Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Remake


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

15 rozdział koncepcyjnie wygląda bardzo ładnie. Samo tło w jednym momencie przypomina oryginał xd. Chyba to nie było zamierzone. Później już jest ok. Może faktycznie wyjdzie patch poprawiający streamowanie tekstur.

Edytowane przez MaiorZero
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, aux napisał:

Ja i tak podziwiam japońców, gierka w wersji 1.00 chodzi jak marzenie, chyba rzadko się zdarza tyle dni od premiery bez patcha.

Chodzi, jak marzenie z nieładującymi się teksturami, z którymi jest coraz gorzej im więcej grasz bez wyłączania konsoli. 

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, u mnie tylko tabliczki z napisami się doczytywały w slumsach. Widziałem jakieś słabsze tekstury podłoża i brzydkie pokrętła w lokomotywach, ale żeby się tym przejmować? W życiu!

 

Moja definicja gry która chodzi jak marzenie:

-zero crashy, zwiech, wywalania do dasha

-płynniutka animacja

 

Bez kitu, nawet mnie zaskoczyło jak podczas walki z bossem jechałem go równo całą trójką, a potem odpaliłem Ifrita. Chaos na ekranie się zrobił nieziemski. I co zrobił framerate? Nic, dalej trzymał fason :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Gra nie zawieszająca się, to bardzo nisko postawiona poprzeczka marzenia

 

Dla mnie bylo jeszcze kilka irytujących momentów, podczas których inicjujemy dialog, a Cloud stoi, czeka, nic się nie dzieje przez 5-10 sekund, kiedy gra zdaje się dopiero ładować dialogi. Wypada to drętwo i rzuca się w oczy mocno, kiedy reszta elementów hula jak powinna. 

 

A nie doczytujące się w czas tekstury to zmora mojego przejścia FF7R na prosiaku. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, orion50 napisał:

Jak walczyliście z gościem w 

  Ukryj zawartość

8 chapterze ? Pajac z czerwonymi włosami

 

Do tej pory szło mi elegancko, nie wiem czy problem leży w moim skillu czy fakcie, że próbowałem z nim walczyć po 6ściu żuberkach 

 

Połącz materię żywiołu z błyskawicą w zbroi, blokuj i niszcz przyzwane kule umiejętnością potrójnego ataku.

  

15 godzin temu, _Red_ napisał:

Co mam zrobić by byla dostępna walka VR z Lewiatanen? Chapter 14 zaraz skończę, a Chadley ma tylko Shive i Fat Chocobo (pokonani). W poradnikach każą po prostu z nim zagadac w Ch14.

 

ok mam, brakowalo mi researchu "Uzyj refocus 2x"

 

Miło, że określone czynności kumulują się nawet przed odblokowaniem danego badania. W ogóle w grze jest wiele przyjaznych dla gracza rozwiązań - takich jak np. możliwość szybkiego powrotu do zleceniodawcy pobocznego zadania.

 

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, orion50 napisał:

Jak walczyliście z gościem w 

  Pokaż ukrytą zawartość

8 chapterze ? Pajac z czerwonymi włosami

 

Do tej pory szło mi elegancko, nie wiem czy problem leży w moim skillu czy fakcie, że próbowałem z nim walczyć po 6ściu żuberkach 

Chodzi Ci o Reno?

Stance Punisher i czekanie na kontratak ładnie zapełnia mu Staggera, a potem to już formalność.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2020 o 13:18, _Red_ napisał:

Dla mnie to jest najlepsza mechanika eksploracji, że mijamy tłumy NPC i każdy niemal ma jakis voice over. I jest to naturalne, że rozmawiają między sobą, komentują rzeczywistość, a nie trzeba do każdego podchodzić, stawać w miejscu, klikać "x" i przeskoczyc kilka bezsensownych boxow z monologiem.

ooooooo czyli jrpg w końcu w czymś doganiają zachodnie rpg? XD 

Odnośnik do komentarza

A pochwalić musze jeszcze animacje twarzy w niektórych momentach, a zwłaszcza Clouda. Zawsze stara sie trzymać poker fejsa, ale czasami widać jak kącik ust się unosi i można z jego bardzo subtelnej ekspresji dużo wyczytać. No i to przerażenie na twarzy jak widzi Sephirotha, jakby wlasnie dostawal epizodu ptsd :fsg:   Legnacko to odwalili

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Dahaka napisał:

A pochwalić musze jeszcze animacje twarzy w niektórych momentach, a zwłaszcza Clouda. Zawsze stara sie trzymać poker fejsa, ale czasami widać jak kącik ust się unosi i można z jego bardzo subtelnej ekspresji dużo wyczytać. No i to przerażenie na twarzy jak widzi Sephirotha, jakby wlasnie dostawal epizodu ptsd :fsg:   Legnacko to odwalili

 

Dokładnie, prezentacja postaci to mistrzostwo.

Mnie sponiewierał moment gdy po

 

Spoiler

spotkaniu Aerith gdy ucieka z domu, Cloud doświadcza przebłysku z przyszłości

i łza mu spływa po policzku :frog: Ujęcie trwa to dosłownie sekundę i wystarczy mrugnąć by to przeoczyć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.