Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Bzduras napisał:

No dobra, skończyłem demko. Ten one shot to chyba ma służyć tylko rozgłosowi, bo wyrobiłem się w 18 minut i to chodząc powoli, zaglądając tu i ówdzie.

 

13 godzin temu, Wesker napisał:

EU pobiorę jutro i postaram się zrobić speedruna ile się da do końca bo za pierwszym podejściem liżąc ściany nie da się w 30min ukończyć dema. Dalej, to już tylko oczekiwanie do pełniaka ;).


?_?

Odnośnik do komentarza

Demo można skończyć, jest cutscenka, wjeżdża napis "Dziękujemy za grę" i za chwilę grafika z podsumowaniem czasu. Z tym, że ja ścian nie lizałem, ain't my style

 

O, tu speedrun w niecałe 4 minuty przykładowo:

 

 

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Graficznie gra nie robi szału, zaskakująco. Muzyka też biedna i tym bardziej beniz w pupę Capcomowi za oryginalny ost schowany w wersji Deluxe. 

 

Mimo tego gra się zayebiście, jak odyebałem głowę siedzącemu zombiakowi shotgunem, to jedynie popuściłem mocnego pierda.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gameplayowo świetnie. Tylko przyczepię się do 2 technicznych rzeczy. HDR spartolony, gra nie daje czerni, tylko szarość, mleko. No i mimo, że działa w 60 fps, to zapewne w celach optymalizacji, zombie oddalone od nas o ponad 5-6 metrów są animowane już tylko w 30 fps ;p. Grałem na ps4pro, dziś sprawdzę jeszcze na PC i zdecyduję na jaką platformę kupić.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, bocieque napisał:

Gameplayowo świetnie. Tylko przyczepię się do 2 technicznych rzeczy. HDR spartolony, gra nie daje czerni, tylko szarość, mleko. No i mimo, że działa w 60 fps, to zapewne w celach optymalizacji, zombie oddalone od nas o ponad 5-6 metrów są animowane już tylko w 30 fps ;p. Grałem na ps4pro, dziś sprawdzę jeszcze na PC i zdecyduję na jaką platformę kupić.

Wersja PC ma zabezpieczenie Denuvo, a słyszałem że to zabezpieczenie powoduje, ze gry chodzą z problemami. (Chyba ze to pomyłka, w tym przypadku przepraszam za wprowadzanie w błąd :) https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=112751

Edytowane przez metalcoola
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

A to Denuvo jakoś uniemożliwia grę? Grałem już w tyle gier z tym zabezpieczeniem i żadnych problemów nie miałem. Ergo, całe to bóldupienie o ten DRM przy premierze każdej większej gry jest dla mnie cokolwiek niezrozumiałe.

Problemy z wydajnością? Chyba tylko w grach od Ubi, bo dokładają jeszcze własne mechanizmy, które razem z Denuvo mordują CPU (vide: VMware w nowych Asasynach)

Natomiast dobrze zaimplementowane Denuvo jest zupełnie nieodczuwalne 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Teraz, Frantik napisał:

A to Denuvo jakoś uniemożliwia grę? Grałem już w tyle gier z tym zabezpieczeniem i żadnych problemów nie miałem. Ergo, całe to bóldupienie o ten DRM przy premierze każdej większej gry jest dla mnie cokolwiek niezrozumiałe.

Problemy z wydajnością? Chyba tylko w grach od Ubi, bo dokładają jeszcze własne mechanizmy, które razem z Denuvo mordują CPU (vide: VMware)

Jeśli tak, to bije się w pierś i przepraszam za powielanie nie sprawdzonych osobiście informacji. Ludzie na różnych forach mówią że Denuvo powoduje obniżenie wydajności w grach.

Odnośnik do komentarza

Nie dałem rady ukończyć 30 minut to dla mnie za mało (lol) nawet nie wiem jak ten czas poleciał. Okropny niedosyt, tu człowiek chciałby dalej przeczesywać ten komisariat a musi czekać na premierę. Świetnie jest zobaczyć jeszcze raz te pokoje z perspektywy innej kamery i ogółem innej prezentacji (ciemność, deszcz na dworze itd). Ten niby specjalny materiał na końcu dema straszna pierdoła w sumie myśle, że mogłem nawet olać ściąganie tego i po prostu czekać na pełniaka na jedno wychodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te 30 minut to mała żenada, oszczędzałem shotguna i nawet nie zdążyłem go użyć. Faktycznie gra jakaś dziwnie rozmazana, HDR daje szarość i te zombiaki z daleka mają pięć klatek animacji. Poza tym strzał nie powoduje wibracji pada a przeładowania już tak. Mam nadzieję, że to bug. Mimo wszystko czekam. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, bocieque napisał:

Gameplayowo świetnie. Tylko przyczepię się do 2 technicznych rzeczy. HDR spartolony, gra nie daje czerni, tylko szarość, mleko. No i mimo, że działa w 60 fps, to zapewne w celach optymalizacji, zombie oddalone od nas o ponad 5-6 metrów są animowane już tylko w 30 fps ;p. Grałem na ps4pro, dziś sprawdzę jeszcze na PC i zdecyduję na jaką platformę kupić.

PS4 Pro nie trzyma stałej liczby klatek. Framerate skacze od 50 do 60. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...