Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Co masz na mysli mowiac grupa? Grupa wsparcia czy co? xd

 

A co do paliwa, no to nie trzeba az tak bardzo zwracac uwagi, moja Cobra ma taaaaaki bak ze spokojnie na ok. 9-10 skokow starcza, a jak ktos jeszcze lata jakims wyploszem z mala pojemnoscia to niech sobie fuel scoop zainstaluje i latajac kolo slonca mozna sobie tankowac, bardzo przydatne, szczegolnie dla nowicjuszy lub ludzi ktorzy planuja podroze w 'deep space', wczoraj jak wy(pipi)alem to przez 4-5 godzin zywej duszy nie spotkalem, ani gracza ani npc, postanowilem wrocic, sprzedac dane z tych 'deep space' systemow i zaraz ruszam bardziej w centrum na jakis bounty hunt/smuggling niewolnikow, trzeba jednak zarobic na cos lepszego zanim wy(pipi)e hen daleko.  :cool:

 

A wrzuce jeszcze screeny, kto mi zabroni?

 

19466324_1565164110212089_23518536624733

 

19466353_1565164216878745_72043326658950

 

19488962_1565164213545412_97015877830232

 

19452904_1565164210212079_56519843950095

 

19453165_1565164116878755_35055513941283

 

19477340_1565164113545422_11733316934912

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

latajac kolo slonca mozna sobie tankowac bardzo przydatne, szczegolnie dla nowicjuszy lub ludzi ktorzy planuja podroze w 'deep space', wczoraj jak wy(pipi)alem to przez 4-5 godzin zywej duszy nie spotkalem, ani gracza ani npc, postanowilem wrocic, sprzedac dane z tych 'deep space' systemow i zaraz ruszam bardziej w centrum na jakis bounty hunt/smuggling niewolnikow, trzeba jednak zarobic na cos lepszego zanim wy(pipi)e hen daleko.  :cool:

 

 

Jak to brzmi :banderas:

Zamawiam tego sztosa. W ilu klatkach gra pracuje, zwolniła ci przy jakiejś akcji?

Odnośnik do komentarza

60 klatek, z reguly betonowe ale sa pewne spadki, glownie podczas skokow miedzy systemami co w ogole nie przeszkadza lub podczas wczytywania sie hangaru na stacjach, rowniez nie przeszkadza.

 

Nie wiem jeszcze jak gra sie sprawuje podczas wiekszych zadym na pasach asteroid, ale podczas walki normalnie w kosmosie, nawet na terenie wojny gdzie jest w (pipi) statkow smiga az milo.

 

Tryb arena pvp rowniez beton 60, wlasnie zginalem w trakcie potyczek podczas pisania tego posta xd

 

edit: ale i tak ich roz(pipi)alismy 25 do 5, filmik nagrywany mocno bedzie.

Odnośnik do komentarza
A jest ogólnie możliwość, że zbierasz paczkę kilku ludzi, zapuszczacie country i robicie Rebel Galaxy v. 2.0?

 

No ba

 

Tu jeszcze tak nie widać ale w conflict zonach na high potrafią być takie dyskoteki laserów, że nie widać nic.

Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy niczym W A L E C rozjezdzasz druzyne przeciwna w CQC do 0 xD

 

 

Dedykowany tryb PvP jest (pipi) intensywny, szczczegolnie podczas bardziej wyrownanych pojedynkow i jak sie odblokuje lepsze statki z ciekawyszmi broniami niz piu piu blasterek. Jutro wrzuce filmik jak mini-gunem z typow ser szwajcarski sie robi. :banderas:

 

Swoja droga jestem chyba pierwsza osoba na swiecie ktora zdobyla trofke za 10 wygranych Team Deathmatchow. :dog:

 

Niestety kijowa jakosc filmiku, chyba pora kupic pro i nagrywac w 1080p. :cool:

Odnośnik do komentarza

Dokowania w stacjach na początku są proste bo małymi statkami można spokojnie wlatywać na pałę w poprzek - mi tak było najwygodniej. Problemy zaczynają się przy statkach średnich - np. chyba Cobra III mieściła się w poprzek ale Cobra IV już nie. I wówczas trzeba wlatywać grzecznie i jak należy.

Odnośnik do komentarza

Naumiesz się, potem będziesz na booście wylatywał ze stacji. Najbardziej czuć w walce inne rozstawienie hardpointów w poszczególnych statkach nie pamiętam czy w Vulturze czy Explorerze trzeba było lekko dziób podnieść do góry jak mały statek był naprzeciwko.

Odnośnik do komentarza

Naumiesz się, potem będziesz na booście wylatywał ze stacji. Najbardziej czuć w walce inne rozstawienie hardpointów w poszczególnych statkach nie pamiętam czy w Vulturze czy Explorerze trzeba było lekko dziób podnieść do góry jak mały statek był naprzeciwko.

 

Prawdopodobnie Explorer, Vulture ma 2 duze hardpointy na gorze, zaraz wlasnie siadam do gierki i koncze zbierac pieniazki na ten stateczek. :obama:

 

Czy w tej grze jesteśmy tylko pilotem?

W sensie, że nie poruszamy się postacią.

 

Jest latanie i jezdzenie, chodzenia nie ma.

 

Pobilem swoj rekord na arenie w TDM. :fsg:

 

18 fragow i 0 zgonow, praktycznie caly swoj team na plecach nosilem caly mecz.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bansai... Pytanie nooba - jak na PS4 wysunąć podwozie? Bo jak wciskam kółko i dół to statek nagle dostaje jakiegoś boosta i zaliczam ścianę, albo coś. Wkurza mnie to strasznie, bo niby dokładnie taką kombinację muszę wcisnąć, więc coś robię źle najwyraźniej, skoro nie działa.

 

No powinno sie wysunac, przytrzymaj moze dluzej kolko.

Odnośnik do komentarza

Już luzik, po prostu trzeba kółko nadusić i trzymając wcisnąć dół. W sumie to designerska porażka, bo pod tym samym przyciskiem mamy boost i nie tylko ja miałem takie atrakcje - https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/180565-Sometimes-when-deploying-landing-gear-boost-is-triggered

 

W każdym razie dziś kupiłem gierkę i zamiast wcisnąć START, to robię misje treningowe i obejrzałem jedno treningowe video.

Heh... Pamiętam, jak w 1994 roku bodajże, w Gamblerze, na żółtych kartkach w środku magazynu, ludzie pisali swoje koordynaty do opłacalnych szlaków handlowych lub zleceń we Frontierze, albo opisywali swoje przygody... Znów chcę poczuć tę magię :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...