Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, gra ktos w tą gre na jakims joysticku albo hotasie? Kupilem ta gre pod wplywem impulsu wczoraj bo z tego co czytalem to zapowiada sie, ze jest to gra moich marzen. Zastanawiam sie czy dla lepszej imersji nie dokupic jeszcze jakiegos kontrolera ale chcialbym poznac opinie ludzi ktorzy juz taka zabawke mają.

 

I pytanie juz odnosnie gry. Czy w grze sa jakies npc, od ktorych mozna dowiedziec sie czegos na temat swiata gry? Jestem typem gracza, który np. w wiedzminie, po dlugiej i trudnej misji przed wzieciem kolejnego zadania, lubi wejsc do karczmy, napic sie piwa, zagadac do kogos lub przynajmniej poobserwowac otoczenie. Zastanawiam sie czy w ED po jakims długim locie i ladowaniu na jakiejs odległej, nowej stacji można chociaz na chwile zluzowac majty i poczytac o czyms, np. o historii stacji itd. Marzy mi się aby kiedys w jakims patchu dodano mozliwosc, zwiedzania takiej stacji na nogach i spotkania kogos online. Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Pany, gra ktos w tą gre na jakims joysticku albo hotasie?

 

Ja gram na pc Thrustmasterem X i ostatnio wyszła wersja pod PS4 ale za 3 stówy póki co. Na moją wersję PS3/PC dałem koło 2 i za tyle brałbym jak najbardziej.

I pytanie juz odnosnie gry. Czy w grze sa jakies npc, od ktorych mozna dowiedziec sie czegos na temat swiata gry?

 

Jest GalNet News w każdej stacji i w zakładkach na statku odnośnie wydarzeń i lore świata. Fabuła tej gry jest budowana na bierząco poprzez eventy, community goale itd. Istnieje polska grupa tłumacząca newsy - http://galnetpl.blogspot.com/search/label/news

 

Frontier wspominał o zwiedzaniu stacji w przyszłych dodatkach, o planetach z atmosferą można na oficjalnym forum poszukać albo zapisać się na ich newslettera sporo ciekawych rzeczy nieraz pokazywali jakie mają w planach.

Odnośnik do komentarza

Się narobiło tutaj ludu chętnego na podbój kosmosu! Serce rośnie, nie powiem :)

Ruch w temacie prawie jak u Crasha z okazji N'Sane Trilogy :)

Trzeba będzie sobie chyba urządzić jakieś forumkowe granie i polatać razem, lub się ponakoorviać w CQC :)

 

No ja wlasnie latam z figusiem i Kyo, moze potem screeny wpadna.

 

Nabiajmy community goal w Asselus Primus, jak sie skonczy dostane 27 baniek xD masakrycznie latwe pieniadze z tego CG.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi jedno, czy w rej grze tylko lata się statkiem czy też chodzi po planetach na podobieństwo NMS??

 

Po planetach mozna latac i jezdzic, chodzenia nie ma.

 

@Figus

 

'KYO WEZ SIE OBROC'

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Kwiki szly gromkie xd

 

W koncu bo w koncu, ale sie ustawilismy:

 

19621101_1571512606243906_26141427829328

 

A tutaj jeszcze bonus:

 

19577456_1571512612910572_41158295923121

 

 

Ehh, trzeba kupic prosiaka i zaczac robic screeny w porzadnej jakosci :whyyy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A, i dobra rada dla świeżaków, wylądujcie przed łowami na stacji w danym systemie, bo jak was zestrzelą to po wykupieniu ubezpieczenia będziecie mieli tak jak ja 28 (prawie pół godziny) skoków w hyperspace, żeby powrócić do swojego winga z ostatniego zapisanego miejsca pobytu :ragus:

 

@edit

Jakby ktoś kupił płytową wersję i odbił się od gry to chętnie odkupię od niego kod na season passa :lapka:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Wylądowałem w samouczku. Pierwsza reakcja - Kur*a, to się całe kręci, jak mam niby się zrównać z tym włazem..? 

 

 

Obsługa lądowiska miała pewnie bekę, kiedy próbowałem wyrównać lot i jak zygzakiem w końcu siadłem na płycie  :D. Nie jest tak trudno, jak mogło się wydawać, na padzie jest wystarczająco dobre sterowanie. Ja chcę to w VR.  

Odnośnik do komentarza

Grą interesowałem się od dawna, ale teraz tak jakby mnie bardziej przekonuje widząc co się dzieje na forumku :banderas:

Pytanie za to o wybór platformy - wersja na XONE kusi ceną, bo za niecałe 150 zł mamy wersję Commander Deluxe Edition, a na PS4 już trzeba zapłacić za tą przyjemność ponad 200 zł - pytanie co wybrać? ;) Gdzie jest was więcej? :D

Odnośnik do komentarza

Bansai, gdzie taką fajną sygnaturkę można sobie strzelić?

https://inara.cz/

 

Rejestrujesz się, przepisujesz ręcznie dane z gry i masz sygnaturkę :)

Pudełko na ps4 masz w media markt i saturnie za 179zł.

 

Jakieś porady na sam start? Bo właśnie kupiłem :/

Ja też brałem z MM, poszła :cebula: z konta premium, odbiór osobisty w markecie i wyszło ~160 zł.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy trening za mną. Udało się pomyślnie opanować zasady lotu WSADEM  i myszką xd. Drugi to wybranie celu i osiągnięcie go. Nie zaliczyłem, bo albo źle wybrałem albo się rozbiłem. No nic muszę uciekać do pracy, ale w nocy będzie granie :) Astronomia od zawsze mnie jarała, a eksploracja wydaje się boska. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...