Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Square napisał:

Jak masz sejwa na USB czy w chmurze PS+ to możesz go ściągnąć i ograć dodatek. Jak nie masz to musisz przejść początek gry do misji "Poszukująca u bram".

No i pod warunkiem, że obie wersje gry są na ten sam region, ale to standard.

A jeśli współdzielę plusa z friendem? Znaczy się on ma go wykupione, ja tylko z niego korzystam przez współdzielenie konta. Mam wobec powyższego jakąś szansę zagrać w ten dodatek? W opisie jest zalecenie, żeby mieć 30 lvl postaci, aby się nie frustrować poziomem trudności. bez uzyskanie tego sejwa chyba dupa zbita, prawda? :/

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem takie dwie walki że aż się spociłem :)

Mowa o zadaniu walki z Gromoszczękiem i Niszczycielami na terenach łowieckich i dwoma skażonymi Skałokruszami w skażonej strefie. No nieprawdopodobny system walki jest w tej grze, przez niego wszystkie bolączki nie mają znaczenia. 66% gry a przede mną pewnie jeszcze dużo emocji i dodatek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Square napisał:

No taki sejw chyba nie zadziała na twoim koncie. Dodatek jest trudniejszy od podstawki, ale jak lvl na to wpływa to się nie wypowiem, bo w sumie zawsze miałem wyższy niż zalecany. W razie czego możesz obniżyć poziom na hard czy o zgrozo, na normal.

Chrzanić to, trudno. Rozpocząłem jeszcze raz grę na najniższym poziomie trudności. Chodzi mi tylko i wyłącznie o fabułę, aby sobie ją przypomnieć przed dwójką, wszystkie postacie i takie tam,  oraz zagrać w ten dodatek. Mam nadzieję, że jak już wkroczę na teren dodatku to gra nie stanie się nagle ultrahard, bo nie zależy mi na tym, żeby się nie męczyć, ale żeby go zaliczyć. Jadę tylko główny wątek, bez zadań pobocznych, jedynie żyrafy zahaczę i może grobowce.

Odnośnik do komentarza

Nie ty jeden. Sam sobie wczoraj pobiegałem na New Game + pofarmić elementy Lancoroga do nowej procy uczniowskiej z czterema slotami. Jeszcze pytanko, bo z szybkiej podróży nie korzystalem niemal wogóle przechodząc grę pierwszy raz. U kupca znalazłem złoty pakiet szybkiej podróży. Czy on jest nieskończony czy znika się po kilku użyciach?

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że za 3 podejściem w końcu pykło, więc bez wyrzutu sumienia będę mógł podchodzi do drugiej części.

 

Nie sądziłem, że główny wątek fabularny tak wciągnie. W końcu dowiedziałem się, co faktycznie oznacza Zero Dawn :obama:

 

Właściwie to chyba fabuła właśnie trzyma mnie najmocniej przy tej grze. Jadę cały czas główny wątek, żeby dotrzeć do końca, a dodatkowo różne zapisy tekstowe i dźwiękowe bardzo fajnie budują kontekst tego wszystkiego. Nawet zbiłem sobie poziom trudności do normalnego, żeby nie 'tracić' czasu na pozostałe elementy gameplay.  Btw. Dużo tracę na omijaniu zadań pobocznych?

 

Poza tym, eksplorowanie jest bardzo sympatyczne, aczkolwiek za dużo już tego przerabiałem w openiakach. Walka z maszynami na pewno na plus, z kolei ludzie to absolutna porażka - mam nadzieję, że w dwójcę ten aspekt będzie hulać znacznie lepiej.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Pomyślałem sobie, że przed premierą dwójki wypada w końcu ograć Frozen Wilds.
Kiedy odpaliłem grę na PS5 i wrzuciłem stary save z czasów podstawki, okazało się że jestem na samiuśkim początku NG+.
Pomijając już fakt, że dość trudno wczuć się znowu w ten system koła wyboru wielu dupereli do walki to daleko muszę dojść żeby odpalić ten dodatek ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.