawsze lecą po 3 fioletowe modyfikacje :)

Odnośnik do komentarza

Ktoś w najbliższym czasie się szykuje do sprzedaży? :D Bo wypatruję tęsknie jakiejś okazji na Pchlim, ale jak na złość nikt nie chce się pozbyć swojego egzemplarza :(

 

To koorva zapyerdalay do sklepu, jak należy, bo trochę wstyd cebulić na jednej z najlepszych gier tej generacji. Takie tytuły kupuje się na premierę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i zdominowałem ostatniego żyrafa i ogarnąłem 2 kolejne kotły. Został ostatni i biorę się za fabule no nie ma bata

Ja dzisiaj zrobiłem Zeta i tym sposobem mam pierwszy i ostatni :reggie:

 

Shadow War Bow wydaje się przegięty z tymi strzałami ogłupiającymi, ale fajnie roboty się same wybijają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...