Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Bigby napisał:

 

Nie prosiłem o komentarz, więc racja, whatever.

 

Spokojnie, zaraz będzie remake Uncharted: Dziedzictwo Złodziei, potem Spiderman Remastered part 2, God of War i The Last of Us Part 2 Druckmann Cut. Wszystko za 3 i pół bomby.

Nie zapomnij o ghost of tsushima. Remasterek musi wyjsc razem z filmem ; )

Odnośnik do komentarza
Just now, Figaro said:

 

zazwyczaj tak, nie tym razem

 

Czemu nie. Mój common sense mi mówi, że zawsze wybór jest lepszy niż brak wyboru. Jak ktoś chce kupić za 350 to czemu ma

nie móc żeby sobie pograć w lepszej jakości. A jak ktoś nie chce to nie. Mój osobisty wybór w tej sytuacji to 10$ za update. Może. Bo gra jakoś mnie nie zachwyca. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figaro napisał:

a pamiętacie stare czasy jak wyciskanie IP to było robienie za dużo sequeli? Teraz jest to robienie rimejka gry, która nie potrzebuje rimejku. Gry z 2017.

I jesteś głupcem,  jak uważasz, że dostaniesz to gówno za 10 dolarów.  

Niech oni chociaż robią rimejki pereł z sonki 1 i 2 jak już nie mają pomysłów :nosacz2:

1 minutę temu, dee napisał:

Jebać graczy, bo to gracze są winni takiej degrengoladzie przemysłu giereczkowego.

Cwane korpo tylko wykorzystują okazje.

Obrona sonki przez ojczyznosława za 3,2,1

Odnośnik do komentarza

 

2 minutes ago, Figaro said:

a pamiętacie stare czasy jak wyciskanie IP to było robienie za dużo sequeli? Teraz jest to robienie rimejka gry, która nie potrzebuje rimejku. Gry z 2017.

I jesteś głupcem,  jak uważasz, że dostaniesz to gówno za 10 dolarów.  

 

Stary, ale to rynek zweryfikuje, czy gra potrzebuje czy nie remake. Ja osobiście go nie potrzebuję. I nie uważam, że dostanę to gówno za 10$. Napisałem, że rozważę opcję upgrade za 10$ jak taka się pojawi. Jak się nie pojawi to się nie pojawi. Opcji kupna za pełną cenę nie rozważę na pewno.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Homelander napisał:

Stary, ale to rynek zweryfikuje, czy gra potrzebuje czy nie remake. Ja osobiście go nie potrzebuję. I nie uważam, że dostanę to gówno za 10$. Napisałem, że rozważę opcję upgrade za 10$ jak taka się pojawi. Jak się nie pojawi to się nie pojawi. Opcji kupna za pełną cenę nie rozważę na pewno.

 

kurwa, a może zamiast czekać, czy bezmózgi i łatwy do zmanipulowania rynek graczy to kupi, użyj swego mózgu i sam zdecyduj, czy takie praktyki są dobre? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Twój zdrowy rozsądek lepiej niech podpowie, że 350 zł to pierwsza rzecz, jaka nie powinna się zdarzyć w tej generacji, a w czym Sony przoduje. Tak samo miejsca nie powinny mieć płatne upgrade'y odblokowujące 60 klatek i podnoszące jakość tekstur. Nawet MS nie jest na tyle chciwy, ale widać, że mogli za każdy FPS Boost żądać choćby po piątaku. Gracze przyjmą na kolanach.

 

Jako osoba, która jest z PlayStation od czasów szaraka mam prawo oczekiwać czegoś więcej, mając w pamięci generacje kiedy tego jebania graczy było jakby mniej.

 

To jak, teraz przy okazji każdego serialu/filmu, będziemy dostawać nowe odświeżenia?

1 minutę temu, Figaro napisał:

 

kurwa, a może zamiast czekać, czy bezmózgi i łatwy do zmanipulowania rynek graczy to kupi, użyj swego mózgu i sam zdecyduj, czy takie praktyki są dobre? 

 

"Będę głosować portfelem, ale nie swoim."

Odnośnik do komentarza
Just now, Figaro said:

 

kurwa, a może zamiast czekać, czy bezmózgi i łatwy do zmanipulowania rynek graczy to kupi, użyj swego mózgu i sam zdecyduj, czy takie praktyki są dobre? 

 

Właśnie go używam. I uważam, że każda próba sztucznej regulacji rynku za pomocą tego co ktoś uważa za słuszne bądź nie jest błędem. Jeżeli czegoś nie uznajesz to po prostu nie bierz w tym udziału, no prosta sprawa. Rynek gier jest ogromny, tytułów od zajebania, więc w czym jest problem? 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Bigby said:

Twój zdrowy rozsądek lepiej niech podpowie, że 350 zł to pierwsza rzecz, jaka nie powinna się zdarzyć w tej generacji

 

No racja, powinno to zdarzyć się dużo wcześniej. Na premierę PSXa w 1995 roku w USA gierki kosztowały 60$. Biorąc pod uwagę inflację to teraz powinny kosztować 116$. Więc realnie nawet licząc po te 70$ i tak są o kilkadziesiąt procent tańsze niż kiedyś. Serio, nie bronię korporacji, ale staram się znaleźć rozsądne wytłumaczenie dla sytuacji, a nie kretyńskie memy i idiotyczne hasełka o waleniu graczy w dupsko. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Pupcio said:

Przecież śledzisz branże po co mi zadajesz takie głupie pytania

 

No śledzę i nie widzę tego. Serio. Więc może zauważasz coś czego ja nie widzę. Wszystko co się dzieje w branży: remake za pełną cenę, dopłaty za upgrade i co Ci jeszcze do głowy przyjdzie jest OPCJONALNE. Nikt Cię do niczego nie zmusza. Masz różne sposoby dystrybucji, trzy platformy różniące się podejściem do klienta i samej sprzedaży, wybór jakiego nie było od wielu lat. Możesz sobie wybrać w jaki sposób grać, w co grać, a nawet jak za to płacić. Ja zawsze idę za grami, poprzednią generację spędziłem w całości na Xbox One, jeszcze poprzednią na X360 (plus konsole Nintendo). W tej Xbox nie oferuje mi zupełnie nic, kupiłem więc Playstation. Wybór, to jest klucz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...