Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat :thumbsup:

 

 

1 godzinę temu, aux napisał:

 Z tego co podał @devilbot wynika że to typowa walka na przeczekanie.

 

Owszem, ale zadając Tyrantowi damage skracasz czas czekania na RL. Jeżeli nakopiesz mu do dupy wystarczająco mocno, to dostaniesz bazookę już po minucie. 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Claire A 10h, Leon B 10h, różnica 7min. Co ja mam z tym lizaniem ścian to nie wiem, ale z ręką na sercu przeszedłem TLOU 6 razy i za każdym razem miałem 20h, nawet za szóstym xD. No nic zobaczyłem cudny true ending :).

4 godziny temu, Bartolini napisał:

Shotgun też bez problemu sobie radzi :shotgun:

Chodzi mi o to kiedy ładuje swój super duper atak.

 

Ja się dwa razy za kamieniem schowałem i jakoś poszło xD.

Odnośnik do komentarza

Miałem przestać grać ale ta gra jak już zaczniesz jest jak narkotyk i sru przez

Spoiler

kanały aż do laboratorium

wczoraj doszedłem.  Straciłem 90 % amunicji ale zostawiłem sobie duzo zapalających granatów specjalnie na to co mnie czeka :)  Gra po posterunku jakoś łatwiejsza claire. Zobaczymy jak będzie w

Spoiler

labie

Odnośnik do komentarza

Już chyba wszystko o tej grze zostało powiedziane, a ja wciąż sie nie mogę nadziwić, jakie to jest dobre. Po prostu nie mogę przestać w to grac. Moja miłość do gier powróciła. Piękne uczucie :banderas:

 

51308380_700805860313602_2801440556809453568_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-dub4-1.xx&oh=bd77a8f9cee8e90d43d0d174a668a108&oe=5CFEA191

 

P.S

Nie mogę zapisywać filmików na PS4, ani udostępniać zawartości. O co kaman ? 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Wcale nie trzeba tak wiele. Ja sie nie pchałem na ta range. Samo to przyszło do mnie w trakcie ogrywania rozdziału Claire. Taka gra :dunno:

Głównym problemem była u mnie zła kolejność zbierania itemow. Jak juz mniej więcej znałem kolejność, przyszła pora na bossów. Tutaj sięgnąłem, po inspiracje do speedrunerów. Kiedy okazało, ze padają jak muchy postanowiłem po eksperymentować, zmieniając nieco strategie. Tym sposobem udało mi sie ukończyć kampanie Claire, która w gruncie rzeczy nie jest wymagająca, chodź miejscami było było ciężko, ale tego sie spodziewałem.  

W krotce przyjdzie  pora na Leona - pewnie ta trudniejsza cześć :obama:

 

P.S

Kiedy już sie zrobi swojego pierwszego runa, pierwsze co przychodzi do głowy to błędy, jakie sie popełniło. Zaraz potem przychodzi ochota na kolejna próbe. 

To jest masakra, jak ta gra potrafi wciągnąć. Gdyby nie rodzinka i obowiązki, pewnie nie odszedłby od tvika panie  :wub:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, smoo napisał:

 

Boziu jakie to jest piekne, jak to brzmi, no czysta poezja w ruchu. :fsg:

Już któryś raz oglądam ten tryb i muza tu robi niesamowicie.

 

W dniu 3.02.2019 o 11:44, Gattz napisał:
W dniu 2.02.2019 o 19:30, Square napisał:

Czy ktoś z grających forumowiczów robi streamy tej gry?

a i owszem

I gdzie te streamy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...