Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie rozumiem, jak można oceniać gry pod katem naukowym?

Żadną grę, film, serial czy książkę S-F stworzono by była w 100% naukowo spójna, logiczna itd. To ma trafić do każdej osoby. Tym bardziej, że sama gra, dla mnie, ma zapewnić jeden najważniejszy element. ZABAWĘ. Po to są gry. Jeśli chcę coś innego to biorę się za inną rzecz, inny segment rozrywki i tyle.

W mojej ocenie za mało jest teraz gier gamepleyowych, które bawią, a mamy samograje, klony z otwartymi światami.

W Horizon, może być średnia fabuła, umotywowana naukowymi rozprawami, ale to co ją ratuje to zabawa w gamepleyu czyli leciutka mechanika polowania na maszyny.

Właśnie dziś parę minut temu, wbiłem Platynkę, zaraz po wykonaniu głównego wątku kończącego podstawkę:obama::dafuq:
Najtrudniejsze to były zadania dla Gildii i polowania na ptaki. Już ostatnia lokalizacja łowców, wbrew pozorom nie była tak trudna, jak polowanie na ptaki. Ich przyszpilenie a potem zadania krytyka. Ja sądziłem, ze mam 3 sztuki zabić, a nie jeden cios zadać krytyczny i to mi zaliczy:obama: Z 15 podejść miałem do tego zadania na poziomie normal. Masakra. Takie wiązanki kurwiszonów dawno nie miałem:laugh:

Pierwsza w życiu platynka wbita na Horizon:ohboy:

Odnośnik do komentarza

@Soyokazeale nikt tutaj nie ocenia Horizon pod kątem naukowym - skąd wy to wzięliście? Dobrze, że filozoficznymi banałami tłumaczysz, że grę, która dzieje się w 3000 roku i gdzie biegają robo-dinozaury nie można analizować naukowo bo to gra i ma bawić. Dzieki za info bro bo już myślałem, że tak będzie na prawdę 

 

Jak to w końcu jest?

Inna gra samograj - źle

Leciutki gameplay (samograj?) w HZD - jednak dobrze

Męczyłeś się 15 razy na zadaniu - czyli jednak nie tak leciutki gameplay .

 

Więcej twistów w 2 zdaniach niż w 50h Horyzona.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Teraz, Homelander napisał:

No to sprzedaj, whatever. Ale to, że ktoś podał plotkę, nawet jak prawdziwą, o remasterze giereczki jako powód do sprzedania sprzętu jest głupie.

 

Nie prosiłem o komentarz, więc racja, whatever.

3 minuty temu, Pupcio napisał:

Ciężko ignorować te produkty skoro to jedyne co wychodzi na tę konsolę  :)

 

Spokojnie, zaraz będzie remake Uncharted: Dziedzictwo Złodziei, potem Spiderman Remastered part 2, God of War i The Last of Us Part 2 Druckmann Cut. Wszystko za 3 i pół bomby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...