Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, znów mam taką sytuację, że część obiektów w systemie jest niewidoczna (widzę stację orbitalną, ale podczepiona jest do czarnej plamy), więc muszę osobiście pofatygować się i przeskanować planetę, by pojawiła się na mapie systemu (pewnie na niej znajduje się moje lądowisko, na którym mam oddać misję).

Na dodatek całkiem spory to system, więc jak się bujnąłem w stronę słońca to do najbliższej stacji mam 500 tyś Ls, raz już prawie wypstrykałem się z paliwa, bo to jednak praktycznie 30 minut podróży w supercruise w czasie rzeczywistym :)

Odnośnik do komentarza

To co za wielką kobyłą latasz że autopilot potrzebny?  :Coolface:  Ja teraz mam ASP Explorer, wcześniej był Vulture i zero problemów :D

Nie no, przy takiej odległości wystarczy, że sobie ustawie statek tak żeby leciał na cel i dopiero po jakiś 20min potrzebna korekta kierunku w którym lecimy.

 

Widziałem farciarzu, że masz trofke za odkrycie planety :obama: zazdro :rayos:

Odnośnik do komentarza

 

To co za wielką kobyłą latasz że autopilot potrzebny?  :Coolface:  Ja teraz mam ASP Explorer, wcześniej był Vulture i zero problemów :D

Nie no, przy takiej odległości wystarczy, że sobie ustawie statek tak żeby leciał na cel i dopiero po jakiś 20min potrzebna korekta kierunku w którym lecimy.

 

Widziałem farciarzu, że masz trofke za odkrycie planety :obama: zazdro :rayos:

 

Uważaj żeby kiedyś jakiś pirat Ci korekty nie ustawił :D 

Odnośnik do komentarza

Kod

 

 

 

 

@Kyo rozumiem że gdzieś w pobliżu community goal te nieodkryte systemy?

Absolutnie nie, w pobliżu Quince aka trzepiemy kasę :D Nabijam tam rangę Trailblazer żeby odblokować misje na trzepanie grubych hajsów. Tip taki że trzeba skanować powyżej 20 lat świetlnych od układu w którym sprzedajemy dane. Mam prawie 2 mln cr zablokowane przez zbyt bliskie skanowania i brakuje mi 5% żeby przejść rangę wyżej, ale pomyślę czy nie wbić rangi Pathfinder bo tam przeskok jest już spory jeśli chodzi o zarabianie $$$.

Odnośnik do komentarza

Ale hype nakreciliscie!  Patrzac na screeny gra prezentuje sie rewelacyjnie, uwielbiam takie klimaty i nawet w dwu-kierunkowym Rebel Galaxy spedzilem 35h i nadal do gry wracam, a z tego co widze tutaj wszytskiego jest 10 razy wiecej - pewnie lada dzien sam siegne Elite Dangerous.

Odnośnik do komentarza

Heh, kolejny złapany w sieć, a wszystko głównie przez Bansaia :)

No Rebel Galaxy to w sumie taka indie wersja Elite, choć bez samodzielnego lądowania i poruszaniem się w jednej płaszczyźnie (no i z walką rodem z Assassin's Creed IV Black Flag, a ja wolę jednak typowy dogfight myśliwców, jak w ELITE właśnie). Choć trzeba RG oddać, że ma nawet jakąś przewodnią "fabułę" i świetną ścieżkę dźwiękową. W sumie polatałem trochę i odpuściłem, bo brakowało mi właśnie samodzielnego latania - bez tego kosmos jest strasznie nudnym miejscem :)

Odnośnik do komentarza

:banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:

gUNo5Cn.jpg

 

Jak tam wleciałem to od razu zobaczyłem Blade Runnera

 

OCoK23O.jpg

Szkoda ze jakość po udostępnieniu tak spada 

 

(pipi) co za gra. Wracam latać dalej, ale jaki relaks płynie z tej rozgrywki to czapki z głów. Te widoki mnie niszczą. Za(pipi)ista sprawa z nawet głupim lądowaniem, trzeba wszystko samemu wcisnąć, poprosić, poczekać, wylądować. Uwielbiam to. Wracam dalej odkrywać :banderas:

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza

 Za(pipi)ista sprawa z nawet głupim lądowaniem, trzeba wszystko samemu wcisnąć, poprosić, poczekać, wylądować.

 

A dasz wiarę, że są ameby, które pozbawiają się tej frajdy i kupują autopilota, by za nich lądował?  :dafuq:

Podczas latania jest tylko widok z kokpitu czy mozna GTA style i widok znad statku? :D

 

Można sobie zmieniać kamerę, ale to raczej ciekawostka, by zajrzeć do kabiny i popatrzeć na swojego pamperka, lub zobaczyć jak sobie nasza maszyna leniwie sunie wśród gwiazd, z jakiegoś filmowego ujęcia, ale latać się na tym nie da - tylko kokpit.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...