Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Rozi napisał:

(podobno najlepszy śnieg ever).

 

14 godzin temu, Pupcio napisał:

Grałeś w rdr2 więc nie wiem czy drgnie Ci nawet powieka na widok tego śniegu  :)

 

Najlepszy padający ever.

Ten zalegający to jednak chyba lepszy w RDR2 (no i to, jak osadzał się na ciuchach Arthura:banderas:).

Odnośnik do komentarza

Miałem to samo, ale się zmusiłem do skończenia jednak tak mi to obrzydziło to uniwersum ,że olałem DLC i nie czekam na drugą część. Jeszcze to strzelanie z łuku do robotów xd Mogli już dać jakiś karabin to logika i wczuwa byłaby większa. Fabularnie jedna z gorszych gierek które miałem okazje skończyć na poprzedniej generacji, poziom Gearsów i Halo 5. Tylko te tytuły to korytarz nastawiony na akcję więc można to przemilczeć. A tutaj gierka na 30h samego wątku głównego więc drętwy wątek i dialogi bolą. 

Sama mechanika walki w gierce spoko, świat też, ale brakowało mi motywacji, aby pchać wątek główny.

  • Plusik 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.08.2021 o 12:19, Harbuz napisał:

Ja podchodziłem do gierki 2 razy i poza fabułą odpychała mnie od gry walka. Może nie umiem w to grać, ale wrogowie za często mnie zabijali gdy chciałem grać bez spowalniania czasu albo bez naparzania drętwymi acz skutecznymi atakami melee. 


Walka z maszynami ? Cudowna i wyjątkowo grywalna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Przy walce z maszynami przede wszystkim trzeba wykorzystać ich słabe punkty oraz żywioły, na które są podatne. I tak np. takiego kłapaka dobrze było potraktować kilkoma ognistymi strzałami w czułe punkty i mieliśmy od razu fajną eksplozję. Przy dużych maszynach, jak niszczyciel albo gromoszczek dobrze najpierw zdjąć strzałami szarpanymi ich uzbrojenie i wykorzystać przeciwko nim. Cudna sprawa ta walka z maszynami ;)

Z kolei przy walce z ludźmi dobrze sprawdzają się celne strzały z łuku w głowę. A przy otwartej walce dobrze jest dużo skakać i strzelać wzmocnionymi strzałami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To, co jest najlepsze w walce z maszynami, to zatruwanie ich tak, by walczyły między sobą. :) To mój ulubiony patent w grze. Naprawdę niezłe potyczki można stworzyć w niektórych lokacjach, szczególnie jak uda nam się naprowadzić na przeciw siebie większe maszyny.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Lukas_AT napisał:

To, co jest najlepsze w walce z maszynami, to zatruwanie ich tak, by walczyły między sobą. :) To mój ulubiony patent w grze. Naprawdę niezłe potyczki można stworzyć w niektórych lokacjach, szczególnie jak uda nam się naprowadzić na przeciw siebie większe maszyny.

Takiej opcji to akurat nie wykorzystywałem i nawet trochę żałuję ;) Może w II części też będzie taka możliwość. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...