Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, wet_willy napisał:

Added bonus solidny (pipi) w dupe za Trofki z wszystkimi sukienkami i questami pobocznymi bo trzeba bedzie sie gimnastykowac zeby pogodzic Sukienke z Questami -_- 

No też czytałem że ciężko to zrobić, wybór chaptera i lecimy ale w sumie to 3 przejścia będą. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kyo napisał:

I wpadły kolejne bonusy po sprawdzeniu folderu spam - SE to jednak żydy i jadą na DLC i marce jak tylko mogą. Faktycznie zaraz będzie Pay2Win.

 

  Ukryj zawartość

JUuYRGM.png

 

 

Chcesz komfortowo skonczyc Hard kup akcesoria z dobrymi statami xD

Odnośnik do komentarza

Muzyka rzecz gustu, ja słucham prywatnie prawie wszystkiego od metalu przez trance a na electro swingu kończąc, więc dla mnie różnorodność w tej materii jest plusem. Wolę urozmaicenie niż słuchanie przez 50h gry 3 kawałków na krzyż, jak dobre by nie były. Ale fakt faktem, ze akurat przytoczony kawałek jakoś szczególnie w pamięć nie zapada, jest po prostu ok.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, giger_andrus napisał:

@wet_willy rozumiem, że sprawy nie ułatwia fakt, że hard możesz sobie odpalić w drugim przejściu kiedy masz sporo zebranych rzeczy ?

 

Rzeczy ktorych nie mozesz uzywac?

 

Brak Checkpointow 

Brak Itemkow WSZEDZIE

Lawki odnawiaja tylko HP

Questy poboczne odnawiaja tylko HP

MP odnawia sie tylko miedzy Chapterami 

Odnośnik do komentarza

Co do gringu to najlepsze chyba miesce to w siedzibie Shinry w symulatorze. Zwłaszcza jak wygrasz materię exp plus. Ta pedometer czy jak ona sie tam zwala przemienia sie w ap plus wiec tez pomoze w ulepszaniu materii. Jak widzialem tam potworki daja dobre doswiadczenie i walki sa zaraz po sobie. Mozesz wrzucić easy i w pare minut natrzaskasz setki exp.

Ps leviatan na 23 poziomie jest dosc trudny ale jak zrobisz wszystkie sidequesty to bedziesz pod 30 lvl i juz nie ma specjelnie zadnego wyzwania.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Znalazlem taka stronke z pelnym opisem i lokacjami broni. Okazalo sie ze sporo pominąłem.

https://www.powerpyx.com/final-fantasy-7-vii-remake-chapter-16-the-belly-of-the-beast-walkthrough/

Jak widac da sie go zrobic w 17 rozdziale.

https://gamewith.net/ff7/article/show/17857

Ja jeszcze musze dwie materie wymasterowac. Tam masz zadanie ze 12 magicznych materii musi byc na full. Wtedy powinno sie odkryc zadanie w vr zeby z nim zawalczyc.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...