Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, smoo napisał:

 

Dokładnie, prezentacja postaci to mistrzostwo.

Mnie sponiewierał moment gdy po

 

  Ukryj zawartość

spotkaniu Aerith gdy ucieka z domu, Cloud doświadcza przebłysku z przyszłości

i łza mu spływa po policzku :frog: Ujęcie trwa to dosłownie sekundę i wystarczy mrugnąć by to przeoczyć.

Te scenkę chyba można przegapić, nie?

Gdyz u mnie

po wyjściu z domu Aerith w ogrodzie czekała Tifa.

 

Chyba, ze mówimy o innym fragmencie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, _Red_ napisał:

Te scenkę chyba można przegapić, nie?

Gdyz u mnie

  Pokaż ukrytą zawartość

po wyjściu z domu Aerith w ogrodzie czekała Tifa.

 

 

Chyba, ze mówimy o innym fragmencie.

 

Scenka w ogrodzie

Spoiler

zależy od wyborów w czasie gry, może tam być Barret, Tifa lub Aerith (która mówi mu, że cokolwiek się stanie, nie wolno mu się w niej zakochać :frog:)

 

Ja mówię o innej, wcześniejszej gdy

Spoiler

Cloud wymyka się z domu na prośbę matki Aerith, a tamta dołącza do niego przy wejściu do slumsów. Wtedy jest ten moment z łzą

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na ten moment kupno w pudle to ruletka. Na olx/allegro dosłownie każda sztuka schodzi na pniu. Widać to także po ilości osób, które licytuja gierkę. Również kolekcjonerki schodzą często. Po prostu wielki boom. Czegoś takiego dawno nie widziałem
Osobiście jestem już na 99.9 % zdecydowany na kupno cyfry. Nawet żonka nie wybrzydza, choć chyba jeszcze nie wie jak mnie ta gierka pochlonie . Motyw FF VII już w konsoli ustawiony. Jeszcze na tel jakiś i gitarra

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A co jeśli



fabuła tej gry to tak naprawdę jakieś jazdy Clouda po wpadnięciu do lifestreamu i po prostu gramy w jakąś wersje wydarzeń, które tworzy jego psychika w ramach mechanizmu obrony, podobnie jak wtedy gdy wkręciła sobie, że wspomnienia Zacka są jego? 

:obama: 

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

A wystarczyło pomyśleć i zamówić pre-order, od lipca 2019 była taka możliwość. Wiadomo że FFVII to kult i gracze się rzucą po swój egzemplarz. A jeszcze wirus dołożył swoje i mamy klops. Nie wiem skąd niechęć do zamówień przedpremierowych. Nawet nie trzeba płacić z góry - większość sklepów oferuje zapłatę przy odbiorze.

Odnośnik do komentarza

Ja tam kupiłem cyfrę bo i tak nie mam zamiaru pozbywać się tej gry, a 95% mojej kolekcji gier to cyfrowa biblioteka.

Jestem za stary na sentymenty i trzymanie pudełek na półce, dodatkowo nie wierzę że będę chciał tą grę odpalać za 10, 15 czy 20 lat a jeśli nawet to musiałbym mieć naczym odpalić płytkę.

 

Jakby co to na ceneo pojawiły sie sklepy z grą

https://m.ceneo.pl/39336231

Odnośnik do komentarza

No to mam i ja :)  Z moim turbo netem pobierze się pewnie do rana ale to nic :D Weekendzik zapowiada się epicko !. Poziom hype'u był tak wysoki, że stwierdziłem, iż to jest must have i nie doczekam się wersji pudełkowej. Dodam do tego fakt, że w sumie na tyle lat co się grało, aż takiej sumy nie przeznaczyłem na grę .

Nostalgia i przeżycie tej historii raz jeszcze warte jest wydania każdej złotówki. Toteż nie było innej opcji :). Dodatkowo Wy wszyscy podsycaliście co i rusz apetyt.

Choć początkowo przyznam, że podchodziłem dość sceptycznie do gierki. Tak teraz jestem na bank pewien, że to będzie na prawdę oszlifowany diament. Moja opinia zapewne pojawi się tu w najbliższym czasie ;)

Edytowane przez MarJanOS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, _Red_ napisał:

Juz mnie to laboratorium męczy, co to w ogole za pomysł na kolejny taki dungeon :(

 

Serio? :O Przecież laboratorium to najza(pipi)istszy environment w grze. Mega czuć ten klimat sci-fi horroru (zasadniczo, cały trzon wątku głównego FFVII czyli Jenova to temat żywcem wzięty z Lovecrafta), do tego ta nieziemska muzyka z mocnymi nawiązaniami do Aliena. No ja tam sikałem po majtach z podrajki.

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, smoo napisał:

 

Dokładnie, prezentacja postaci to mistrzostwo.

Mnie sponiewierał moment gdy po

 

  Pokaż ukrytą zawartość

spotkaniu Aerith gdy ucieka z domu, Cloud doświadcza przebłysku z przyszłości

i łza mu spływa po policzku :frog: Ujęcie trwa to dosłownie sekundę i wystarczy mrugnąć by to przeoczyć.

 

Te przebłyski Clouda to genialne rozwiązanie. Pojawiają się w stosownych momentach i dodają +10 do klimatu.

 

11 godzin temu, _Red_ napisał:

Juz mnie to laboratorium męczy, co to w ogole za pomysł na kolejny taki dungeon :(

Mamy bardzo podobne odczucia w stosunku do gry :lapka:

 

Końcówka sprawia wrażenie pospieszonej - trochę to psuje ogólny odbiór całości. Jestem na tm samym etapie i pierwszy raz przysnąłem, grając w nocy. Korci mnie ten hard - mam nadzieję, że dzisiaj już rozpocznę kolejne podejście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.